Rikaste TOP 500st jäi esimesena välja Aivar Riisalu

16. september 2009, 16:07

Äripäev avaldab sellel reedel Rikaste TOP
500. Esimene ettevõtja, kes sealt sel aastal välja jäi oli seltskonnahing ja
meelelahutusärimees Aivar Riisalu.

Kui eelmisel aastal oli Aivar Riisalu Äripäeva Rikaste TOP 500 sees, siis sellel aastal kukkus mees edetabelist välja. Riisalu vara väärtus on Äripäeva hinnangul 55 miljonit krooni.

2007. aasta alguses arvas meelelahutusärimees Aivar Riisalu, et ei peaks tegelikult mitte midagi tegema, sest tema ärid tiksuvad kenasti. Selle aasta augustis oli Riisalu firma BG Muusika 135 000 kroonises maksuvõlas, mille peale Riisalu lausus Õhtulehele kommentaari andes järgmiselt: „See ei ole ju üldse suur summa, praegu kõigil võlad kasvavad, see pole midagi erilist.“

Selle aasta juulis märkis kinnisvara ettevõtte Hansabalti omanik ja keskerakondlane Aivar Riisalu Äripäevale, et tema äritegevuse päästis hullemast konservatiivsus. "Ütleme nii, et halvas unenäos ka ei osanud arvata, et nii hulluks läheb. Nii dramaatiliseks ei osanud ma olukorda prognoosida," tunnistas Riisalu juulis.

Sama suure väärtusega nagu Riisalu vara ehk 55 miljonit krooni on vara väärt ka ettevõtjatel Vallo Palvadrel, Valeri Burdeinõil, Mihail Šandalil, Sander Kausil ja tema äripartneril Sven Maanurmel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. September 2009, 16:52
Otsi:

Ava täpsem otsing