Tõnu Laak avas taas Laulasmaa spaa

Annika Matson 11. mai 2009, 14:30

Laulasmaal asuvat spaakompleksi juhib
nüüdsest uus operaatorfirma. Puhkekeskuse operaator on Laulasmaa Resort OÜ, mis
kuulub Tõnu Laagile.

Ettevõtte tegevjuht on nüüd nädalapäevad olnud Heldur Sass, kes juhtis aastaid Pärnu Terviseparadiisi.

Varasemalt juhtis firmat OÜ Laulasmaa Hotellid Gunnar Laak. Spaahotelli sajaprotsendiline omanikfirma on Hansapanga asutajate sekka kuulunud Tõnu Laagi AS Fablio.

Tänavu 23. veebruaril rahuldas Harju maakohus OÜ Laulasmaa Hotellid avalduse pankroti väljakuulutamiseks.

OÜ Pankrotihalduribüroo Mägi Partnerid ajutine pankrotihaldur Kalev Mägi ütles 18. veebruaril Äripäevale, et OÜ Laulasmaa Hotellidel oli sel ajal 24,3 miljoni krooni ulatuses kohustusi, kuid viiviste tõttu see summa kasvas.

"Kogemus spaahotelli juhtimisest on olemas, samuti on usku selle suurepärase asukohaga puhkekeskuse elujõulisusse – miks siis mitte panna kogu oma know-how ettevõtte püsimajäämisesse," kommenteeris saadetud teates Sass.

Tema sõnul on kompleks ka vajalik tööandja kohalikele. "Kõigile on teada, et tööturul on rasked ajad, seega üritame olla teejuhiks ja süstida usku, et kõik läheb tasapisi paremuse poole," jätkas Sass.

"Soovime lisaks klassikalistele spaateenustele lisada valikusse ka mitmeid vaba aja veetmise võimalusi ja teha rohkem koostööd kohalikega – läbirääkimised käivad meie territooriumil lastele tegevusvõimaluste pakkumiseks ning ka nende puhkamisvõimalusteks kompleksi ruumides. Suvel plaanime rannas avada Ranna Pubi, mis päeval pakuks rannalistele kehakosutust ja õhtuti elavat muusikat."

Laulasmaa Resort on olnud populaarne sihtkoht nii kohalike kui ka naaberriikide turistide seas. Kahjuks on viimaste aegade majanduslanguse ja eelmise operaatorfirma pankrotistumise tõttu külastajate arv vähenenud. Resorti müügi- ja turundusjuhi Kristo Leier on ülioptimistlik: "Klientide naasmine vaid aja küsimus, Laulasmaa on ju aastaid olnud spaaturiste köitev koht."

Oktoobris 2008 ilmunud Äripäeva rikaste TOPis oli Tõnu Laak 137 miljoni krooni suuruse varandusega 301. kohal. Aasta varem oli Laagi koht 176. ning varanduse suurus 166 miljonit krooni.

Laulasmaa spaakompleks asub Tallinna kesklinnast 35 km kaugusel, see avati 2003. aasta augustis. Kompleksi kuuluvad enam kui 300ruutmeetrine spaakompleks, hotell 150 merevaatega numbritoaga, a'la carte restoran ja konverentsikeskus.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. May 2009, 18:42
Otsi:

Ava täpsem otsing