Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Väidetavalt kaalub Ansip Padari väljavahetamist

29. aprill 2009, 19:01

Äripäevale on kahest erinevast allikast
kinnitatud, et rahandusminister Ivari Padari väljavahetamine on olnud viimastel
päevadel valitsusliidus teemaks ning rahandusministri teisipäeval tehtud
ettepanekud ärritasid Reformierakonda ning Isamaa ja Res Publica Liitu.

Peaminister Andrus Ansip kohtus täna siseminister Jüri Pihliga ja Äripäeva andmetel oli kohtumise üheks teemaks rahandusminister Ivari Padari sobivus ministriametisse ning tema võimalik väljavahetamine.

Valitsuse meedianõunik Liina Lepik lükkas selle väite ümber. Küsimusele, kas peaminister tegi Jüri Pihlile ettepaneku rahandusminister välja vahetada, vastas Lepik, et valitsuskoalitsioon püsib ning tegemist oli neljasilma kohtumisega, millel arutati riigieelarvega seonduvat.

Valitsusjuht Andrus Ansip äriuudisteportaalile e24, et Ivari Padari maksutõusu ettepanek oli pettumus, aga ministrit välja vahetada ta siiski esialgu ei kavatse.

Homses Äripäevas ilmuvas arvamusartiklis kritiseerib peaminister Andrus Ansip Ivari Padari maksuettepanekuid, nimetades neid paaniliseks ja ebaratsionaalseks.

Riigikogu Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Eiki Nestor kinnitas ERR-i uudisteportaalile, et temal puuduvad igasugused andmed erakonnakaaslase väljavahetamisest. "Iga erakond valib ikka ise ministreid, kui vaja," ütles Nestor.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. May 2009, 11:31
Otsi:

Ava täpsem otsing