Seli Otsalti kinni pidamisest: ükski asutus ei tee tühja tööd

19. mai 2009, 13:07

Ma arvan, et tühi kott püsti ei seisa ja
ükski asutus ei tee tühja tööd, kommenteeris tänast politseiprefekt Aivar
Otsalti kinnipidamist ettevõtja Neinar Seli.

"Ma arvan, et tühja tööd ei tee ükski asutus ja ma rohkem ei tea midagi, ma olen ise üldsegi ka Tallinnas," vastas Seli küsimusele, mis põhjustel kapo võis Otsalti kinni pidada.

Meedias sahistatakse ka teemal, et tegemist võis olla n-ö poliitilise kättemaksuga. "Ei oma informatsiooni ja ei oska üldse kommenteerida, tõesti," lausus seepeale Seli. "Aga nagu vanasõna ütleb – tühi kott ei seisa püsti. Tühja tööd ei tehta kuskil," lisas ettevõtja.

Otsaltit kahtlustatakse grupiviisilises omastamises, eraviisilise jälitustegevuse korraldamises, relvade ebaseaduslikus käitlemises ning ebaseaduslikule jahile ja kalapüügile kaasaaitamises. "Ma raadiost kuulsin ja olen hommikust saadik olnud koosolekul, et ei oska kommenteerida. Kuid ma usun, et ei võeta sealt, kust midagi võtta ei ole," märkis seepeale Seli.

Küsimusele, kas tegu võis olla sotse juhtiva siseministri Jüri Pihli kättemaksuga neid valitsusest tõrjuvale peaminister Andrus Ansipile, vastas Seli: "No ei oska üldse kommenteerida."

Kapo pidas täna hommikul kinni praeguse Ida politseiprefekti Aivar Otsalti, kes varem töötas pikalt Tartus Lõuna prefektina.

Neinar Seli ja Aivar Otsalt kuuluvad mõlemad Tartu Rotary-klubisse. Sama klubi liige on ka Andrus Ansip.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. June 2009, 10:04
Otsi:

Ava täpsem otsing