Villa Benita etteotsa asub Kruuda ja Kilgi endine tippjuht

07. juuli 2009, 17:39

Vanadekodu Villa Benita tegevjuhina asus
tööle Siret Liivamägi. Varem on Liivamägi juhtinud rahvusvahelise ravimifirma
Novartis Consumer Health Eesti filiaali ning töötanud mitmete Eesti suurte
toiduainetööstusettevõtete juhatustes.

Mullu augustis kirjutas Äripäev, et Oliver Kruuda Tere kontserni juhatusest lahkunud Siret Liivamägi asub peagi tööle Rein Kilgi Pere kontserni etteotsa.

Villa Benita nõukogu esimehe Aare Kuristi sõnul on neil hea meel, et Siret otsustas Villa Benita meeskonnaga liituda, kuna tal on selleks tööks vajalik juhtimiskogemus ning akadeemiline taust, teatas ettevõte. Sireti akadeemiline ettevalmistus Tartu Ülikooli arstiteaduskonnast tõstab kindlasti maja võimekust tervishoiuteenuste osutamisel, mille järgi klientide nõudlus pidevalt kasvab ning kus me näeme olulist potentsiaali edasiseks arenguks”, ütles Kurist.

Siret Liivamägi sõnul on Villa Benita elujõuline ja Eesti oludes unikaalne asutus, kes on viinud eakate klientide teenindamiseks loodud tingimused täiesti uuele tasemele. „Villa Benita loomine oli julge pealehakkamine ja turg on näidanud, et sellise toote järele on Eestis nõudlus suurem kui pakkumine. Minu arvates on Villa Benita näol tegemist vastutustundliku ettevõtluse ühe ilusama näitega Eestis. Meie ülesandeks on viia see teadmine meie tulevaste klientideni,“ ütles Liivamägi.

Niitväljal asuv Villa Benita on 2008 aastal asutatud Eesti esimene uudse kontseptsiooniga hooldusravi haigla ja eakate kodu. AS Villa Benita enamusosalus kuulub valdusfirmale MM Grupp OÜ.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. July 2009, 18:00
Otsi:

Ava täpsem otsing