Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ühinesid konsultatsioonifirmad CyclePlan ja Drive2

12. mai 2009, 16:14

Konsultatsioonifirmad CyclePlan ja Drive2
ühinesid, jättes kasutusele mõlemad senised kaubamärgid. Koos püütakse jõuda
Euroopa konsulatsiooniturule.

28. aprillil allkirjastatud ühinemise tulemusena tekib Eesti erasektori suurim Euroopa fondidega tegelev meeskond, mis müüb Eestist välja üle 75% teenustest. Hiljuti aitas ettevõte luua ühe asutajana Rumeenias kohaliku hindamisettevõtte.

"Ettevõtetel tuleb mõelda efektiivsuse tõstmisele – toodete kvaliteedi-hinna suhte parandamine on praegusel majanduslikult raskel ajal hädavajalik. Meie nüüdsest 21-liikmeline ekspertide meeskond suudab pakkuda oluliselt tugevamat konkurentsi nii Eesti kui rahvusvahelisel konsultatsiooniturul," ütles uue ettevõtte CyclePlanDrive OÜ (CPD) juht Klaas-Jan Reincke.

Tema sõnul on Euroopa toetuste maastikul praegu keerulised ajad – ühelt poolt on Eestile eraldatud suured rahasummad, mis tuleks riigi arengu kasuks tööle panna, aga teiselt poolt tuleb nende kättesaamiseks leida vajalik omafinantseering, mis on praegustes majandustingimustes üsna keeruline. Esimesed kohad, kust kokku hoitakse, on nõustamised ja koolitused. "Seepärast on meie toodete märksõnadeks põhjalikkus, professionaalsus ja paindlikkus – läheneme kõikidele klientidele individuaalselt. Vajadusel aitame kliendil leida ka ressursid oma tegevuse parendamiseks," rääkis Reincke.

CyclePlan OÜ alustas tegevust 2002. aastal. Ettevõte on hinnanud eelstruktuurivahendite, struktuurifondide ja muude finantsinstrumentide programme ja rakendussüsteeme nii Eestis kui ka Lätis, Leedus, Poolas, Ungaris, Rumeenias, Bulgaarias, Türgis, Sloveenias ja Küprosel. CyclePlan'i meeskond on koolitanud riigiametnikke ELi programmide raames erinevatel teemadel (projektijuhtimine, järelevalve, hindamine) Gruusias, Ukrainas ja Venemaal.

Drive2 OÜ on alates 2007. aastast nõustanud äri- ja mittetulundusühinguid strateegiate loomisel ja elluviimisel (äri-, ekspordi- ja turundusplaanid ning investeeringustrateegiad) mitmesuguste rahastamisvõimaluste raames. Ka on Drive2 eksperdid läbi viinud mitmeid uuringuid ja analüüse ning aidanud üles ehitada ELi programmide rakendussüsteeme.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. May 2009, 16:14
Otsi:

Ava täpsem otsing