Ansip promob Kanal 2 eetris Euroopa tasemel tegijaid

28. mai 2009, 14:42

Peaminister Andrus Ansip kutsub tänaõhtuses
telepöördumises üles Reformierakonna "Euroopa tasemel
tegijaid" europarlamenti valima.

"Aegu on paremaid ja halvemaid. Ma paneksin inimestele väga südamele, et tehtaks see valik, millega järgmised viis aastat rahul oldaks. Minu meelest on Eestis praegu kahetsusväärselt palju kohaliku omavalitsuse ja erakonna vahendite segiajamist. Ma ei tahaks mitte olla kah see inimene, kes ajab segamini erakonna huvides esinemise riigi vahenditega. Parem maksta ausalt kõik ära, sest ma ei saa lahutada endas erakonna esimeest ja peaministrit. Kui ma käin ka toidupoes, siis ma olen sel samal hetkel, kui ma piima ostan, ikka Reformierakonna esimees ja peaminister," selgitas Ansip.

Postimehe andmetel tulevad pöördumises lisaks lahkamisele sotsid ja nende väljalöömine valitsusest, praegune poliitiline olukord ning ka riigijuhtide ees seisvad valikud.

Eile teatas Reformierakond, et peaminister Andrus Ansip esineb täna õhtul kell 21.30 Kanal 2 eetris poolitilise avaldusega.

Täna hommikul kell 9 algas Eestis europarlamendi valimiste e-hääletus, mis kestab 3. juuni õhtul kella 20ni. Kella 14.30 seisuga on elektrooniliselt hääletanud juba 5153 inimest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. May 2009, 16:22
Otsi:

Ava täpsem otsing