Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Taas levib Nigeeria kiri

18. juuni 2009, 20:16

Epostkastidesse tuleb taas nn. Nigeeria
kirju ehk petuskeemis osalemise palveid. Seekordne on omamoodi Eesti keelne ja
ilmselt päris omapärase automaattõlke vili. Kergeusklikele pakutakse 40
protsenti, 23,8 miljonist naelast.

Järgneb kiri täies hiilguses ja pikkuses:

Alates John Testamendid Contacting Te

Mobiil #: +44702 4030586

Kallis,

Kuidas on teie ja teie perekond? Ma tean oma kirjas vastab sinu parim meeleolu täna minu nimi on John Testamendid juhataja Primeline NatWest Bank Plc London. Décidé otsima konfidentsiaalne koostöös teile täitmisega tehingu siin kirjeldatud-under meie mõlema vastastikune kasu ja loodan, et te hoiab see salajane, sest tehingu, kuigi auditeerimise pangaarved, I avastatud on unclaimed / hüljatud fond, summa £ 23.800,000 GBP (kakskümmend kolm miljonit kaheksa tuhat Suurbritannia naelsterling), mis kontole, mis kuulub üks meie välismaiste klientide (Late Hr Donald Arthur Peterson) Ameerika, kes kahjuks kaotas elu koos oma abikaasaga, mis lennukatastroofi kohta United Airlines Flight 93, mida kukkus Southwest Pennsylvania septembris 11, 2001.

Pärast läbimas oma toimikus meie pangas, olen avastanud, et ta ei täpsustanud mis tahes Lähisugulane ega hakka abisaajal fondi. Ma siiralt otsivad oma nõusoleku esitada teile kui Lähisugulane / saab abisaajal surnud nii, et tulu selle konto hinnatud £ 23,8 miljonit Suurbritannia naelsterling saab maksta teile, mida me jagada need protsendid suhe; 60 % mulle ja 40% sulle.

Kõik, et mul vaja on teie siirast koostööd; usaldus ja ülima konfidentsiaalsusega, mis võimaldab meil läbi see tehing edukalt. Ma kindel, et see tehing on täide viia seaduslik korraldus, mis kaitseb teid tahes seaduse rikkumise nii oma riigi ja siin Londonis, kui fond kantakse üle pangakontole. Pärast kaalumist ja aktsepteerimiseks seda pakkumist, saatke järgmised andmed mulle kohe.

-Sinu täisnimi,

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. June 2009, 20:16
Otsi:

Ava täpsem otsing