Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

KUIDAS taotleda euroraha?

Hannes Sarv 04. juuni 2009, 00:00

Euroraha kaasamisel oma projekti kehtib imelihtne reegel - keegi ei aita sind, kui sa ennast ise ei aita. Siin välja toodud punktid võiks olla esimesed sammud ettevõtjale, kes on otsustanud kaasata finantseeringuid Euroopa Liidu tõukefondidest.

Nagu näete, tähendab see tugevat ettevalmistust. Aega võtab süsteemi tundmaõppimine, enese erinevate toetuste nõuetega kurssiviimine. Raha niisama arvele ei tiksu, samas on lisainvesteeringute leidmine praeguses majandusolukorras elutähtis.

Julgustuseks võib korrata Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ekspordi divisjoni vanemkonsultandi Mihkel Puki sõnu: "Kõik head projektid peaks toetust saama, aga ühelegi halvale projektile ei tohiks toetust anda." Nii et kõik algab ikkagi heast ideest.

Artikli koostamisel on kasutatud Äripäeva seminaril "Kolm sammu euroraha taotlemiseni" esinenud Vertex Consultingu juhtimiskonsultandi Andro Kullerkupu, OÜ Pilootprojekt projektijuhi Mart Parve ja EASi vanemkonsultant Mihkel Puki ettekandeid, lisamaterjale ja soovitusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:07
Otsi:

Ava täpsem otsing