Mida teha nädalavahetusel

25. juuli 2009, 09:45

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater
25.07 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
25.07 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
25.07 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
25.07 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
24.07 kl 19 “Revident”
25.07 kl 19 “Testosteroon”
25.07 kl 19 “Tunnete tektoonika”
26.07 kl 19 “Raimonds”
29.07 kl 19 “Janu”
30.07 kl 19 “Linda tahab lahutada”
Keskväljak 1, Pärnu

IN Teater
24.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
26.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
31.07 kl 20 “Viimane mägi”
Suure Munamäe vabaõhulaval
Haanja

Kuressaare Linnateater
30.07 kl 19 “Igavene kapten”
Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
24.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
26.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
28.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
29.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
30.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Maanteemuuseum,
Varbuse hobupostijaama õuel
Lai 14, Rakvere

MTÜ PRO 3
29.07 kl 19 “Mtsenski maakonna leedi Macbeth” Ontika mõisas
30.07 kl 19 “Mtsenski maakonna leedi Macbeth” Ontika mõisas
Laada 8-39, Rakvere

R.A.A.A.M
24.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
25.07 kl 15 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
25.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
26.07 kl 15 “Vahepeatus” Hüüru mõisas
26.07 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
26.07 kl 15 “Käsu Hansu ajalootund”
Viinistu Kunstimuuseumis
27.07 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
28.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
29.07 kl 19.30 “Vahepeatus”
Hüüru mõisas
29.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
30.07 kl 19.30 “Käsu Hansu ajalootund” Viinistu Kunstimuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
28.07 kl 18 “Küüni täitmise lood ja laulud”
Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald

Suveetendus
24.07 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
Aleksandri 46, Tartu

Vana Baskini Teater
24.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
25.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Tabasalu Looduspargis
26.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Haapsalu Piiskopilinnuse õues
28.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Märjamaa Laululaval
29.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Pärnu “Kalevi” Staadionil
30.07 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Kadrina Laululaval
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
25.07 kl 20 “Trubaduur”
Saaremaa ooperipäevadel
Kuressaare lossi ooperimajas
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Ammende villa
30.07 kl 20 Helin-Mari Arder Trio
Mere pst. 7, Pärnu

Clazz
24.07 kl 22 Sakade Musica (Kongo)
25.07 kl 22.30 Sakade Musica (Kongo)
27.07 kl 21 Indrek Tamm (klaver)
28.07 kl 21 Brazilian Night in Clazz
29.07 kl 21 Jam Session
30.07 kl 22 Moir Anstal Quartet
Vana turg 2, Tallinn

Jazz Cafe
24.07 kl 20.30 “Terrassikontsert”
Veiko Rea (akordion), Indrek Palu (viiul)
Ringi 11, Pärnu

Kihelkonna Mihkli kirik
25.07 kl 12 “Ave Maria”
Rahvusooper Estonia Poistekoor
Solistid: Angelika Mikk, Oliver Kuusik
ja Heldur Harri Põlda, Andres Lemba (orel, klaver), dirigent Hirvo Surva
Kiriku 4, Kihelkonna, Saaremaa

Kloostri Ait
24.07 kl 20.30 Jaan-Alari Jaanson Andres Alaru
Vene tänav 14, Tallinn

Kuressaare loss
25.07 kl 18 Läti Rahvusooperi solistid
Lossihoov 1, Kuressaare

Kõpu tuletorni jalam
24.07 kl 21 Kadri Voorand Band
Kõpu, Kõrgessaare vald, Hiiumaa

Mederi saal
25.07 kl 18 Tuule Kann (kannel, vokaal) Jaak Sooäär (kitarr, live-elektroonika)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Muhu Katariina kirik
26.07 kl 12 “Ave Maria”
Rahvusooper Estonia Poistekoor
Solistid: Angelika Mikk, Oliver Kuusik
ja Heldur Harri Põlda, Andres Lemba (orel, klaver), dirigent Hirvo Surva
Liiva küla, Muhu

Mustjala Anna kirik
25.07 kl 18 “Ave Maria”
Rahvusooper Estonia Poistekoor
Solistid: Angelika Mikk, Oliver Kuusik
ja Heldur Harri Põlda, Andres Lemba (orel, klaver), dirigent Hirvo Surva
Mustjala, Saaremaa

Niguliste
24.07 kl 19 “Baroki ilu ja võlu”
Maria Veretenina (sopran), Raivo Tarum (barokktrompet), Imbi Tarum (klavessiin)
28.07 kl 19 “Koraalilood Võrumuudu”
Celia Roose (laul, viled, torupill),
Elviira Varik (orel)
Niguliste 3, Tallinn

Nissi kirik
25.07 kl 19 “Hingekeeled”
Alina Sakalouskaya (mandoliin),
Oksana Sinkova (flööt),
Kadri Ploompuu (orel)
Riisipere, Harjumaa

Padise klooster
30.07 kl 20 Mahavok ja Kare Kauks
Padise kloostris
Padise vald, Harju maakond

Pädaste Mõis
26.07 kl 20 “Armastuslaulud”
Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Muhu vald

Pärnu Kontserdimaja
24.07 kl 20 “Õhtu ilu”
Tuule Kann (kannel, vokaal),
Jaak Sooäär (kitarr, live-elektroonika)
25.07 kl 19 David Oistrahhi Festival 2009 - A. Kaasiku juubelikontsert
Aida 4, Pärnu

Tabasalu Looduspark
26.07 kl 21 “Lugude õhtu”
Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane
27.07 kl 21 “Lugude õhtu”
Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane
28.07 kl 21 “Lugude õhtu”
Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane
Ranna tee 1, Tabasalu

Tartu Jaani kirik
24.07 kl 20 “Adon Haselihot”
Sefardi juutide traditsioonilised meloodiad. Sofia Rubina (vokaal),
Vox Clamantis Jaan-Eik Tulve juhatusel.
Kaastegevad:
Janno Pokk (nyckelharpa)
Ann-Liisa Eller (löökpillid)
Neeme Punder (flöödid)
Jaani 5, Tartu

Türi Laululava
29.07 kl 21 “Tulemine”
Jaan Tätte laulude õhtu
Türi

Valjala Martini kirik
24.07 kl 18 “Ave Maria”
Rahvusooper Estonia Poistekoor
Solistid: Angelika Mikk, Oliver Kuusik
ja Heldur Harri Põlda, Andres Lemba (orel, klaver), dirigent Hirvo Surva
Valjala, Saaremaa

Võru-Kubija laululava
30.07 kl 21 “Tulemine”
Jaan Tätte laulude õhtu
Kubija, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 10.25, 13.15, 16.05, 19.00, 22.00
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30
“Ettepanek” kl 14.00, 19.15, 21.30
“Brüno” kl 10.45, 12.30, 14.30, 16.30, 18.15, 20.15, 22.15
“Populaarsed vaenlased”
kl 11.15, 16.15, 21.45
“Jääaeg 3”
kl 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Brüno”
kl 13.45, 15.45, 17.50, 19.50, 21.50
“Terminaator: Lunastus”
kl 14.30
“Pohmakas”
kl 12.10, 17.00, 19.15 (v.a. K), 21.30
“Transformerid: Langenute kättemaks”
kl 11.35, 20.50 (v.a. N)
“Jääaeg 3” 3D
eesti keeles: kl 11.00, 13.40, 16.20,
19.05;
vene keeles: kl 11.20, 13.55, 16.30, 21.40;
“Adventureland - Pöörane suvi”
kl 11.15
“Inglid ja deemonid” kl 21.35
“Populaarsed vaenlased”
kl 14.40, 17.45, 18.00, 21.00
“Ettepanek”
kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 11.05, 11.30, 14.15, 14.45, 17.30, 18.30, 20.45, 21.45; L–P kl 15.15
“Kerglased kombed” kl 12.15, 14.25, 16.45, 19.00, 21.15 (v.a. N)
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.20, 21.20
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Jääaeg 3”
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 19.00
“Ettepanek”
kl 16.45, 21.15
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Jääaeg 3”
eesti keeles: 18.45; L–P kl 12.00
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 21.00
“Ettepanek”
kl 15.30, 19.30
“Brüno” kl 17.45, 21.45; L–P kl 13.30
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 15.15, 18.15, 21.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Kalle Blomqvist ja Rasmus”
E–K kl 18.00, 19.45
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
“Jääaeg 3”
eesti keeles: kl 12.00, 14.10, 16.20, 18.30
vene keeles: kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.45
“Kiired ja vihased: uus mudel” kl 20.45
“Endiste pruutide vaimud” kl 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 18.00, 21.00
„Pimedad korrused“ T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi,
kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
“Suvepuhkus/ Vilnius Art Fair”,
kuni 01.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kogu aeg” Andres Koort, kuni 01.08
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Manu Propria, kuni 26.07
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
"Eestisse armunud... “
Karl Tihase joonistusi ja skitse 1940.-1950. aastatest, kuni 26.07
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Haus galerii
Tiit Jaanson ja Illimar Paul, 28.07–04.09
Arno Arrak, kuni 24.07
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kristring, kuni 03.08
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Jaanus Orgussaar, kuni 02.08
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“Autoriplakat” kuni 02.08
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
“Sanatoorium“ Katrin Murbach Riika Tauriainen (Šveits/Soome), kuni 02.08
Harju 13, Tallinn

Vabaduse Galerii
Owe Büttner. Maalid, kuni 05.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Vaba kava” Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.07
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. July 2009, 09:45
Otsi:

Ava täpsem otsing