Mida teha nädalavahetusel?

13. märts 2009, 21:37

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
13.03 kl 19 “Voldemar”
13.03 kl 19 “Metspart”
14.03 kl 19 “Sigma Tau–C705”
14.03 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
15.03 kl 19 “Soome hobune”
15.03 kl 19 “Arbujad”
Luule- ja laulukava esietendus
17.03 kl 19 “Voldemar”
17.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
18.03 kl 19 “Voldemar”
18.03 kl 19 “Müügimehe surm”
18.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
19.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
19.03 kl 19 “Voldemar”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.03 kl 11 “Metsakülad”
13.03 kl 18 “Mängurid”
14.03 kl 12 “Värvid”
14.03 kl 15 “Metsakülad”
14.03 kl 18 “Mängurid”
15.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
15.03 kl 15 “Mängurid”
17.03 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
18.03 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
18.03 kl 11 “Metsakülad”
18.03 kl 18 “Nukupidu”
Foorumi äritänavas
19.03 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
19.03 kl 11 “Ise, ise ka!”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
13.03 kl 19 “Kangelane”
14.03 kl 19 “Hingede öö” esietendus
16.03 kl 19 “Revident”
Eesti Draamateatris
18.03 kl 19 “Karge meri”
19.03 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Kuressaare Linnateater
15.03 kl 21 “Tapatöö Jumal”
Tallinna 20, Kuressaare

NO99
13.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
14.03 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
18.03 kl 19 “Runolaulud”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
13.03 kl 19 “Minu tädi”
14.03 kl 19 “Vana tango” esietendus
16.03 kl 19 “Nõks”
16.03 kl 19 “Vana tango”
17.03 kl 19 “Nõks”
17.03 kl 19 “Vana tango”
18.03 kl 19 “Vana tango”
19.03 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
13.03 kl 19.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” esietendus Kanuti Gildi SAALis
14.03 kl 19.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” Kanuti Gildi SAALis
16.03 kl 19.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” Kanuti Gildi SAALis
18.03 kl 19.30 “Elud” Tartus Sõbra majas
19.03 kl 19.30 “Elud” Tartus Sõbra majas
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
16.03 kl 18 “His Master’s voice”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
17.03 kl 18 “His Master’s voice”
Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Rahvusooper Estonia
13.03 kl 19 “Patseba Saaremaal”
13.03 kl 19 “Tosca”
14.03 kl 19 “Patseba Saaremaal”
14.03 kl 19 “Romeo ja Julia”
15.03 kl 18 “Tosca”
18.03 kl 19 “Viini veri”
19.03 kl 19 “Padaemand”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
13.03 kl 19 “Meie, mehed”
13.03 kl 19 “ja päike tõuseb”
Esietendus
16.03 kl 12 “Onu Remuse lood”
16.03 kl 19 “Top Dogs”
17.03 kl 19 “ja päike tõuseb”
17.03 kl 19 “Meie, mehed”
18.03 kl 19 “12 tooli”
19.03 kl 19 “Teisel pool”
19.03 kl 19 “Creeps”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
13.03 kl 19 “POKS”
14.03 kl 19 “Börs ja Börsitar”
14.03 kl 19 “Kolm meest paadis”
Püssi Kultuurimajas
16.03 kl 19 “Grafiti”
16.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Võru Kultuurimajas “Kannel”
17.03 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”
18.03 kl 19 “Kolm meest paadis”
Pärnu Endlas
19.03 kl 19 “Börs ja Börsitar”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
13.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Tõrva Gümnaasiumis
14.03 kl 19 “Taaskord (deja vu)”
Kunda Klubis
15.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Pärnu teater “Endla”s
16.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Vene Teatris
17.03 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Tartu “Vanemuise” väikeses majas
18.03 kl 19 “Opal otsib meest”
Saue Huvikeskuses
19.03 kl 19 “Viimane sigar”
Paide Kultuurikeskuses
Tartu mnt 55/59, Tallinn

Vanemuine
13.03 kl 19 “Koidula veri”
13.03 kl 19 “Tosca”
Vanemuise väikeses majas
13.03 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
14.03 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
14.03 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
15.03 kl 16 “Onegin”
15.03 kl 16 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
16.03 kl 19 “Loss” Rakvere Teatris
17.03 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
17.03 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
18.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”
18.03 kl 18 “Detektiiv Lotte”
18.03 kl 19 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
19.03 kl 19 “Savoy ball”
19.03 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.03 kl 19 “Nürnberg”
Keila Kultuurimajas
18.03 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
19.03 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
13.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
14.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
15.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
16.03 kl 19 “Unistuste Vabariik”
19.03 kl 17 “Kalamees ja kurg”
Uus Tants 9: Triin Reemann
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz Restoran Club
13.03 kl 22.30 Stereo Spectrum unplugged
14.03 kl 22.30 Freddy’s Bluesband
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
13.03 kl 19 Malmö Muusikaakadeemia Sümfooniaorkester
14.03 kl 19 Vene romansside õhtu /
Oleg Pogudin
16.03 kl 19 Vladimir Spivakov ja Moskva virtuoosid
17.03 kl 19 Vogler Kvartett (Saksamaa)
18.03 kl 19 Beethoveni 9. sümfoonia
“Ood rõõmule”
Estonia pst 4, Tallinn

Kadrioru loss
14.03 kl 18 Barokkfantaasiad /
Imbi Tarum (klavessiin)
15.03 kl 18 “L’esprit fran?ais – prantsuse vaim läbi aegade” Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Klubi Tapper
13.03 kl 20 Seewald: Kosmikud, Pepe Deluxe (fin), DJ Onu Bella
14.03 kl 20 “Kõva Kont” Metsatöll
Pärnu mnt 158g, Tallinn

Mustpeade Maja
13.03 kl 19 “Kuldaeg”
Kalev Kuljus (oboe),
Tallinna Kammerorkester
Pikk 26, Tallinn

Niguliste
18.03 kl 19 Thomas Daniel Schlee
(Orel, Ausria)
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
13.03 kl 21.30 Jazzliit: Raul Söödi
sünnipäevakontsert
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
14.03 kl 19 Thomas Daniel Schlee
(orel, Ausria)
15.03 kl 17 Tõnu Aare Priit Pihlap
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
13.03 kl 20.30 Melvin-Soo-Remmel
14.03 kl 20.30 Rubina-Võssotski-Rull-Kass
Tartu mnt 43, Tallinn

Rock Cafe
13.03 kl 20 “Radio Mania sünnipäev”
Velikije Luki, Eimel, Shanon , Bad Orange, Taak, Cramp, Dramamama
14.03 kl 22 Led R,
erikülaline Stone Crew
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock Roll Heaven
13.03 kl 22 Ska Faktor
14.03 kl 22 Kosmikud
Tiigi 76A, Tartu

Rubiin
13.03 kl 20 “Kõva Kont” Metsatöll
Lossi 21, Viljandi

Tartu Athena Keskus
14.03 kl 22 Vaiko Eplik ja Eliit improviseerivad Tartus
Küütri 1, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
13.03 kl 15 Emakeelepäeva Kontsert
15.03 kl 16 Thomas Daniel Schlee
(orel, Austria)
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
14.03 kl 19 “(ei) midagi erilist”
Halepopp Singers ja BigBand Tartu kontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn
14.03 kl 16 “Paabeli jõgede kallastel” Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Valvurid”
kl 12.15, 15.30, 18.45, 22.00
“Marley ja mina”
kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
“Buratino”
kl 11.45, 13.45, 20.30
“Horton” kl 13.15
“Wall-E” kl 11.15
“Videvik” kl 17.15
“Lõpupidu” T kl 22.00
“Koerte hotell”
kl 10.45, 12.45, 14.45, 17.00
“Rahvusvaheline”
kl 15.45, 18.00, 22.15
“Roosa panter 2” kl 10.30
“Vastuhakk” kl 22.00 (v.a. T)
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 19.00, 21.30
“Operatsioon “Valküür”” kl 19.45
“Välk” kl 15.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Välk”
eesti keeles: kl 12.05, 14.55, 17.50
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 11.15, 18.45
“Operatsioon “Valküür””
kl 11.25, 19.10
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 13.10, 18.00, 21.10
“Roosa Panter 2”
kl 11.05, 15.55
“Kahtlus” kl 20.10, 22.25
“Minu verine valentinipäev 3d”
kl 11.00, 13.50, 16.40, 19.30, 20.45, 22.20
“Koerte hotell”
kl 11.10, 13.25, 15.40, 17.55
“Rahvusvaheline”
kl 14.00, 16.30, 21.50
“Armastus suures linnas”
kl 14.30, 16.35, 22.00
“Marley ja mina”
kl 11.30, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55
“Buratino”
kl 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
“Rentslimiljonär”
kl 11.35, 14.20, 17.00, 19.35, 22.15
“Valvurid” kl 11.40, 15.00, 18.20, 21.40
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Buratino”
kl 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
“Marley ja mina”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Välk”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 13.15 (v.a. R)
“Armastus suures linnas”
kl 13.30 (v.a. R), 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
“Marley ja mina”
kl 13.45 (v.a. R), 16.15, 18.45, 21.15
“Valvurid”
kl 14.30, 17.45, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Teispoolsus: Libahuntide mäss”
P, T, K, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Diva
“Ostuhullu pihtimused”
P, T kl 17.05, 19.20;
E, K kl 18.05, 20.20;
R, N kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Koolivaheajal on kino avatud ka esmaspäeval!
“Videvik” kl 16.15
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 16.30
“Kõigele “Jah”” kl 18.45
“Eeskujud” kl 19.00
“Sündimata kurjus”
kl 14.30, 21.15
“Ostuhullu pihtimused”
kl 14.00, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Buratino” kl 17.00
“Rentslimiljonär” kl 18.45
“Karantiin” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 19.04
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Otsijad” Aarne Maasik Armin Kõomägi, kuni 04.04
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Leib ja lilled” Marge Monko,
kuni 21.03
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Arhitekt ja tema aeg” Voldemar Herkel, kuni 29.03
Urbanistliku pargi konkursitööd ,
kuni 22.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kakskümmend aastat Madonnat maalides” Ove Büttneri maalid, kuni 19.03
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Tallinna Botaanikaaia kaunis loodus” Mare Iknojani fotod, kuni 21.03
“Kaugel kodumaast” Ungari sõjavangid NSV Liidus, kuni 14.03
“Meistri rännuteed mööda” Ljudmila Šapošnikova fotonäitus, 18.03–08.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Jarõna Ilo Kevadoksjoni ekspositisoon, kuni 13.03
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Naine võtab vähe ruumi” Liina Siib, 18.03–30.03
“Tallinn” Paco Ulman feat Andreas Trossek, kuni 16.03
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Ars Fennica auhinnanäitus”,
kuni 26.04
“Autoportreed”, kuni 17.05
“Floromaania”, kuni 31.05
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Jüri Kass, kuni 29.03
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jasper Zoova, kuni 05.04
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“Elu 69“, kuni 29.04
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Kai Herkel, kuni 22.03
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
„Lihtsad küsimused” Rait Prääts
Unikaalsed maalitud klaasobjektid,
kuni 01.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Loomkatsed”
Tauno Kangro ja Nerva: Loomkatsed, kuni 30.03
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Kuulmata kontserdid” Mats Õuna fotonäitus, 16.03–10.04
“NAKed” HuupI maalinäitus,
16.03–10.04
“Noolegrupi maalinäitus”, 16.03–10.04
“Magus mittemidagitegemine” Mariliin Kindsiko, Laila Talunik, Anke Oks maalinäitus, kuni 15.03
“Kronotop” Erika Pedaku isiknäitus, kuni 15.03
“Armastatud Afganistan” Õnne Pärli fotonäitus, kuni 13.03
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. March 2009, 16:29
Otsi:

Ava täpsem otsing