Ivo Parbus: ma olen õnnelik inimene

08. september 2009, 19:37

Tänasest Tallinna kesklinna avalike suhete
nõunikuna tööle asunud, pistisevõtmises kahtlustatud Ivo Parbus ütles ETV
otseeetris, et ei kahetse midagi ning on õnnelik inimene.

ETV saates Ringvaade, küsis saatejuht Parbuselt, kas ta praegu tagasi vaadates kahetseb midagi. „Aga mida ma peaksin kahetsema, mul on elus läinud väga hästi,“ vastas Parbus, selgitades, et tal on olemas lähedased ja head sõbrad. „Ma olen selles suhtes rikas ja õnnelik inimene,“ lisas ta.

Otsekohesel küsimusele, kas ta on süüdi, vastas Parbus, et ta siiski pole tulnud Tõehetke saatesse (Kanal 2-s jooksnud saatesari Tõehetk-toim.) ning lisas üldsõnaliseks jäädes, et tema süüdi olemise või süütuse otsustab kohus.

Mis täpselt juhtus, et teda pistisevõtmises kahtlustatakse, Tallinna kesklinna värske avalike suhete nõunik avaldama ei soostunud, viidates uurimisele.

Parbus rääkis otseeetris, et tema arvates on Talllinna linna sedavõrd arukalt valitsetud ning linnal on nii hea maine, et tema seda kahjustada ei suudaks.

Sotsiaaldemokraat Maimu Berg teatas täna, et Ivo Parbuse palkamine linnaosa avalike suhete juhiks kahjustab kogu Tallinna mainet ja et avalike suhete nõuniku leidmiseks oleks tulnud korraldada avalik konkurss. Samale asjale juhtis tähelepanu ka Äripäevale kommentaari andnud Tallinna kesklinna halduskogu liige Anna-Greta Tsahkna (IRL).

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. September 2009, 19:37
Otsi:

Ava täpsem otsing