Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

27. märts 2009, 18:19

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
28.03 kl 19 “Pedro P?ramo”
28.03 kl 19 “Sügissonaat”
29.03 kl 19 “Vombat” esietendus
29.03 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
31.03 kl 19 “Pedro P?ramo”
31.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
31.03 kl 19 “Kõik on täis”
01.04 kl 19 “Eesti matus”
01.04 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
02.04 kl 19 “Sügissonaat”
02.04 kl 19 “Vombat”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
28.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
28.03 kl 15 “Isekas Hiiglane”
29.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
29.03 kl 12 “Kiki ja Miki”
31.03 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
31.03 kl 11 “Kiki ja Miki”
02.04 kl 11 “Nukitsamees”
02.04 kl 18 “Nukitsamees”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
27.03 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
28.03 kl 19 “Testosteroon”
28.03 kl 19 “Tunnete tektoonika”
30.03 kl 13 “Saja-aastane laps”
Vanemuise suures majas
30.03 kl 19 “Testosteroon”
Vanemuise suures majas
01.04 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
02.04 kl 19 “Testosteroon”
02.04 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi SAAL
30.03 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
esietendus
31.03 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
01.04 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
02.04 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
02.04 kl 19 “Abruka aeg”
Saaremaa Rahvateater
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
28.03 kl 19 “Kuus reisijat”
30.03 kl 19 “GEP”
31.03 kl 19 “GEP”
01.04 kl 19 “GEP”
02.04 kl 19 “Kuus reisijat”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
28.03 kl 19 “Murdlainetus”
30.03 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
30.03 kl 19 “Nõks”
31.03 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
31.03 kl 19 “Nõks”
01.04 kl 19 “Murdlainetus”
02.04 kl 19 “Hecuba pärast”
02.04 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
27.03 kl 19 “Elud” Tartus Sõbra majas
29.03 kl 19 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud”
Tartus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
27.03 kl 17 “Tänu tulemast!”
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuses
Tõnismägi 2, Tallinn

Rahvusooper Estonia
27.03 kl 19 “Wallenberg”
28.03 kl 19 “Romeo ja Julia”
29.03 kl 12 “Minu veetlev leedi”
01.04 kl 19 “Minu veetlev leedi”
02.04 kl 19 “Maskiball”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
30.03 kl 12 “Onu Remuse lood”
Draamateatris
30.03 kl 19 “Meie, mehed” Draamateatris
30.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad jumalale”
31.03 kl 12 “Onu Remuse lood”
31.03 kl 19 “Täismäng”
31.03 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
01.04 kl 19 “Meie, mehed”
02.04 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod“
02.04 kl 19 “Johannese passioon”
Sadamateatris
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
27.03 kl 13 “Väike merineitsi”
28.03 kl 19 “Kolm meest paadis”
31.03 kl 17 “Väike merineitsi”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
30.03 kl 19.30 “Adamson-Eric ad astra” Adamson-Ericu muuseumis
31.03 kl 19.30 “Adamson-Eric ad astra” Adamson-Ericu muuseumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
28.03 kl 19 “Kihluspidu (Naised mängus)” Tamsalu Kultuurimajas
29.03 kl 19 “Kihluspidu (Naised mängus)” Karksi valla Kultuurikeskuses
30.03 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Otepää Kultuurikeskuses
31.03 kl 19 “Kihluspidu (Naised mängus)” Lihula Kultuurimajas
01.04 kl 19 “Kes aevastas?”
Avinurme Kultuurikeskuses
02.04 kl 19 “Ometi kord”
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
27.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”
28.03 kl 19 “Hoffmanni lood”
28.03 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
29.03 kl 16 “Kevade”
29.03 kl 19 “Kõik aias” Viljandi Ugalas
31.03 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
31.03 kl 19 “Vaene loom vihma käes”
01.04 kl 19 “Savoy ball”
01.04 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
01.04 kl 19 “Elling”
Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
02.04 kl 12 “Peeter Paan”
02.04 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
02.04 kl 18 “Misantroop”
KUMU auditooriumis
Tõnismägi 2, Tallinn

Võru Linnateater
28.03 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
30.03 kl 19 “Koomiku lapsepõlv”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz Restoran Club
27.03 kl 22.30 International Clazz Superband
28.03 kl 22 Modern Day Club Stories feat. Anna Põldvee
01.04 kl 22 5deBrass Quintet (Hispaania), Jam Session
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
27.03 kl 19 Orchestre des Champs-élysées (Pariis)
31.03 kl 19 Dejan Lazic
(klaver, Horvaatia/Austria)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
01.04 kl 19 “Uus folk”
Henn Rebane (akordion),
Kill Kaare (löökpillid, didgeridoo)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
27.03 kl 20 Arcticum
02.04 kl 19.30 Indigolapsed
Magasini 5 Tartu

Haapsalu Lossikirik
28.03 kl 18 “Kannatusaja muusika – De profundis” Eesti Rahvusmeeskoor,
Ene Salumäe (orel), dirigent Risto Joost
Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
29.03 kl 17 “Beethoven ja variatsioonid rahvalauludele”
Matti Helin (flööt, Soome)
Marja Rumppunen (klaver, Soome)
Pargi 40, Jõhvi

Klubi Tapper
27.03 kl 19 Protest The Hero (Can), The Chariot (Usa), The Human Abstract (Usa)
28.03 kl 19 Tallinn Music Week
Pärnu mnt. 158g, Tallinn

Mederi saal
28.03 kl 18 “Beethoven ja variatsioonid rahvalauludele”
Matti Helin (flööt, Soome)
Marja Rumppunen (klaver, Soome)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
27.03 kl 19 Tallinn Music Week
29.03 kl 19 Cool jazz from 1940´s (feat. Sofia Rubina)
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste
29.03 kl 18 “Kannatusaja muusika – De profundis” Eesti Rahvusmeeskoor,
Ene Salumäe (orel), dirigent Risto Joost
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
27.03 kl 20 Jazzliit: Tallinn Music Week
28.03 kl 20 Jazzliit: Tallinn Music Week
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
27.03 kl 19 “Beethoven ja variatsioonid rahvalauludele”
Matti Helin (flööt, Soome)
Marja Rumppunen (klaver, Soome)
28.03 kl 17 Laste ja noorte festival
Muusikamoos - Koorimoos
01.04 kl 19 Dejan Lazic
(klaver, Horvaatia/Austria)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
27.03 kl 21.30 gruuv grupp
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Relax Cafe
28.03 kl 20.30 Tuuli Taul Band
Tartu mnt 43, Tallinn

Rock Cafe
28.03 kl 19 The sisters of mercy (UK)
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Rockstar`s
28.03 kl 21 Tallinn Music Week
Tatari 6, Tallinn

Tallinna
Lauluväljaku Klaassaal

29.03 kl 13 “Raua needmine”
Kammerkoor Voces Musicales
Dirigent Risto Joost
Narva mnt 95, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
27.03 kl 19 “(ei) midagi erilist” Big Band Tartu ja Jazzkoor HaleBopp Singers tuuril
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

27.03 kl 18 Aida muusikud
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahl
27.03 kl 19 Tallinn Music Week
28.03 kl 19 Tallinn Music Week
Rataskaevu 10/12, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Kahepalgelised”
kl 12.00, 14.30 (v.a. L,P) , 17.15 , 19.45, 22.15
“Tõuge”
kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 21.00
“Koletised tulnukate vastu”
L, P kl 14.30
“Õõvaöö” T kl 22.00
“Superstaarist musterisa” kl 18.00
“Rentslimiljonär”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Kihutades nõiamäele”
kl 10.45, 12.45, 14.45
“Valvurid” kl 17.45 (v.a K), 20.45
“Marley ja mina”
kl 17.00, 19.30, 22.00 (v.a. T) “Koerte hotell” kl 13.15
“Välk” kl 11.00, 15.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Välk”
eesti keeles:
kl 11.00, 13.40 (v.a. L), 16.25 (v.a. P)
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 18.20
“Minu verine valentinipäev 3d”
kl 19.00 (v.a E), 21.50
“Koerte hotell”
kl 12.15, 17.40
“Rahvusvaheline” kl 16.00
“Armastus suures linnas” kl 21.35
“Marley ja mina”
kl 11.30, 14.05, 16.40, 19.10, 21.40
“Buratino” kl 12.30, 19.25
“Rentslimiljonär”
kl 11.15, 13.50, 16.20, 18.55, 21.30
“Valvurid” kl 11.35, 14.55, 21.10
“Luba sisse see õige”
kl 11.10, 13.35, 18.30, 20.55
“Punane kalju”
kl 14.30, 20.20
“Karistaja: sõjatsoon”
kl 14.30, 17.10, 21.20
“Kihutades Nõiamäele”
kl 12.20, 14.45, 17.15, 19.30
“Kahepalgelised”
kl 11.05, 13.45, 16.30, 19.05, 21.45
“Tõuge”
kl 11.25, 13.50, 16.15, 18.40, 21.15
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Marley ja mina”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30
“Kihutades Nõiamäele”
kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30
“Eeskujud”
kl 22.00
“Kahtlus”
kl 20.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Armastus suures linnas”
kl 14.30, 16.30, 21.15
“Marley ja mina”
kl 15.00, 17.30;
L–P kl 12.30
“Maadleja” kl 20.00
“Vastuhakk” kl 18.30
“Kahepalgelised”
kl 16.00, 18.45, 21.30;
L–P kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Reede 13”
kl 19.00 (v.a. N)
Liiva 13, Võru

Kino Diva
“Leo”
R, P, T, K kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
“Videvik” kl 18.30
“Lugu hiirest nimega Despereaux”
eesti keeles: kl 14.15
“Sündimata kurjus”
kl 16.30, 21.15
“Ostuhullu pihtimused”
kl 15.00
“Operatsioon “Valküür”” kl 21.00
“Benjamin Buttoni uskumatu elu”
kl 17.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino esmaspäeviti suletud!
“Ta pole sinust eriti huvitatud” kl 18.45
“Valvurid” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Adamson-Ericu muuseum 25.
Kunstisisesed dialoogid ajapeeglis,
kuni 19.04
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Otsijad” Aarne Maasik Armin Kõomägi, kuni 04.04
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Anna Skodenko, kuni 04.04
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Megacity Network. Korea kaasaegne arhitektuur”, kuni 26.04
“Arhitekt ja tema aeg” Voldemar Herkel, kuni 29.03
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Tiiu Laur - 100 postrit”, kuni 08.04
“Riigiraamatukogu haruldused”,
kuni 28.03
“Meistri rännuteed mööda” Ljudmila Ðapoðnikova fotonäitus, kuni 08.04
Tõnismägi 2, Tallinn

Hobusepea galerii
Andres Tali, 01.04–13.04
“Naine võtab vähe ruumi” Liina Siib, kuni 30.03
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Ars Fennica auhinnanäitus”,
kuni 26.04
“Autoportreed”, kuni 17.05
“Floromaania”, kuni 31.05
“Grand Tour. Eesti kunstnikud Itaalias” , kuni 05.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Aleksander Lobanov (kuraator Sigrid Saarep), 03.04–19.04
Jüri Kass, kuni 29.03
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Lühikese Jala Galerii
“Kogujad” Anu Raud, kuni 01.04
Lühike Jalg 6, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jasper Zoova, kuni 05.04
Nikolai 27, Pärnu

Rakvere Näitustemaja
“Elu 69“, kuni 29.04
Tallinna 3, Rakvere

Tallinna Linnagalerii
Aurora Reinhard (Soome), kuni 12.04
Kai Herkel, kuni 22.03
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
“2008. aasta Pressifoto näitus”,
kuni 29.03
Raekoja plats 14, Tallinn

Uue Kunsti Muuseum
“Elu ilma Gabriella Ferrita”
Olga ja Priit Pärn, kuni 30.04
“Midagi head” Berbel Lätt, kuni 12.04
“Infinitimacy” Pamela Peepson,
kuni 12.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Riho ja Ilme Kuld. Skulptuurid,
02.04a–22.04
„Lihtsad küsimused” Rait Prääts
Unikaalsed maalitud klaasobjektid,
kuni 01.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
“Loomkatsed”
Tauno Kangro ja Nerva: Loomkatsed, kuni 30.03
Vanemuise 6, Tartu

Võru Linnagalerii
“Kuulmata kontserdid” Mats Õuna fotonäitus, kuni 10.04
“NAKed” HuupI maalinäitus,
kuni 10.04
“Noolegrupi maalinäitus”, kuni 10.04
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. March 2009, 18:19
Otsi:

Ava täpsem otsing