Nõgene: Subarute kasutamine ei raiska maksumaksja raha

01. mai 2009, 15:14

Kui Tavidi nõukogu liige, ärimees Meelis
Atonen peab Vanemuise teatri ladviku autovalikut maksumaksja raha raiskamiseks,
siis teatri juht Paavo Nõgene tavaliseks sponsorluseks.

Meelis Atonen ütles eile Vikerraadio saates "Reproteritund" muuhulgas: kas ühe "Lõuna-Eesti teatri teatrijuht peab sõitma Subaruga, mida nägi kodanik parkimas Stockmanni kaubamaja parklas Tallinnas".

Atoneni hinnangul on Subaruga ringi vuramine maksumaksja raha raiskamine.

"Esiteks olgu öeldud, et Vanemuise teatri logo on paljudel sõidukitel ning seda turunduslikel eesmärkidel, mis ei muuda neid kohe Vanemuise teatri omandis olevateks ja maksumaksja raha kulutavateks sõidukiteks. Dirigent Tarmo Leinatammel on koduhoovis kasvuhoone, millel on Vanemuise teatri logo – kinnitan, see ei ole Vanemuise teatri kasvuhoone," selgitab Vanemuise teatri juht Paavo Nõgene.

Nõgene kinnitab, et Vanemuise teatri kasutuses on tõesti neli autot, millest üks on kõnealune Subaru Tribeca (džiip - toim.).

"Soovime juhtida teadmata põhjustel kibestunud ja antud teemal halvasti informeeritud ärimehe tähelepanu asjaolule, et Vanemuise teatri ega liisingfirmade omandis ei ole ühtegi sõiduautot, mille kasutamiseks kasutab Vanemuise teater riigieelarve vahendeid. Vaatamata keerulistele aegadele on Vanemuise teatril jätkuvalt palju häid toetajaid ning üks nendest on ka Autospirit AS, kes toetab Vanemuise teatrit nelja sõiduauto kasutada andmise läbi Vanemuise teatrile," lisab Nõgene.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. May 2009, 15:14
Otsi:

Ava täpsem otsing