Mida teha nädalavahetusel?

01. mai 2009, 00:06

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
02.05 kl 19 “Vombat”
02.05 kl 19 “Arbujad”
03.05 kl 19 “Leekrüübe”
03.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
05.05 kl 19 “Rahauputus”
05.05 kl 19 “Kõik on täis”
06.05 kl 19 “Vombat”
06.05 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
07.05 kl 19 “Leekrüübe”
07.05 kl 19 “Kõik on täis”
07.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” endises Heliose kinos
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
02.05 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
02.05 kl 12 “Hanel oli auto” esietendus
02.05 kl 15 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
03.05 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
03.05 kl 15 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
05.05 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
05.05 kl 11 “Hanel oli auto”
06.05 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
06.05 kl 11 “Hanel oli auto”
07.05 kl 11 “Hanel oli auto”
07.05 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
02.05 kl 12 “Saja-aastane laps”
02.05 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
02.05 kl 19 “Ballettmeister”
07.05 kl 19 “Revident”
07.05 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi SAAL
02.05 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
Kanuti Gildi SAALi keldrisaalis / Pühavaimu 5
03.05 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
Kanuti Gildi SAALi keldrisaalis / Pühavaimu 5
04.05 kl 19 “Umbes” Tarmo Tagamets
Kanuti Gildi SAALi keldrisaalis / Pühavaimu 5
07.05 kl 19.30 “It´s Time” work-in-progress Sandra Z
Pikk 20, Tallinn

NO99
02.05 kl 19 “GEP”
04.05 kl 19 “GEP”
05.05 kl 19 “Perikles”
06.05 kl 19 “Perikles”
07.05 kl 19 “Perikles”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
02.05 kl 19 “Murdlainetus”
02.05 kl 19 “Ohvrit mängides”
04.05 kl 19 “Nõks”
05.05 kl 19 “Nõks”
06.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
06.05 kl 19 “Hecuba pärast”
07.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
07.05 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
04.05 kl 19 “Harms ehk Geeniuse Elu” Tartu Genialistide Klubis
05.05 kl 19 “Harms ehk Geeniuse Elu” Tartu Genialistide Klubis
06.05 kl 19 “Harms ehk Geeniuse Elu” Tartu Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
04.05 kl 18 “His Master’s Voice”
05.05 kl 18 “His Master’s Voice”
Tõnismägi 2, Tallinn

Rahvusooper Estonia
02.05 kl 19 “Kolm musketäri”
04.05 kl 12 “La Finta Giardiniera”
05.05 kl 19 “La Finta Giardiniera”
06.05 kl 19 “Viini veri”
07.05 kl 19 “Tuhkatriinu”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
02.05 kl 19 “Meie, mehed”
04.05 kl 12 “Onu Remuse lood”
04.05 kl 19 “Creeps” Aruküla Rahvamajas
05.05 kl 19 “Creeps”
05.05 kl 19 “Teisel pool”
06.05 kl 19 “Teisel pool”
06.05 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” Mäetaguse Rahvamajas
07.05 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
07.05 kl 19 “Meie, mehed”
07.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Kuimetsa Rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
02.05 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
04.05 kl 13 “Väike merineitsi”
04.05 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Eesti Draamateatris
06.05 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
07.05 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
04.05 kl 19 “Kihluspidu”
Vene Teatris
05.05 kl 19 “Kihluspidu”
Põlva Kultuurkeskuses
06.05 kl 19 “Kihluspidu”
Rannu Rahvamajas
07.05 kl 19 “Mu kallis lift”
Torma Rahvamajas
07.05 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Aravete Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
02.05 kl 19 “Manon”
Vanemuise väikeses majas
03.05 kl 12 “Detektiiv Lotte”
03.05 kl 16 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris
05.05 kl 19 “Savoy ball”
05.05 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
06.05 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
07.05 kl 15 “Appi! Ooper!?”
07.05 kl 19 “Lärmab ja veiderdab”
Vanemuise väikeses majas
07.05 kl 19 “Elling”
Tartu Saksa Kultuuri Instituudis
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
06.05 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
07.05 kl 18 “Ingel, Ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
02.05 kl 19.30 “Kummitus masinas”
03.05 kl 19 “Kummitus masinas”
04.05 kl 19 “Kummitus masinas”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Tartu Athena
07.05 kl 19 “Su ema ehk teab...”
Emadepäeva kontsert
Küütri 1, Tartu

Clazz Restoran Club
02.05 kl 22 International Superband
06.05 kl 20 Dima Nikolajevski Groove Project Jam Session
07.05 kl 21 Erkki Otsman-Alma Latina
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
05.05 kl 19 Wu Man (pipa, Hiina),
Michiko Akao Ansambel Shingoni Buddha-mungad (Jaapan)
06.05 kl 19 Shanbehzadeh Ensemble (Iraan), Rozaneh Ensemble (Iraan)
07.05 kl 19 Abhay Phagre Trio: Abhay Phagre (bansuri-flööt, Põhja-India), Vinod Lele (tabla-trummid, Põhja-India), Peeter Vähi (tanpura), Kabul Ensemble (Afganistan)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
06.05 kl 19 “Barokk ja bluus”
Risto Laur (klaver) , Neeme Punder (flööt),
Mati Lukk (kontrabass), Vambola Krigul (löökpillid)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
01.05 kl 19 “Barokk-rock”
Hortus Musicus ja Crossover Band
04.05 kl 19 “Uljalt ja ulakalt”
Bonzo ja Tõun
Pargi 40, Jõhvi

Mederi saal
02.05 kl 18 Sergei Kasprov
(Venemaa, haamerklaver/ klaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade maja
06.05 kl 19 “Su ema ehk teab...”
Emadepäeva kontsert
07.05 kl 19 “El Carbon”
Eesti Rahvusmeeskoor ,
Indrek Kruusimaa (kitarr), Siim Selis (klaver), solistid Andrus Kirss, Roland Liiv, Mareks Lobe, dirigent Ants Soots
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99 Jazzklubi
01.05 kl 21.30 Jazzliit: V Company feat. Uku Suviste
Sakala 3, Tallinn

Teatri Puhvet
04.05 kl 19 Riho Sibul - Robert Jürjendal
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
01.05 kl 15 Tartu Muusikapäevad 30
01.05 kl 19.30 Tartu Muusikapäevad 30
02.05 kl 15 Tartu Muusikapäevad 30
02.05 kl 19.30 Tartu Muusikapäevad 30
03.05 kl 16 “Barokk-rock”
Hortus Musicus ja Crossover Band
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

02.05 kl 19 Tõun Ja Bonzo
07.05 kl 20 Oort plaadiesitluskontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“X-Meeste algus: Wolverine”
kl 12.15, 14.30, 17.00, 19.15, 21.30
“Rokkivad raadiopiraadid”
kl 13.30, 16.15, 19.00, 21.45
“Röövitud”
kl 14.45, 16.45, 18.45, 21.00
“Jälle 17”
kl 11.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Kallis oled, vana”
kl 15.45, 18.00
“Asustatud saar 2”
kl 10.45, 15.15
“Adrenaliin: Kõrgepinge”
kl 11.45, 22.15
“Linnapreili provintsis”
kl 13.45
“Kiired ja vihased: Uus mudel”
kl 20.15
“Koletised tulnukate vastu”
kl 10.45, 12.45
“Rentslimiljonär” kl 13.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Rentslimiljonär”
kl 14.25, 19.10, 21.45
“Kihutades Nõiamäele”
kl 11.50
“Koletised tulnukate vastu”
3D eesti keeles:
kl 11.00, 13.40, 16.20, 19.00
“Gran Torino”
kl 21.25
“Karmiinpunased tiivad: flamingode müsteerium”
kl 11.00, 15.00
“Kiired ja vihased: uus mudel”
kl 11.40, 14.10, 16.40, 19.05 (v.a. N), 21.30
“Linnapreili provintsis”
kl 13.50, 18.40
“Adrenaliin: kõrgepinge”
kl 12.50, 17.15, 19.25, 21.35
“Jälle 17”
kl 11.10, 13.35, 16.00, 18.30, 20.55 (v.a. N)
“Kallis oled, vana”
kl 14.00, 16.30, 18.55, 21.15
“Sündinud võitlejaks”
kl 12.15, 17.00
“Asustatud saar 2”
kl 11.30, 16.15, 21.00
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.20, 21.50
“Rokkivad raadiopiraadid”
kl 12.00, 14.55, 17.50, 20.45
“Röövitud”
kl 12.30, 14.45, 17.20, 19.30, 21.40
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Kiired ja vihased: uus mudel”
kl 14.30, 22.00 (v.a. R–P)
“Kallis oled, vana”
kl 12.15, 17.00, 19.30
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
Tudengipäevade filmid: kuni 03.05.
iga päev erinev film kl 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Koletised tulnukate vastu”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 16.30; L–P kl 12.00
“Kiired ja vihased: uus mudel”
kl 18.45, 21.00; L–P kl 14.00
“Adrenaliin: kõrgepinge”
kl 21.30
“Asustatud saar 2”
kl 14.45, 17.00, 19.15; L–P kl 12.30
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Marley ja mina”
P, T kl 16.45, 19.10;
R, N kl 19.10; E kl 18.30; K kl 18.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kihutades nõiamäele”
L–P kl 18.00; E–K kl 19.00; R kl 20.00
“Disko ja tuumasõda”
L–P kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Ta pole sinust eriti huvitatud”
kl 17.00
“Valvurid” kl 19.45
“Kahepalgelised” kl 14.30
“Teadmine” kl 20.45
“Marley ja mina” kl 18.00
“Keskkoolimuusikal: Lõpupidu”
kl 15.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
Esmaspäeval suletud.
1.mail kino suletud.
“Juukselakk” L kl 16.30
“Kiired ja vihased: uus mudel” kl 19.00
“Sündimata kurjus” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5”
Taani-Eesti koostööprojekt,
kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Krista Mölder, 06.05–23.05
Maarit Murka, kuni 02.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lopergune pärl” Ingmar Jõgi,
04.05–16.05
“Vabaduse silmad” Jaan Paavle,
kuni 02.05
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
Manu Propria, alates 07.05
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Veimevaka jälgedes”, kuni 13.05
“Illustratsiooni võlu” , kuni 07.05
“Pintsli asemel fotokaamera”
Tiina Gilli fotod, kuni 09.05
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Sven Saag, 07.05–12.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Koht päikese all” Ruum 312A,
kuni 11.05
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Kadriorg 290”, kuni 03.05
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
“Autoportreed”, kuni 17.05
“Floromaania”, kuni 31.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Augustus Veinoglou (Kreeka, kuraator Reet Varblane), kuni 03.05
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Kerstin Hedström, kuni 12.05
Pärnu Kunstikool, 06.05–31.05
Aida 4, Pärnu

Rannarahva Muuseum
Alari Kivisaar: Ilusad pildid. Maris Koorti näitus, kuni 29.05
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Helina Loid, 07.05–17.05
Tatjana Muravskaja Lucky Loser,
kuni 03.05
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Kriis ja uus kvaliteet”
Toomas Altnurm, kuni 10.05
Everyday Picture Company graafikastuudio näitus, kuni 10.05
“Mehetapp” Erki Meister, kuni 10.05
Vanemuise 26, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mereäärne maa”
Lydia Nirk-Soosaar, kuni 28.05
Kunstirühmituse “Vaba tahe” ülevaatenäitus, 03.05–28.05
“Aurora” Juta Kübarsepp. Fotod, 06.05–28.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Kristiina Kaasik (maalid), kuni 13.05
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Emruntla -peatuspaik reaalsuste vahel“ Toomas Altnurme, kuni 08.05
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. May 2009, 00:06
Otsi:

Ava täpsem otsing