Mida teha nädalavahetusel?

22. august 2009, 09:16

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
21.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
22.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
23.08 kl 19 “Elu läheb edasi, mõtles Muki ja lakkus mune. Endal”
Kaarli pst 9, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
21.08 kl 20 “It´s in the Air” / Taani-Belgia/ Augusti TantsuFestival 2009:
Mette Ingvartsen Jefta Van Dinther
22.08 kl 20 “It´s in the Air”
24.08 kl 21 “The Part” Augusti TantsuFestival 2009: Antonija Livingstone /Kanada-Eesti
Pikk 20, Tallinn

MTÜ Kell Kümme
21.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
22.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
23.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
Lai 14, Rakvere

NO99
21.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
22.08 kl 19 “Onu Tomi onnike”
27.08 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
21.08 kl 14 “Teekond valguse riiki”
Padise kloostris
22.08 kl 14 “Teekond valguse riiki”
Padise kloostris
23.08 kl 14 “Teekond valguse riiki”
Padise kloostris
Vene 6, Tallinn

Tallinna Linnateater
25.08 kl 19 “Hecuba pärast”
25.08 kl 19 “Meie, kangelased”
26.08 kl 19 “Hecuba pärast”
26.08 kl 19 “Meie, kangelased”
27.08 kl 19 “Meie, kangelased”
27.08 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
21.08 kl 20 “Latern”
Haapsalu Rannarootsi muuseumis
22.08 kl 20 “Latern”
Haapsalu Rannarootsi muuseumis
24.08 kl 20 “Latern”
Viru-Nigula Rahvamajas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
21.08 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
22.08 kl 19 “Härra Punttila ja tema sulane Matti” Ugala tiigi kaldal
27.08 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt” Kihnu Rahvamajas
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
22.08 kl 20 “Vanemuise ballett 70”
Gala Tartu Lauluväljakul
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
26.08 kl 18 “Nürnberg”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
27.08 kl 18 “Nürnberg”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
26.08 kl 19 “Kummitus masinas”
27.08 kl 19 “Kummitus masinas”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
27.08 kl 19 “Hooaja avakontsert”
Frankfurdi Raadio Sümfooniaorkester,
solist Janine Jansen (viiul, Holland),
dirigent Paavo Järvi
Estonia pst. 4, Tallinn

Clazz
21.08 kl 22.30 Jalalu-Kalvert Nelson, Jazzitäht USA-st
22.08 kl 22.30 “Baila La Habana”
Grupo Con Sabor
Vana turg 2, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
22.08 kl 19 “Kui sisemine dialoog vaikib” Raul Söödi autorikontsert
27.08 kl 19 Rein Rannap (klaver)
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
22.08 kl 18 Ave Kruup (klaver)
Weizenbergi 37, Tallinn

Kadrioru Lossi Lilleaed
23.08 kl 17 “Raimond Valgre laulud” Sügisjazz 2009
Weizenbergi 37, Tallinn

Mederi saal
21.08 kl 19 “Mozart ja Kantšeli“
Helen Västrik (viiul),
Kristiina Olev (vioola), Ardo Västrik (tšello), Kadri-Ann Sumera (klaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Palamuse kirik
22.08 kl 17 “Kontsert Palamuse esmamainimise 775. aastapäeva tähistamiseks” Pärnu Linnaorkester, solistid: Kadri Tegelmann (metsosopran), Triinu Boutahir (klaver), dirigent Jüri Alperten
Palamuse, Palamuse vald

Pärnu Kontserdimaja
21.08 kl 20 “Kui sisemine dialoog vaikib” Raul Söödi autorikontsert
Aida 4, Pärnu

Rootsi-Mihkli kirik
26.08 kl 20 “Kammermuusika Festival” Paemurru, Tampere,
EMTA kammerorkester
27.08 kl 20 “Kammermuusika Festival” Tenno, Noobel Nelik
Rüütli 9, Tallinn

Saka mõis
21.08 kl 19 “Muinalugu muusikas”
Mihkel Mattisen
Kohtla Valla, Ida-Virumaa

Tallinna Raekoda
22.08 kl 18 Kadri Voorand Trio
26.08 kl 18 “Kammermuusika Festival” Kuulmann, Kari, Martin
27.08 kl 18 “Kammermuusika Festival” Sinkova, Leiten, C-JAM
Raekoja plats 1, Tallinn

Viinistu
Kunstimuuseum

22.08 kl 20 Augustiöö jazztäht USA-st / Jalalu-Kalvert Nelson
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Viljandi Jaani Kirik
21.08 kl 19 “Suvehaldjas”
Hanna-Liina Võsa
Pikk 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“Vääritud tõprad”
kl 12.15, 15.15, 18.15, 21.15
“9. rajoon”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Metroorongi 123 röövimine” kl 16.00
“Üles”
kl 12.00, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 13.00, 18.45
“Ettepanek” kl 17.30, 19.55, 22.00
“Brüno” kl 21.45
“Jääaeg 3” kl 13.30, 15.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Brüno”
kl 15.00, 17.10, 19.20
“Pohmakas”
kl 14.00, 18.55
“Jääaeg 3” 3D
eesti keeles: kl 13.40
“Populaarsed vaenlased”
kl 12.00, 21.20
“Ettepanek”
kl 11.30, 13.55, 16.20, 18.45
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 11.45, 17.30, 20.45
“Kerglased kombed”
kl 14.30, 17.00, 19.15
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 14.55
“Reegliteta võitlus”
kl 12.10, 21.25
“Dorothy Mills”
kl 21.10
“Metroorongi 123 röövimine”
kl 11.25, 16.30, 21.15
“Üles” 3D
eesti keeles: kl 11.00, 13.45, 16.15, 19.00 (v.a. K), 21.35 (v.a. K)
vene keeles: kl 11.05, 16.25
“9.rajoon”
kl 11.40, 14.10, 16.40, 19.05, 21.30
“Vääritud tõprad”
kl 11.10, 14.25, 17.40, 18.30, 20.55, 21.45; L–P kl 15.15
“L.A. Gigolo”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25, 21.40
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - G. Donizetti
“Rügemendi tütar” K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Üles”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45 (v.a. K)
“Adventureland - Pöörane suvi”
kl 21.00 (v.a. K)
“Vääritud tõprad”
kl 11.45, 15.00, 18.15, 21.30
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - G. Donizetti
“Rügemendi tütar” K kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vääritud tõprad”
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
“Jääaeg 3”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 15.15, 20.00
“Harry Potter ja segavereline prints”
kl 21.15 (v.a. K)
“Üles” eesti keeles: kl 17.45; L–P kl 13.00; vene keeles, eestik. subtiitritega: kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. K); L–P kl 12.15
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - G. Donizetti
“Rügemendi tütar” K kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Harry Potter ja segavereline prints”
K, N, R kl 18.30; P, E, T kl 16.30, 19.40
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Üles”
P–N kl 17.00, 19.00; P kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Inglid ja deemonid” kl 18.00, 20.45
“Üles” eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45
“Transformerid: Langenute kättemaks” kl 21.00
“Asjade seis” kl 13.00, 15.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
„Ettepanek“ kl 19.00
“Connecticutis kummitab“ kl 21.00
“Luba sisse see õige“ T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“2 + 2 = 5” Taani-Eesti koostööprojekt, kuni 23.08
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kuningriik” Epp Maria Kokamägi,
kuni 21.08
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
Harry Pye/Mat Humphrey, kuni 29.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Peeter Allik Rolandas Rimkunas (LIT), kuni 29.08
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit restaureerimist Eestis 1950–2000”, kuni 23.08
Arhitektuurimuuseum esitleb mööblikollektsiooni, kuni 01.09
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti rahvarõivas sõnas ja pildis”,
kuni 29.08
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Liblikapüüdja Ede Kurrel”, kuni 30.08
“Ulatus. Ede Kurreli juhendatud töid”, kuni 30.08
Evi Mardna, kuni 30.08
Lai 17, Tallinn

Haus galerii
Tiit Jaanson ja Illimar Paul, kuni 04.09
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Liikuvad pildid. Integratsioon ja assimilatsioon” Kirke Kangro, kuni 14.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Elu melu”, 17. sajandi Hollandi ja Flaami olmeteemaline kunst. kuni 30.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Quilting Sessions” Paul McCarthy Benjamin Weissmani joonistused,
kuni 23.08
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Ainult eestlastele” Kai Kaljo,
kuni 23.08
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Riin Pallon, Toomas Altnurme,
kuni 30.08
Aida 4, Pärnu

Pärnu
Uue Kunsti Muuseum

“Mees ja naine” XVI rahvusvaheline aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Rannarahva Muuseum
“Seaküla Simsoni 50. sünnipäevanäitus”, kuni 31.08
Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Tallinna Linnagalerii
Sasha Pepeljajev (Venemaa),
27.08–13.09
Christian Vagt (Saksamaa, kuraator Harry Liivrand), kuni 23.08
Harju 13, Tallinn

Vaal galerii
“Anonymus” Ado Lill, kuni 18.08
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Marja-Liisa Mäki-Penttila. Skulptuurid, 27.08–16.09
Urmas Orgussaar, kuni 26.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Lõunahummogu lumm” Monica del Norte maalinäitus, kuni 28.08
„Homne Võrumaa“
Lilian- Hanna Taimla, kuni 04.09
Liiva 13, Võru

Würth kunstigalerii
“Mälumustrid” Agne Kuusing-Soome, kuni 25.09
Vana-Tartu mnt. 85, Tallinn

VABA AEG

A. Le Coq Arena
27.08 kl 21 Jalgpall, FC Levadia Tallinn - Galatasaray AS (Türgi)
Asula 4c, Tallinn

Balti jaam
23.08 kl 10.05 “Elektrirongiga matkama” Ajalooline Padise klooster ja linnamägi
Toompuiestee 37, Tallinn

Haapsalu Kiltsi lennuväli
22.08 kl 11 Battery Race 2009
Kiltsi, Haapsalu

Hiiu staadion
22.08 kl 12 12. Nõmme seeriajooks
Pidu tn 11, Hiiu, Tallinn

Kadrioru staadion
25.08 kl 17.30 Bigbank Kuldliiga Finaal - Bigbank Tallinn 2009
Roheline aas 24, Tallinn

Kasepää
22.08 kl 10 V Kalevipoja kala- ja veefestival
Kasepää, Kasepää vald, Jõgevamaa

Kiviõli tuhamägi
22.08 kl 10 Kiviõli Motofestival /
külgkorviga krossitsiklite MM-etapp
23.08 kl 10 Kiviõli Motofestival /
külgkorviga krossitsiklite MM-etapp
Kiviõli

Nõmme Spordikeskus
21.08 kl 17 Nõmme Rahvatriatlon
21.08 kl 19 Nõmme Rahvatriatlon
Külmallika 15a, Tallinn

Premia jäähall
22.08 kl 18 Eesti - Rootsi maavõistlus kelguhokis
23.08 kl 09 Eesti - Rootsi maavõistlus kelguhokis
Paldiski mnt. 104, Tallinn

Tartu Toome tenniseväljakud
21.08 kl 13 Tartu 2009.a. Meistrivõistlused tennises
22.08 kl 13 Tartu 2009.a. Meistrivõistlused tennises
23.08 kl 13 Tartu 2009.a. Meistrivõistlused tennises
Baeri 6, Tartu

Vabaduse väljak
21.08 kl 19.30 “Friday Night Skate”
rulluisutamine 20 km
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Vabadussõja võidusammas
22.08 kl 13 Balti ühtsuse jooksu “Südametuksed Baltikumile” start
Vabaduse väljak, Tallinn

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. August 2009, 09:30
Otsi:

Ava täpsem otsing