Olümpiasangari maja läheb võlgade katteks müüki

16. mai 2009, 09:33

Kohtutäitur Marek Laanemets müüb
enampakkumisel Indrek Pertelsonile kuuluvat maja osa. Võlgades siplevale
sportlasele kuuluva mõttelise kinnistu osa alghind on 5,68 miljonit krooni.

Kinnistu osale on seotud kolm hüpoteeki - 5,64 miljonit krooni Nordea panga kasuks, 252 000 krooni OÜ Vain Partnerid kasuks ning 3,7 miljonit krooni OÜ HHL Rühm kasuks, kirjutas Postimees.

Varem on Indrek Pertelson väitnud, et pankrotihaldur Terje Eipre juhendas mitmel toolil istudes Eesti Talleksit spordiklubi Arigato pankrottiajamises.

2008. aasta augustis vallandas Arigato nõukogu spordiklubi juhtinud Indrek Pertelsoni, süüdistades teda sõnakuulmatuses, hoolsuskohustuse unarussejätmises ning ettevõtte viimises pankrotieelsesse seisu.

Pertelsoni andmetel plaaniti Arigato keskuse ehituseks ja käivituseks algul 100 miljonit krooni, kuid maksma läks see ligikaudu 150 miljonit krooni.

Jaanuaris selgus, et Pertelsoni võlakoorem on kasvanud üle 3 miljoni krooniseks ning sellele lisandub ka üle miljoni kroonine eralaen. Viimase välja nõudmiseks on Julianus Inkasso olnud sunnitus pöörduma käendaja poole. "Pertelson ei ole nõuetekohaselt täitnud sõlmitud kokkuleppeid," ütleb Julianus Inkasso menetlusjuht Ivar Kamarik Õhtulehele ning lisab, et seetõttu on nõue esitatud kokkulepet käendanud isiku vastu ning praegu valmistatakse ette ka kohtuasja.


Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. May 2009, 10:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing