Pühapäev 19. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Fridolin lubab säilitada 2008. aasta taseme

15. juuni 2009, 20:39

Vaatamata sellele, et raskemad ajad on ees,
lubab Oma Ehitaja juht Kaido Fridolin säilitada ehituses 2008. aasta käibe ja
kasumi taseme.

"Arvestama peab kindlasti ka asjaoluga, et ehitussektor reageerib kõikidele majanduskeskkonna muutustele, nii langustele kui ka tõusudele, ühe-kahe aastase faasinihkega. Selle põhjal võib ennustada, et ehituses on raskemad ajad veel ees," ütles Fridolin äsja ilmunud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi aastaülevaates.

"2008. aastal me käibe ja kasumi kasvu ei prognoosinud. Meie eesmärk oli säilitada ettevõtte efektiivne toimimine ning kasumlik tegevus ja need eesmärgid ka täitsime. Midagi olulist saavutamata ei jäänud," rääkis Fridolin.

"Arvan, et Oma Ehitaja tulemused on vastavuses üldiste majanduskeskkonna muutustega. Samas õnnestus meil sõlmida päris mitu lepingut märkimisväärsete objektide ehitamiseks – Tallinna Tehnikaülikooli uus raamatukogu, Tallinna Põhja politsei uus hoone, Vabaduse väljaku rekonstrueerimine, Pärnu Spordihoone," loetles ehitusfirma juht tellimusi.

Oluline koht on kulupoolel. "Eelkõige oleme vähendanud püsikulusid. Lähtume põhimõttest, et ettevõtte kulubaas saab olla vastavuses tulubaasiga," sõnas Fridolin samas.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. June 2009, 20:39
Otsi:

Ava täpsem otsing