Mida teha nädalavahetusel?

17. juuli 2009, 14:04

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Endla Teater
17.07 kl 19 “Pimedusega löödud”
17.01 kl 19 “Ballettmeister”
18.07 kl 19 “Janu”
18.07 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
19.07 kl 19 “Revident”
22.07 kl 19 “Hingede öö”
23.07 kl 19 “Karge meri”
Keskväljak 1, Pärnu

IN Teater
18.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
19.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
23.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
Haanja

Kuressaare Linnateater
20.07 kl 20 “Vabaduse vang”
Ilkka Kuusisto mono-ooper
Saaremaa Ooperipäevade 2009 raames
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
21.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
22.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
22.07 kl 19 “Täiskuu 2” Saka mõisas
23.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
23.07 kl 19 “Täiskuu 2” Saka mõisa pargis
Lai 14, Rakvere

R.A.A.A.M
17.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
17.07 kl 15 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
18.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
19.07 kl 15 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
19.07 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
19.07 kl 15 “Käsu Hansu ajalootund”
Viinistu Kunstimuuseumis
22.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
23.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
23.07 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
Süda 8-7a, Tallinn

Suveetendus
19.07 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
21.07 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
22.07 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
23.07 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
Aleksandri 46, Tartu

Vana Baskini Teater
17.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
18.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
19.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Kuressaare Lossihoovis
21.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tartu Ülikooli Staadionil
22.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
23.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
17.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
18.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Ammende villa
23.07 kl 20 Jazzliit: Baltic Jazz Trio
Mere pst. 7, Pärnu

Haapsalu
Piiskopilinnuse õu

19.07 kl 21 “Iff 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Posti 34, Haapsalu

Jazz Cafe
17.07 kl 20.30 “Terrassikontsert”
Ivi Rausi - laul, Iljo Toming - kitarr
Ringi 11, Pärnu

Jõhvi kontserdimaja
18.07 kl 19 “7 linna muusikafestivali lõppkontsert” Kristjan Randalu (klaver),
Tallinna Kammerorkester
23.07 kl 19 “Vene romansid”
Julia Lentsman (sopran),
Maksim Štšura (klaver)
Pargi 40, Jõhvi

Kalvi mõis
17.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Kalvi küla, Aseri vald

Kloostri Ait
17.07 kl 20.30 Helin-Mari Arder
Aleksandra Anstal Trio
Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare loss
22.07 kl 18 Jorma Hynnineni
Soolokontsert
Lossihoov 1, Kuressaare

Laitse Loss
18.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Laitse, Nissi kihelkond, Harjumaa

Narva Aleksandri kirik
17.07 kl 19 “Bachi motetid”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Corelli Barokkorkester , dirigent Daniel Reuss
Vabaduse 20, Narva

Niguliste
21.07 kl 19 Orelifestival esitleb:
Roman Perucki (orel, Poola)
Niguliste 3, Tallinn

Paide Vallimägi
21.07 kl 21 “Iff 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Paide

Põlva Intsikurmu
17.07 kl 21 “Iff 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Põlva

Pärnu Kontserdimaja
17.07 kl 20 Vene sarvekapell
Kunstiline juht ja peadirigent
Sergei Poljanichko,
pillimeister Vladimir Goloveshko
Aida 4, Pärnu

Rapla kirik
18.07 kl 19 “Bachi motetid”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Corelli Barokkorkester , dirigent Daniel Reuss
Kalda 2, Rapla

Tabasalu Looduspark
19.07 kl 21 RaudSaller
20.07 kl 21 RaudSaller
21.07 kl 21 RaudSaller
Ranna tee 1, Tabasalu

Taagepera Loss
19.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Taagepera küla, Helme vald, Valgamaa

Tallinn Jaani kirik
18.07 kl 19 Vene sarvekapell
Kunstiline juht ja peadirigent
Sergei Poljanichko,
pillimeister Vladimir Goloveshko
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak
23.07 kl 21 “Iff 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Narva mnt. 95, Tallinn

Tartu Jaani kirik
19.07 kl 19 “Bachi motetid”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Corelli Barokkorkester , dirigent Daniel Reuss
23.07 kl 20 “Also sprach Nietzsche”
Inglise käsikellade ansambel “Arsis”
Eesti Rahvusmeeskoor , solist Helen Lokuta (Metsosopran), dirigent Risto Joost
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
18.07 kl 12 “Plink Plonk 2009”
22.07 kl 21 “Iff 60”
Ivo Linna, Anne Veski, Maarja, Koit Toome
Laulupeo pst. 25, Tartu

Tartu Ülikooli aula
19.07 kl 20 “Enter denter”
Kristjan Randalu (Klaver),
Tallinna Kammerorkester
Ülikooli 18, Tartu

Tuhalaane
23.07 kl 20 “Kaunite kohtade kontserdid” Jäääär
Tuhalaane, Viljandimaa

KINO

Cinamon Tartu
“Ettepanek”
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Harry Potter ja segavereline prints” N kl 20.30
“Harry Potter ja Fööniksi Ordu”
N kl 18.00
“Brüno”
kl 10.45, 12.25, 14.15, 16.15, 18.15, 20.30, 22.15
“Populaarsed vaenlased”
kl 13.15, 16.00 (v.a. N), 18.45 (v.a N), 21.30
“Jääaeg 3”
kl 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.45
“Transformerid: Langenute kättemaks” kl 11.15
“Pohmakas” kl 11.00; N kl 15.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Brüno”
kl 11.40, 13.45, 15.45, 17.10, 17.50, 19.20, 19.50, 21.30, 21.50; L–P kl 13.00, 15.05
“Terminaator: Lunastus”
kl 14.10, 21.15
“Hannah Montana film” kl 11.10, 16.15
“Pohmakas”
kl 12.10, 14.30, 19.15, 21.35
“Transformerid: Langenute kättemaks”
kl 11.35, 14.40, 17.45, 20.50 (v.a. N)
“Connecticutis kummitab” kl 16.55
“Jääaeg 3” 3D
eesti keeles: kl 11.00, 13.40, 16.20,
19.00 (v.a. N), 21.40;
vene keeles: kl 11.20, 13.55, 16.30, 19.05;
inglise keeles, eesti ja venek. subtiitritega: kl 16.50, 18.55
“Adventureland - Pöörane suvi”
kl 13.30, 18.45, 21.10
“Inglid ja deemonid” kl 11.30, 17.30
“Populaarsed vaenlased”
kl 12.00, 14.35, 15.00, 18.00, 20.30, 21.00
“Ettepanek”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10, 21.45
“Muumide ohtlik jaanipäev” kl 12.05
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Jääaeg 3” eesti keeles: kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Ettepanek”
kl 12.15, 14.30, 17.00, 19.15, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Transformerid: langenute kättemaks” kl 15.30
“Jääaeg 3”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; L–P kl 12.00
“Populaarsed vaenlased”
kl 18.30, 21.30; L–P kl 12.30
“Ettepanek”
kl 14.15, 17.15, 19.30, 21.45; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Bullerby lapsed”
E–K kl 17.30, 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
“Jääaeg 3” eesti keeles: kl 12.00, 14.10, 16.20, 18.45 (v.a. K, N), 21.00 (v.a. K, N); K, N kl 18.30, 20.40
vene keeles: kl 12.30, 14.40, 16.50;
K, N kl 19.00, 21.10
Harry Potteri filmimaraton R–T kl 18.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Jääaeg 3”
eesti keeles: kl 17.30
“Transformerid:Langenute kättemaks” kl 19.15
“Lohista mind põrgusse” kl 22.00
”Lõpp-punkt 3” T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi,
kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
“Suvepuhkus/ Vilnius Art Fair”,
kuni 01.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kogu aeg” Andres Koort, 20.07–01.08
“SSS” Erki Kasemets, kuni 18.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 26.07
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
"Eestisse armunud... “
Karl Tihase joonistusi ja skitse 1940.-1950. aastatest, kuni 26.07
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Haus galerii
Arno Arrak, kuni 24.07
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kristring, 22.07–03.08
“Oh, happy days”
Lilli-Krõõt Repnau, kuni 20.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Jaanus Orgussaar, kuni 02.08
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“Autoriplakat” kuni 02.08
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
“Sanatoorium“ Katrin Murbach Riika Tauriainen (Šveits/Soome), kuni 02.08
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
Owe Büttner. Maalid, kuni 05.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Vaba kava” Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.07
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    17. July 2009, 14:04
    Otsi:

    Ava täpsem otsing