Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

11. september 2009, 11:56

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
17.09 kl 19 “Hädaorg”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
11.09 kl 19 “Lõputu kohvijoomine” (Draamafestivali etendus) Vanemuise väikses majas
12.09 kl 11 “Lõputu kohvijoomine” (Draamafestivali etendus) Vanemuise väikses majas
17.09 kl 19 “Vombat” Endlas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
11.09 kl 19 “Mängurid”
12.09 kl 12 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
12.09 kl 19 “Mängurid”
13.09 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
15.09 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
16.09 kl 11 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
16.09 kl 11 “Võlurätik” esietendus
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
15.09 kl 19 “Pimedusega löödud” Eesti Draamateatris
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.09 kl 19 “Luikede järv”
12.09 kl 17 “Tristan und Isolde”
16.09 kl 18 “Minu veetlev leedi”
17.09 kl 18 “Maskiball”
Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater
11.09 kl 19 “Tapatöö Jumal” Draama Festivalil Tartus Sadamateatris
Tallinna 20, Kuressaare

R.A.A.A.M
11.09 kl 20 “Vahepeatus” Tartu Athena Keskuses festivalil “Draama 2009”
12.09 kl 15 “Vahepeatus” Tartu Athena Keskuses
12.09 kl 19 “Vahepeatus” Tartu Athena Keskuses
13.09 kl 15 “Vahepeatus” Tartu Athena Keskuses
13.09 kl 19 “Vahepeatus” Tartu Athena Keskuses
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
11.09 kl 14 “Üks joodik sõitis rongiga” Genialistide Klubis
12.09 kl 18 “Üks joodik sõitis rongiga” Genialistide Klubis
15.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
17.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Rapla Kultuurikeskuses
17.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma.
Kirjad Jumalale” Rapla Kultuurikeskuses
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
11.09 kl 19 “Perikles”
16.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
16.09 kl 19 “Pea vahetus”
17.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
17.09 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
11.09 kl 19 “Meie, kangelased”
12.09 kl 19 “Meie, kangelased”
14.09 kl 19 “Vana tango”
14.09 kl 19 “Meie, kangelased”
14.09 kl 19 “Hecuba pärast”
15.09 kl 19 “Hecuba pärast”
15.09 kl 19 “Minu tädi”
15.09 kl 19 “Vana tango”
16.09 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
17.09 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
Lai 23, Tallinn

Ugala Teater
12.09 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
14.09 kl 19 “Börs ja Börsitar” Eesti Draamateatris
15.09 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
16.09 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
17.09 kl 19 “Helesinine vagun”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
11.09 kl 19 “Imearst” festivalil “Draama 2009” Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
12.09 kl 19 “Imearst” festivalil “Draama 2009” Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
13.09 kl 19 “Imearst” festivalil “Draama 2009” Tartumaal Tammistu küün-kontserdisaalis
15.09 kl 19 “Savoy ball”
16.09 kl 19 “Jäine mõrv” Vanemuise väikeses majas
17.09 kl 19 “Sviit” Vanemuise väikeses majas
17.09 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
15.09 kl 19 “Misantroop” Von Krahli Teatris
16.09 kl 19 “Misantroop” Von Krahli Teatris
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
14.09 kl 20 “PostUganda”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Basso
17.09 kl 20 Jaanika Ventsel, Toivo Unt, Ryo Kawasaki
Pikk 13, Tallinn

Clazz
11.09 kl 22.30 Ewert Sundja + 4
14.09 kl 21 Merike Friends
17.09 kl 22 Lembit Saarsalu
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
11.09 kl 19 “Hooaja avakontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, Roman Polisadov (bass, Läti), Peeter Laul (klaver, Peterburi), dirigent Nikolai Aleksejev
16.09 kl 19 Oliva Foltz Over-cross Duo, (Prantsusmaa), Stephan Oliva (klaver), Jean-Marc Foltz (klarnet)
17.09 kl 19 Kalle Randalu (klaver)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
17.09 kl 20 Jazzliit: Ocean`s 4 feat. Siim Aimla
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
12.09 kl 17 “Hooaja avakontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, Roman Polisadov (bass, Läti), Peeter Laul (klaver, Peterburi), dirigent Nikolai Aleksejev
15.09 kl 19 Kalle Randalu (klaver)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kadrioru loss
12.09 kl 19 Teele Jõks (metsosopran), Pirjo Püvi (sopran), Tõnu Jõesaar (tšello), Imbi Tarum (klavessiin)
Weizenbergi 37, Tallinn

Narva Aleksandri kirik
11.09 kl 18 Hortus Musicus
Vabaduse 20, Narva

NO99 Jazzklubi
11.09 kl 21.30 Jazzliit: Tiit Paulus-Jaak Sooäär-Erko Niit
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
16.09 kl 19 Kalle Randalu (klaver)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
11.09 kl 22 Pedigree albumi “Skeletal” esitlus, Toe Tag, Tallinn Daggers, Dj 4-got-10
12.09 kl 22 LED R ja Kolme vägi: Jürgen Rooste, Asko Künnap, Karl Martin Sinijärv, erikülaline: Contus Firmus
17.09 kl 20 Zetod feat. Lenna Kuurmaa
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna
Okupatsioonide Muuseum

13.09 kl 17 Jason Carter (UK) / Sügisjazz 2009
Toompea 8, Tallinn

Tallinna Raekoda
12.09 kl 18 “Vocalissimo” Monika-Evelin Liiv (metsosopran), Ralf Taal (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
15.09 kl 19 Oliva Foltz Over-cross Duo, (Prantsusmaa), Stephan Oliva (klaver), Jean-Marc Foltz (klarnet)
Vanemuise 6, Tartu

Vigala kirik
13.09 kl 13 Hortus Musicus
Kivi-Vigala, Vigala

Võru kultuurimaja Kannel
11.09 kl 19 “Muuilmamuusika kontsert”: Jason Carter (UK) - Muusikalised maailmarännud harf-kitarril
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“9” kl 13.00, 14.45, 16.45, 19.00
“Mängur” kl 14.10, 16.10, 18.15, 20.15, 22.15
“M-Komando” eesti keeles: kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.30, 20.30
“Esimene aasta” kl 13.15, 17.30, 19.30, 21.30
“G.I.Joe: Kobra rünnak” kl 21.00
“Vääritud tõprad” kl 12.30, 15.30, 18.45, 21.45
“Üles” kl 12.05, 15.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Esimene aasta” kl 12.00, 14.15, 16.25, 18.35, 20.45
“Jääaeg 3” 3D eesti keeles: kl 16.00 (v.a. T, K, N)
“Ettepanek” kl 12.10 (v.a. N), 21.25
“Harry Potter ja segavereline prints” kl 11.30, 17.40
“Üles” 3D eesti keeles: kl 13.25 (v.a. T, K, N), 20.55 (v.a. T, K, N)
“9.rajoon” kl 14.55, 21.05
“Vääritud tõprad” kl 11.45, 15.00, 17.50, 18.20, 21.00, 21.35; L–P kl 14.30
“L.A. Gigolo” kl 14.40 (v.a. N), 17.05, 19.15
“G.I. Joe: Kobra rünnak” kl 11.10, 13.40, 16.20, 19.00
“M-Komando” 3D eesti keeles: kl 11.05 (v.a. T, K), 13.35, 16.10 (v.a. T, K), 18.40 (v.a. T, K), 21.10 (v.a. T, K, N);
T, K kl 16.00; T kl 20.55. Vene keeles: kl 11.00 (v.a. N), 18.30 (v.a. K, N)
“Vanglarežiimiga vaheaeg” kl 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
“9” kl 12.30, 14.35, 16.30, 18.25, 20.30 (v.a. N)
“Mängur” kl 12.20, 14.50, 17.10, 19.25, 21.40
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - “Jevgeni Onegin” K, N kl 19.00
“Julie ja Julia” beebihommik N kl 11.15 ja 14.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Vääritud tõprad” kl 20.00 (v.a. K)
“G.I. Joe: Kobra rünnak” kl 12.15, 21.30
“M-Komando” eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K), 14.00 (v.a. K), 16.00 (v.a. K), 18.00 (v.a. K); K kl 17.00
“Kerglased kombed” kl 14.45, 17.00 (v.a. K), 19.15
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 - "Jevgeni Onegin" K kl 19.00
“Julie ja Julia” beebihommik K kl 11.15 ja 14.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vääritud tõprad” kl 18.00; L–P kl 12.30
“G.I. Joe: Kobra rünnak” kl 15.30, 21.00
“Vanglarežiimiga vaheaeg” kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.30
“M-Komando” vene keeles, e.k. subtiitritega: kl 15.15, 17.15, 19.15 (v.a. K), 21.15 (v.a. K); L–P kl 13.15
“Jevgeni Onegin” K kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Metroorongi 123 röövimine” P–T kl 17.00, 19.20; R, K, N kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“G.I. Joe: Kobra rünnak” P–N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Populaarsed vaenlased” kl 15.45, 18.30
“Brüno” kl 14.00, 21.15
“Üles” 2D eesti keeles: kl 14.15, 16.30
“Metroorongi 123 röövimine” kl 18.45, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Muumide ohtlik jaanipäev” eesti keeles: 17.45
“M-Komando” eesti keeles: kl 19.15
“Adventureland-pöörane suvi” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek: Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Ungari fotonunstnike liidu näitus, kuni 26.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Mehe tee” Fideelia-Signe Roots, 14.09–26.09
“Tähised” Mari Roosvalt, kuni 12.09
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Tallinna Uue Raekoja 2009. aasta rahvusvahelise arhitektuurikonkursi võistlustööd”, kuni 04.10
“Tallinna uue raekoja arhitektuurivõistluste tööd aastatest 1912 ja 1937”, kuni 04.10
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“4 ruumi, 7 aega” Juhan Rodriku ja Tõnis Laanemaa maalid, kuni 26.09
“Hiina kaleidoskoop” Fotonäitus Hiinast, 15.09–15.10
“Aja märgid” Taani graafika ülevaatenäitus, 16.09–07.10
“Vaikse vaatlemise keeles”
Edgar Valter 80. Illustratsioonid, raamatud, 17.09–08.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Austria disain. Innovatsioon ja tehnoloogia”, kuni 11.10
“Uluk on inimese sõber” Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor), kuni 11.10
Lai 17, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
“Oh seda lusti ja rõemu!” näitus muhu tikandiga kampsunitest, kuni 20.09
“Mere värvid”
Rein Mägari akvarellinäitus, kuni 30.09
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Haus galerii
Nikolai Kormašov, kuni 05.10
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Liikuvad pildid. Integratsioon ja assimilatsioon” Kirke Kangro, kuni 14.09
“Vahepeatus” Riho Kall Marje Murusalu, 16.09–28.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Nikolai Kormašov 80 (28.08.1929), kuni 13.09
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Eesti Klaasikunstnike Ühendus.
Markus Kasemaa, kuni 04.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Lauluväljak
Eesti suurim laulupeo teemaline fotonäitus:
“Laul ja tants kui rõõmuläte 2009”
fotokonkursi parimad tööd;
Legendaarse eesti fotokunstniku Kalju Suure fotod “ÜhesHingamisest”;
Valli Lember-Bogatkina laulupidude teemaline akvarellinäitus, kuni 17.09
Narva mnt 95, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Crossings” Stuart Brisley (UK),
17.09–04.10
Sasha Pepeljajev (Venemaa),
kuni 13.09
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„Magamajäämine” Eva Labotkin, kuni 13.09
“see näitus on Kaisa Eiche nägu“ Kaisa Eiche, kuni 13.09
„Verekutse” Ahti Seppet, kuni 13.09
Vanemuise 26, Tartu

Vabaduse Galerii
Aime Jürjo, 17.09–30.09
Marja-Liisa Mäki-Penttila. Skulptuurid, kuni 16.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Ruumiline Mandala”
Mari-Liis Laanemaa, kuni 25.09
“Märgid” Jaan Luige isiknäitus, kuni 25.09
“Tekstiilikunstike rühmitus” kuni 25.09
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. September 2009, 11:56
Otsi:

Ava täpsem otsing