Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mõttetalgud - kuidas üksikuid paari panna?

01. mai 2009, 13:00

Üle Eesti toimuvates mõttekodades on
praeguseks esitatud juba õige mitmeid küsimusi, millele aktiivselt vastuseid
otsitakse. Muuhulgas tehti ettepanek eristuda Lätist.

Nii tõstatati küsimus, kuidas saaksid rannakülade elanikud värsket kala või kus saaksid Kuressaare elanikud talviti supelda.

Karjuvalt lahendamist ootavate küsimuste seas on ka mure üksikute pärast, kellel veel kaaslast ei ole. Samuti püütakse lahendada probleem, kuidas muuta lastele õpetamine ja suhtlemine mõttekaks. Või kuidas suunata noored Eestile vajalikke erialasid õppima?

Ka eestlaste eluea pikendamise, abivanaema leidmise ja info kättesaadavuse murele - kuidas muuta info, mida riik ja ettevõtted inimeste kohta omavad, kõigile kasulikuks ja kasutatavaks -otsitakse lahendust.

Kuidas luua Eestis rohkem võimalusi koos rõõmustamiseks? Kuidas panna naabreid omavahel rääkima? Ka need küsimused on hommikupoolikul tõstatatud.

Talguliste keelel ja meelel on ka jäätmete sorteerimist, kohalikku kaubandust ja metsandust puudutav. Nii tahetakse arutleda teemadel, kuidas tagada maainimestele prügisorteerimise võimalused; kuidas säilitada lahvkad; kuidas teha nii, et läbi metsa saaks kõndida läbi Eesti.
�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. May 2009, 14:45
Otsi:

Ava täpsem otsing