Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Maalehe peatoimetaja lahkub ametist, läheb maale elama

28. aprill 2009, 14:38

Maalehe peatoimetaja Sulev Valner kolib
suvest üheks aastaks Võrumaale elama, mistõttu otsib Maaleht uut peatoimetajat.

"Sulevile suur tänu tehtu eest. Ta jääb lehega seotuks, tema kirjutisi saab lehest lugeda ka edaspidi," ütles Maalehe juhatuse esimees Kadi Lambot. "Uuelt peatoimetajalt ootame värskeid ja lennukaid ideid, kuidas Maalehe head hingamist veelgi hoogustada. Nagu maaelu on viimastel aastatel muutunud, on muutunud ka Maaleht. Uuelt peatoimetajalt ootame traditsioonide jätkamist, arengut ja elujõudu," märkis ta.

"Maalehe keskmine tiraaž oli märtsis 43 000 eksemplari ning Maaleht on ainsana suurtest lehtedest oma tellijate arvu tänavu kasvatanud," ütles Lambot.

Sulev Valneri sõnul on ta otsustanud võtta aja maha ja minna suvest aastaks Võrumaale elama. "See on juba mõnda aega küpsenud eelkõige isiklik ja perekondlik otsus," märkis ta. Valner täidab peatoimetaja ülesandeid 28. juunini. Uue peatoimetaja leidmiseks korraldatakse avalik konkurss.

Maaleht on Eesti Ekspressi kõrval üks kahest suurimast nädalalehest ning kuulub 2007. aastast Ekspress Gruppi. Maalehe tiraažist enam kui pool läheb tellijatele. Lisaks nädalalehele annab Maalehe kirjastus välja ka raamatuid ning ajakirju Maakodu ja Maamajandus. Maaleht hakkas ilmuma 1987. aastal. Maalehe mullune käive oli 57 miljonit krooni ja puhaskasum 4,75 miljonit.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. June 2009, 12:54
Otsi:

Ava täpsem otsing