Viking Forell: tugev arengukava tõi kopsaka toetuse

28. juuli 2009, 15:25

Viikingite külas on valmimas linnus ning
meie viisaastaku plaanis on ehitada Muinas-Eesti küla, kus on muuseumid,
käsitöötoad ja õppeklassid, rääkis Viking Forell OÜ juhatuse liige Riho Neem.

"Kliente on ka tänavu jagunud. Käibed on samad mis eelmisel aastal," ütles Kose vallas Viikingite küla pidav Neem. Ta tunnistas, et kuna osaühing on nii noor, eelmine suvi oli nende esimene hooaeg, siis oodati tänavu käibe tõusu.

"Käibe tõusu aga ei tulnud. Mille arvelt on ta samaks jäänud - tavakliente, kes eelmise aasta maist juulini hästi palju käis, on tiba vähem. Aga suuremaid gruppe on rohkem, tänu sellele on käive samaks jäänud," rääkis juhatuse liige.

Neem ütles, et teenuste laiendamisega tegeletakse neil jõudsalt. "Meil on viisaastaku programm. Erinevaid atraktsioone ehitatakse pidevalt juurde. Momendil ehitame linnust, mis on kohe valmis saamas, augustis saab valmis koopasaun. Laiendame ka gruppidele pakutavat tegevust. Meie viisaastaku plaanis on ehitada Muinas-Eesti küla, kus on muuseumid, käsitöötoad ja õppeklassid," loetles ta.

Neem ütles, et linnuse ehitamiseks saadi toetust ka Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametilt (PRIA). "Maaelu arendustoetuse summa PRIAlt oli 900 000 krooni, millele lisandus meie enda 50%ne finantseering," lisas ta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. July 2009, 13:03
Otsi:

Ava täpsem otsing