Mida teha nädalavahetusel?

14. august 2009, 18:44

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
14.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
15.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
16.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
17.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
20.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
14.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
15.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
18.08 kl 19 “Vombat”
Vanemuise väikses majas
19.08 kl 19 “Sigma Tau–C705”
Vanemuise väikses majas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
14.08 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
15.08 kl 19 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Laulupeomuuseumi pargis Tartus
Jaama 14, Tartu

MTÜ Kell Kümme
14.08 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Saka mõisas
15.08 kl 19 “Intiimsed tehingud”
Saka mõisas
16.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
17.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
18.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
19.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
20.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
Lai 14, Rakvere

NO99
14.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
17.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
18.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
19.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
20.08 kl 14 “Teekond valguse riiki”
Padise kloostris
Vene 6, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
16.08 kl 12 “Küüni täitmise lood ja laulud”
16.08 kl 18 “Küüni täitmise lood ja laulud”
Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald

Suveetendus
14.08 kl 20 “Armas luiskaja”
Palmse mõisa härrastemajas
Aleksandri 46, Tartu

Suvekomöödia
16.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
17.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
18.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
19.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
20.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
Keila vald, Ohtu Küla

Tallinna Linnateater
14.08 kl 20 “Tarkus”
Kukenoosi viljakuivatis, Albus, Järvamaal
Lai 23, Tallinn

Theatrum
14.08 kl 20 “Latern” Kabli Seltsimajas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
14.08 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
14.08 kl 19 “Charley tädi”
Mustla laululaval
15.08 kl 19 “Charley tädi”
Eesti Põllumajandusmuuseumis
15.08 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
17.08 kl 19 “Helesinine vagun”
Eesti Draamateatris
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
14.08 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Võru “Kandle” aias
15.08 kl 20 “Hullem kui Hollywoodis”
Pärnu “Kalevi” Staadionil
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Haapsalu Piiskopilinnus
14.08 kl 18 Augustibluus 2009 - Biggest Blues Festival in Baltics
16.08 kl 21 Meie Mees, Smilers, Traffic
Posti 34, Haapsalu

Helme lossivaremed
14.08 kl 18 “Kui lõpeb suvepäev”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Andrus Siimon
Valga maakond, Helme vald, Helme alevik

Jazz Cafe
14.08 kl 20.30 Anna Põldvee Trio
Ringi 11, Pärnu

Kuressaare Lossihoov
15.08 kl 21 Meie Mees, Smilers, Traffic
Lossihoov 1, Kuressaare

Leigo talu
14.08 kl 15 “Leigo Järvemuusika”
Jäääär, Maarja, Pink Floyd’i tribuut
15.08 kl 15 “Leigo Järvemuusika”
Paavo ja Neeme Järvi
Leigo, Nõuni, Valgamaa

Mederi saal
14.08 kl 18 “The Dance Album”
Kristo Käo (kitarr ja lauto), Maria Rääk
(koreograafia, kastanjetid ja plaksutamine)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste
18.08 kl 19 “Kui sisemine dialoog vaikib” Raul Söödi autorikontsert
Niguliste 3, Tallinn

Nissi kirik
15.08 kl 21 Voces Musicales,
dirigent Risto Joost
Riisipere, Harjumaa

Paide
Gümnaasiumi siseõu

20.08 kl 16 “Taasiseseisvumispäeva kontsert” Hanna-Liina Võsa, Olav Ehala (klaver), Lembit Saarsalu (saksofon),
Toivo Unt (kontrabass)
Aiavilja 3, Paide

Palamuse kirik
18.08 kl 19 ETV Tütarlastekoor,
dirigent Aarne Saluveer
Palamuse, Palamuse vald

Pärnu Kontserdimaja
20.08 kl 17 Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva kontsertaktus
Aida 4, Pärnu

Rapla Laululava
14.08 kl 21 Meie Mees, Smilers, Traffic
Tammemäe, Rapla

Stenbocki õu
19.08 kl 18 “Augustikuu õhtul”
Hanna-Liina Võsa, Olav Ehala (klaver),
Lembit Saarsalu (saksofon),
Toivo Unt (kontrabass)
Rahukohtu 3, Tallinn

Tallinna Raekoda
15.08 kl 18 “Euroopa virtuoosid”
Arvo Leibur (viiul), Mati Mikalai (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
15.08 kl 20 “Kirg” Reet Laube (nuppakordion), Tobiase Keelpillikvartett
19.08 kl 20 “Kui sisemine dialoog vaikib” Raul Söödi autorikontsert
Jaani 5, Tartu

Vanamõisa järve ääres
15.08 kl 20 “Tõrva Loits”
Vanamõisa järve kontsert
Tõrva

Vasalemma mõis
14.08 kl 18 “Eesti Mõisad 2009”
Andres Kaljuste viiul,
Risto Joost kontratenor, Corelli Consort
Vasalemma vald, Harjumaa

Viinistu
Kunstimuuseumi Tünnid

14.08 kl 20 Tsakranuudlid /
Nargen Festival
15.08 kl 20 Tsakranuudlid /
Nargen Festival
16.08 kl 20 Tsakranuudlid /
Nargen Festival
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Väravatorn
15.08 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Üles”
kl 10.40, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
“Metroorongi 123 röövimine”
kl 16.00, 22.00
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 12.15, 15.15, 18.15, 21.15
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 11.45
“Ettepanek”
kl 16.30, 18.45, 21.00
“Brüno”
kl 18.30, 20.15
“Jääaeg 3”
eesti keeles: kl 10.30, 12.30, 14.30;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.45
“9.rajoon”
kl 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Brüno”
kl 14.45, 17.15, 19.25, 21.40
“Pohmakas”
kl 14.00, 18.55
“Transformerid: Langenute kättemaks”
kl 11.30
“Jääaeg 3” 3D
eesti keeles: kl 13.40, 21.45 (v.a. K);
vene keeles: kl 16.30
“Populaarsed vaenlased”
kl 18.15, 21.15; L–P kl 15.15
“Ettepanek”
kl 12.30, 15.00, 18.00, 20.45
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 11.15, 11.45, 14.30, 17.40, 20.00,
21.00 (v.a. K)
“Kerglased kombed”
kl 12.15, 17.00, 19.15
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 14.15
“Reegliteta võitlus”
kl 11.55, 16.20, 18.45, 21.10
“Dorothy Mills”
kl 14.25, 21.25
“Metroorongi 123 röövimine”
kl 11.25, 16.25, 21.20
“Üles”
3D eesti keeles: kl 11.00, 13.50, 16.15, 18.55, 21.35 (v.a. T, N)
3D vene keeles: kl 13.50
2D inglise keeles, eesti- ja venek. subtiitritega: kl 14.55, 17.30
“9.rajoon” kl 11.40, 14.10, 16.40, 19.10 (v.a. K), 21.30 (v.a. K)
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - Rossini
“Sevilla habemeajaja” K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 12.30, 18.00 (v.a. K)
“Üles”
eesti keeles: kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Adventureland - Pöörane suvi”
kl 15.30, 21.15 (v.a. K)
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - Rossini
“Sevilla habemeajaja” K kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Jääaeg 3”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.45, 17.00; L–P kl 12.30
“Ettepanek”
kl 19.15, 21.30
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 15.30; L–P kl 12.15
“Üles” vene keeles, eestik.subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; L–P kl 12.00
“Viimane maja vasakul”
kl 18.30 (v.a. K), 21.15 (v.a. K)
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - Rossini
“Sevilla habemeajaja” K kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Brüno”
P, T kl 18.40, 20.40;
E, K, kl 17.40, 19.40;
R, N kl 19.40
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Ettepanek”
L, E kl 19.00, 21.00;
P, K kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Inglid ja deemonid” kl 17.45, 20.30
“Üles” eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Muumide ohtlik jaanipäev”
eesti keeles: kl 13.30, 15.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles” eesti keeles: kl 17.00
“Brüno“ kl 21.00
„Hannah Montana film“ kl 19.00
“Peeglid“ T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi,
kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
Harry Pye/Mat Humphrey, kuni 29.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Peeter Allik Rolandas Rimkunas (LIT), 17.08–29.08
“Võimumäng” Sirje Protsin,
kuni 15.08
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Venemaa elu läbilõikes” Vladimir Svartshevitshi fotod, 18.08–10.09
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Tiit Jaanson ja Illimar Paul, kuni 04.09
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Liikuvad pildid. Integratsioon ja assimilatsioon” Kirke Kangro, 19.08–14.09
“Kohtumispaik - mere puiestee 20”
Eve Kiiler, kuni 17.08
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Ainult eestlastele” Kai Kaljo,
kuni 23.08
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Riin Pallon, Toomas Altnurme,
kuni 30.08
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Christian Vagt (Saksamaa, kuraator Harry Liivrand), kuni 23.08
Harju 13, Tallinn

Vaal galerii
“Anonymus” Ado Lill, kuni 18.08
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Urmas Orgussaar, kuni 26.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Lõunahummogu lumm” Monica del Norte maalinäitus, kuni 28.08
„Homne Võrumaa“
Lilian- Hanna Taimla, kuni 04.09
Liiva 13, Võru

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. August 2009, 19:06
Otsi:

Ava täpsem otsing