Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

12. juuni 2009, 10:03

Äripäev pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
12.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
12.06 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
endises Heliose kinos
13.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
14.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
16.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
17.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
18.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

NO99
12.06 kl 19 “Perikles”
13.06 kl 19 “Perikles”
16.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
17.06 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
12.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
13.06 kl 17 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
16.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
17.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
17.06 kl 19 “Minu tädi”
18.06 kl 19 “Wargamäe Wabariik”
Tammsaare Väljamäe lõunalaval
18.06 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
12.06 kl 19 “Õpetatud naised”
16.06 kl 19 “Õpetatud naised”
Vene 14, Tallinn

Rahvusooper Estonia
12.06 kl 19 “Kolm musketäri”
13.06 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
12.06 kl 18 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
12.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
13.06 kl 16 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
13.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
14.06 kl 16 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
14.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
17.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
18.06 kl 18 “Vennad Lõvisüdamed”
Rakvere Rahvaaias
18.06 kl 20 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ugala Teater
12.06 kl 19 “Charley tädi”
Põltsamaa Lossihoovis
13.06 kl 19 “Charley tädi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
17.06 kl 19 “Charley tädi”
Maarja-Magdaleena vabaõhulaval
18.06 kl 19 “Charley tädi”
Kabala laululaval
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
12.06 kl 20 “Imearst” esietendus
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
16.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
17.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
18.06 kl 20 “Imearst”
Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
12.06 kl 17 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
13.06 kl 20.30 “Kõrboja”
Vargamäe rehetares
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
17.06 kl 20 “Pidu” esietendus
18.06 kl 20 “Pidu”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Apostliku Õigeusu Issandamuutmise Kirik
18.06 kl 19 “Suure-Jaani Muusikafestival”
Kasakate ansambel “Kuban”
Aia 5, Pärnu

Estonia kontserdisaal
14.06 kl 15 G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli LXIII lennu kontsert-aktus
15.06 kl 18 NYYD Ensemble
“12 vihast meest”
Estonia pst 4, Tallinn

Ingmani Merelava
12.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus”
Laura Põldvere, Raivo Tafenau Ain Agan
13.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus” C-jam Maria Listra
14.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus” Urmas Alenderi laulud
15.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus” Jaan Tätte kontsertõhtu “Kui mu süda sõnadeks saab”
16.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus” Kihnu Virve Käsmus
17.06 kl 20 ”Kaunid Kontserdid Käsmus”
Ivo Linna
Käsmu

Jõhvi kontserdimaja
17.06 kl 19 “Suure-Jaani Muusikafestival”
Kasakate ansambel “Kuban”
Pargi 40, Jõhvi

Kuressaare Lossihoov
12.06 kl 20 “IFF 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Lossihoov 1, Kuressaare

Niguliste kirik
16.06 kl 19 Kasakate ansambel “Kuban”
Niguliste 3, Tallinn

Mederi saal
13.06 kl 18 ”Una corda”
Kristi Mühling (kannel), Liis Jürgens (harf), Ene Nael (klavessiin)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
13.06 kl 18 Sankt-Peterburi Muusikalise Komöödia Teatri solistide kontsert
13.06 kl 21.30 Sankt-Peterburi Muusikalise Komöödia Teatri solistide kontsert
Aida 4, Pärnu

Stenbocki õu
17.06 kl 18 “Stenbocki maja õuemuusika”
Kihnu Virve Pereansambel
Rahukohtu 3, Tallinn

Suure-Jaani
Kappide muuseum

17.06 kl 14 Suure-Jaani Muusikafestivali avamine ja kontsert. Reval Ensemble,
Neeme Punder (flööt) , Aare Tammesalu (tšello), Lauri Väinmaa (klaver)
Tallinna 30, Suure-Jaani

Suure-Jaani kirik
18.06 kl 20 “Suure-Jaani Muusikafestival” Veemuusika. Georg Friedrich Händel 250
Köleri 1, Suure-Jaani

Suure-Jaani õigeusu kirik
17.06 kl 19 “Suure-Jaani Muusikafestival” EMTA Kitarrikvartett – Heiki Mätlik, Julia Kahro-Reinman, Kristo Käo, Jorma Puusaag
Suure-Jaani, Viljandimaa

Tartu Laululava
13.06 kl 19 Tartu Laulupidu 2009
Laulupeo pst 25, Tartu

Vanemuise Kontserdimaja
12.06 kl 19 “Deja Vu” Anna Põldvee (laul), K.Mazurtšak (saksofon), J.Remmel (klaver), A.Yaralyan (kontrabass) A.Anstal (löökpillid)
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
13.06 kl 16 “Voorused ja vembud”
Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Lohista mind põrgusse”
kl 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.15
“Hannah Montana film”
kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30
“Pohmakas” R–L kl 19.30
“Terminaator: Lunastus”
kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Muumide ohtlik jaanipäev”
kl 11.30, 13.15, 15.00, 17.00
“Endiste pruutide vaimud”
kl 18.45, 21.00
“Öö muuseumis 2”
kl 11.45, 14.00, 19.45
“Viimane maja vasakul” kl 22.00
“Inglid ja deemonid”
kl 16.15, 19.00 (v.a R ja L), 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Jälle 17”
kl 11.30, 16.40
“Star Trek”
kl 21.00
“Inglid ja deemonid”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.25
“Coraline ja salajane uks” 3D
kl 11.50, 14.35, 17.55
“Öö muuseumis 2”
kl 11.15, 13.35, 15.55, 18.15, 20.35 (v.a. E)
“Viimane maja vasakul”
kl 20.45 (v.a. E)
“Asjade seis”
13.55, 19.00, 21.35
“Endiste pruutide vaimud”
kl 11.45, 14.20, 17.00, 19.20, 21.40
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles: kl 11.05, 13.00, 14.55, 16.50, 18.45
“Terminaator: Lunastus”
kl 11.10, 12.20, 13.50, 15.00, 16.30, 18.00, 19.10, 20.50, 21.50
“Hannah Montana film”
kl 11.35, 12.35, 14.00, 14.50, 17.15 (v.a. N), 18.45, 19.30 (v.a. N), 21.10 (v.a. N), 21.45
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles:
kl 12.15, 14.00, 15.45, 17.30
“Terminaator: Lunastus”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Gran Torino” kl 19.15, 21.45 (v.a. R–L)
“Pohmakas” kl R–L kl 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Terminaator: Lunastus”
kl 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 14.00
“Hannah Montana film”
kl 14.45, 17.00, 19.30 (v.a. N); L–P kl 12.30
“Lohista mind põrgusse”
kl 14.30, 16.45, 19.15, 21.15; L–P kl 12.15
“Pohmakas” N kl 19.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Öö muuseumis 2”
P, E, T kl 17.00, 19.20;
R, L, K kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Star Trek”
P kl 19.00; R, E, T, K, N kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on iga-aastasel suvepuhkusel, uksed avatakse taas 1. juulil
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
„Terminaator: lunastus“
kl 19.00; L–P kl 17.00
„Inglid ja deemonid“ kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi, 17.06–21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
“Enesepaljastamine” Eesti Kunstnike Liidu aastanäitus, kuni 04.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tagasi reaalsusesse” Jaan Elken, 15.06–04.07
“Mapplethorpe´i kallad” Laurentsius, kuni 13.06
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 28.06
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Astronoomilised pildid”, kuni 01.07
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
“Harry Jürgensi raamatuillustratsioonid “, kuni 02.07
Tõnismägi 2, Tallinn

Galerii Aatrium
Joonistustriennaal: Manu Propria,
kuni 19.06
Harju 6, Tallinn

Haus galerii
Arno Arrak, 16.06R–24.07
“House-Party” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 20.06
Sven Saag, kuni 12.06
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Track 01 / track 02”
Maido Juss Helen Melesk,
kuni 22.06
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuidas ma kunsti piire ei laiendanud” Navitrolla, kuni 21.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Diagnoositud tagasitulek”
Benjamin Vasserman (11.06. 1949), kuni 21.06
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“B3” kuni 28.06
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
“Mereäärne maa” Lydia Nirk-Soosaar, maalid, kuni 01.07
“Kes lõunast tuleb, läheb põhja”
Peeter Vissak, kuni 01.07
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Eleriin Ello Marje Murusalu,
kuni 28.06
Harju 13, Tallinn

VAAL galerii
“No Wave” Kiwa kuraatorprojekt,
kuni 09.06
Tartu mnt 80d

Vabaduse Galerii
Herald Eelma. Graafika, kuni 24.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Eesti pressifotod 2008”, kuni 02.07
Anna Litvinova- Merilo joonistuste ja maalide näitus, kuni 02.07
Avatud Ateljee aastanäitus,
kuni 02.07
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. June 2009, 10:03
Otsi:

Ava täpsem otsing