Kohus algatas pankrotis Kaupo Jõgi firma pankrotimenetluse

12. juuni 2009, 11:30

Kohus algatas pankrotis Unistar-Auto
osaniku Astroserv OÜ pankrotimenetluse. Astroservi üks osanik on Kaupo Jõgi,
kelle eraisikupankrott formuleeriti selle aasta mais.

Harju Maakohus algatas teisipäeval, 9. juunil kohtumäärusega osaühingu Astroserv pankrotimenetluse. Ajutiseks pankrotihalduriks nimetati vandeadvokaat Aivar Pilv. Autoservi pankrotiasi tuleb arutlusele Tartu maantee kohtumajas 26. juunil.

Peatada võlgniku vara suhtes toimuv sundtäitmine ning keelata võlgnikul ilma ajutise pankrotihalduri nõusolekuta vara käsutada.

Krediidiinfo andmetel on Astroservil tänase päeva seisuga ligi 124 000 kroonine maksuvõlg, millele lisandub üle 12 000 krooni intressi ning maksimaalselt kuni 50 000 kroonini ulatuvad maksehäired.

Mais kirjutas aripaev.ee, et Harju maakohus kuulutas välja pankrotis oleva OÜ Unistar-Auto ühe osaniku Kaupo Jõgi pankroti, mida taotles Hondasid ja Citro?ne müüv Veho Eesti.

Veebruaris kirjutas ajaleht Sakala, et Veho Eestil oli seitsme miljoni kroonine nõue Unistar-Auto vastu. "Juhatuse liikmed on väga mõtlematult käendusi andnud," tõdes osaühingu pankrotihaldur Ene Ahas tol korral.

Autoservi juhatusse kuulub Kaupo Jõgi ja ka pankrotis Unistar-Auto juhatusse kuulunud Sten Nugis. Jõgi on läbi Cantanor Baltic OÜ Autoservi osanik. Teine osanik on läbi mitme firma Armand Reinmaa.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. June 2009, 11:30
Otsi:

Ava täpsem otsing