Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

29. mai 2009, 12:24

Aripaev.ee pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
29.05 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
30.05 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
01.06 kl 19 “Kõige tähtsam”
Lavakunstikooli XXIV lennu bak. lavastus endises Heliose kinos
03.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
04.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
29.05 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
30.05 kl 19.30 “Tuli suvi” Raekoja platsis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
30.05 kl 19 “Thais”
01.06 kl 19 “Thais”
Keskväljak 1, Pärnu

Kanuti Gildi SAAL
31.05 kl 17.30 “6 reisijat”
Alissa Šnaider Jaak Prints
04.06 kl 23 “Viieosaline triloogia”
Lavakujundustudengid
Pikk 20, Tallinn

NO99
29.05 kl 19 “Perikles”
30.05 kl 19 “Pea vahetus”
02.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
03.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
04.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
29.05 kl 19 “Hecuba pärast”
29.05 kl 19 “Meie, kangelased”
29.05 kl 19 “Vana tango” Hobuveskis
30.05 kl 19 “Minu tädi”
03.06 kl 19 “Minu tädi”
04.06 kl 19 “Minu tädi”
04.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
Lai 23, Tallinn

Theatrum
30.05 kl 19 “Õpetatud naised”
31.05 kl 19 “Õpetatud naised”
02.06 kl 21 “Aucassin Nicolette”
Dominiiklaste kloostri hoovis
03.06 kl 21 “Aucassin Nicolette”
04.06 kl 21 “Aucassin Nicolette”
Vene 14, Tallinn

Teatrilabor
29.05 kl 20 “Samal ajal”
Kaarli pst. 9, Tallinn

Pärimusteater Loomine
30.05 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
31.05 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
01.06 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
02.06 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
03.06 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
04.06 kl 22 “Vana Tooma pilgu all”
Etendus algab Neitsitorni ees ja lõpeb Raekoja platsi ääres Matkamajas
Vene 6, Tallinn

Rahvusooper Estonia
29.05 kl 19 “Rigoletto”
30.05 kl 19 “Kolm musketäri”
02.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
03.06 kl 19 “Viini veri”
Estonia pst 4, Tallinn

Vanemuine
29.05 kl 19 “Queen - The Doors of Time”
30.05 kl 12 “Queen - The Doors of Time”
30.05 kl 19 “Queen - The Doors of Time”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
29.05 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
02.06 kl 19 “Kummitus masinas”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
01.06 kl 18 “Koomiku lapsepõlv”
Eesti Nuku- ja Noorsooteatri suures saalis (Festival Noor Vaim)
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz Restoran Club
30.05 kl 22 Tribute to Jamiroquai feat. Anneliis Kits
Vana-Turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
31.05 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester “Kohtumispaik Eesti”
Kontsert-plaadistus. David Geringas (tšello, Saksamaa), Carolin Widmann (viiul, Saksamaa), Jörg Widmann (klarnet, Saksamaa), Marko Martin (klaver, Eesti), Dirigent Anu Tali
01.06 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester “Kohtumispaik Eesti”
Kontsert-plaadistus. David Geringas (tšello, Saksamaa), Carolin Widmann (viiul, Saksamaa), Jörg Widmann (klarnet, Saksamaa), Marko Martin (klaver, Eesti), Dirigent Anu Tali
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu toomkirik
31.05 kl 19 Margo Kõlar “Missa”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Tõnu Kaljuste
Kooli 6, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
01.06 kl 20 “Olav Ehala laulud”
Heategevuskontsert
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait
29.05 kl 20 Aleksander Paal-Andres Alaru
Vene tänav 14, Tallinn

NO99 Jazzklubi
29.05 kl 21.30 Jazzliit: EMTA ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Kaarli Kirik
30.05 kl 19 “Slaavi pärg”
XI Rahvusvaheline Laulu- ja Tantsupidu
Toompea 10 , Tallinn

Tallinna Linnahall
31.05 kl 16 “Slaavi pärg”
XI Rahvusvaheline Laulu- ja Tantsupidu
Mere pst. 20, Tallinn

Tallinna Raekoda
31.05 kl 16 “Ooper Raekojas”
A.Asszonyi, J.Tralla, T.Eespere
Raekoja plats 1, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
01.06 kl 18 “Muusade jälgedes”
lastekaitsepäeva kontsert-näitus
Vanemuise 6, Tartu

KINO

Cinamon Tartu
“Endiste pruutide vaimud”
kl 10.45, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.30
“Öö muuseumis 2”
kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Viimane maja vasakul”
kl 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Inglid ja deemonid”
kl 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00
“Star Trek” kl 12.00
“Jälgi ja kanna ette” kl 16.45
“Jälle 17” kl 14.30, 18.30 (v.a. P), 20.45
“Koletised tulnukate vastu”
kl 11.30, 13.30
“Minu mustikakarva ööd” P kl 18.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Kiired ja vihased: uus mudel”
kl 16.40; E kl 11.40, 14.10
“Jälle 17”
kl 11.15, 16.30, 18.55
“Kallis oled, vana”
kl 14.00, 16.20, 18.40
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 11.55, 14.20, 19.15
“Rokkivad raadiopiraadid”
kl 13.40, 21.15
“Röövitud”
kl 11.50, 21.10
“Star Trek”
kl 12.05, 14.45, 20.30; E kl 18.45, 21.25
“Jälgi ja kanna ette”
kl 17.15, 21.40
“Kuumad uudised”
kl 17.45
“Inglid ja deemonid”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Coraline ja salajane uks” 3D
kl 11.45, 14.50, 17.35, 20.20
“Öö muuseumis 2”
kl 11.10, 13.35, 16.00, 18.25, 20.50
“Viimane maja vasakul”
kl 11.40, 14.10, 19.10, 21.35; E kl 16.40
“Asjade seis”
12.20, 15.00, 17.50, 20.45
“Endiste pruutide vaimud”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.20, 21.45;
E kl 12.05
“Hannah Montana film”
E kl 11.30, 13.55, 16.20
“Muumide ohtlik jaanipäev”
E kl 12.10, 14.15, 16.15
“Välk”
E kl 12.00, 14.45, 17.05
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Öö muuseumis 2”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Inglid ja deemonid”
kl 12.15, 15.15, 18.15
“Luba sisse see õige”
kl 21.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Inglid ja deemonid”
kl 15.30 (v.a. E), 18.15; L–P kl 12.45
“Öö muuseumis 2”
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; L–P kl 12.15
“Kallis oled, vana”
kl 21.00
“Endiste pruutide vaimud”
kl 14.45 (v.a. E), 17.00 (v.a. E), 19.15, 21.30; L–P kl 12.30
“Madagaskar 2”
eesti keeles: E kl 15.00
vene keeles: E kl 12.00
“Jääaeg 2”
eesti keeles E kl 13.00
vene keeles: E kl 14.00
“Jahihooaeg” (vene keeles) E kl 16.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Koletised tulnukate vastu”
P, T kl 16.25, 18.30;
E kl 17.25, 19.30;
L, K, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Röövitud”
R kl 20.00; L kl 19.00
“X-Meeste algus: Wolverine”
E–K kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on iga-aastasel suvepuhkusel 30.05- 30.06
Uksed avatakse taas 1. juulil.
“Teadmine” R kl 20.00
“Marley ja mina” R kl 17.30
“Adrenaliin: kõrgepinge”
R kl 14.00, 21.15
“Gran Torino” R kl 16.15, 18.45
“Asustatud saar 2” R kl 15.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
„Öö muuseumis 2“ kl 19.00
„Tõuge“ kl 21.00
“Saag 4” T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
“Enesepaljastamine” Eesti Kunstnike Liidu aastanäitus, 03.06–04.07
Mall Nukke kataloogi esiltus,
kuni 30.05
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Mapplethorpe´i kallad” Laurentsius, 01.06–13.06
“Tallinna joonistustriennaal”,
kuni 30.05
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 28.06
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Manu Propria, Tallinn 2009”
Rahvusvaheline joonistustriennaal,
kuni 08.06
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
“House-Party” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 20.06
Sven Saag, kuni 12.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Comechacha” Berlin, Lansberg, Muru, Ole, kuni 08.06
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuidas ma kunsti piire ei laiendanud” Navitrolla, kuni 21.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
“Floromaania”, kuni 31.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Benjamin Vasserman (11.06. 1949), 03.06–21.06
Ilmars Blumbergs
(Läti, kuraator Loit Jõekalda),
kuni 31.05
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“B3” 03.06–28.06
Raivo Kelomees, kuni 31.05
Pärnu Kunstikool, kuni 31.05
Aida 4, Pärnu

Rannarahva Muuseum
Alari Kivisaar: Ilusad pildid. Maris Koorti näitus, kuni 29.05
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Andrus Raag, kuni 07.06
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Sõpruslinnade näitus”, kuni 07.06
Vanemuise 26, Tartu

VAAL galerii
“No Wave” Kiwa kuraatorprojekt,
kuni 09.06
Tartu mnt 80d

Vabaduse Galerii
Herald Eelma. Graafika, 04.06–24.06
Ly Lestberg, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Monika Järg tekstiilinäitus, kuni 07.06
Kairi Orgusaare ja Kati Kerstna klaasinäitus, kuni 07.06
“Grafiidi võim ja võlu” Tiit Varblane isiknäitus, kuni 07.06
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. May 2009, 12:35
Otsi:

Ava täpsem otsing