Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Veider kari tegutseb taas

Signe Sillasoo 03. juuli 2009, 00:00

Animasaaga kolmandas osas juhtub ühe kõige veidrama karja liikmete - laiskloom Sidi, mammutite Manny ja Ellie, tiiger Diego ning opossumivendade Crashi ja Eddiega taas kõiksugu sekeldusi. Ja loomulikult ei puudu kõigi pahanduste algsüüdlane orav Scrat.

Olenemata teises osas valitsenud suurest sulaperioodist kestab endiselt jääaeg. Juhuse tahtel kokku juhtunud karja liikmete elu on sammukese võrra edasi liikunud. Teises osas teineteist leinud Manny ja Ellie ootavad oma mammutipoja sündi, suur kaslane Diego on hakanud aga mõneti kahtlema, kas mainitud seltskonda kuulumine ja nende kõigiga ühes ringiliikumine pole teda liiga pehmeks muutnud. Ikkagi tiiger ju.

Laiskloom Sid satub aga taas pahandustesse. Ninasarvikute närviajamise asemel tuleb tal seekord tegemist teha hiidsisalikega.

Õilsa eesmärgi, pereloomise nimel veab ta koopast välja kolm saurusemuna. Otse loomulikult pole see kõik, millega ta hakkama saab. Tal õnnestub kaduda jää ja lume all asuvasse salapärasesse maailma, kust sõbrad teda päästma asuvad.

Seekord ootab huvitavam saatus ees ka tammetõru tagaajavat orav Scrati.

Uutele seiklustele lisaks on seekordne film 3D-formaadis, nii et tõotab tulla agar kaasaelamine jääaegses maailmas. Filmi looja Carlos Saldanha sõnul otsustati kinomaastikul järjest laieneva tehnilise lahenduse kasuks juba kolm aastat tagasi. Ikkagi tulevikusuund.

"Animaatorilt ei nõua 3D lahenduse kasutamine midagi uut, sellega tegeletakse järeltöötluse protsessis," seletas ta. Vaatajale peaks see pakkuma rõõmu oluliselt rohkem. "Tore on olla üks väike osa filmist, tekib selline tunne, et saad tegelasi katsuda," mainis ta.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:02
Otsi:

Ava täpsem otsing