Mida teha nädalavahetusel?

18. september 2009, 17:13

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
18.09 kl 19 “Hädaorg”
19.09 kl 19 “Hädaorg”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
18.09 kl 19 “Grönholmi meetod”
19.09 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
22.09 kl 19 “Kõik on täis”
23.09 kl 19 “Aabitsa kukk”
Iisaku rahvamajas
24.09 kl 19 “Leekrüübe”
Jõhvi Kontserdimajas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

18.09 kl 11 “Võlurätik”
19.09 kl 12 “Hanel oli auto”
19.09 kl 12 “Võlurätik”
19.09 kl 15 “Shoti torupillimängija”
Köismäe tornis
20.09 kl 12 “Võlurätik”
20.09 kl 12 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
22.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
23.09 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
24.09 kl 11 “Shoti torupillimängija”
Köismäe tornis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.09 kl 19 “Raimonds”
18.09 kl 19 “Hingede öö”
19.09 kl 19 “Pimedusega löödud”
19.09 kl 19 “Ballettmeister”
23.09 kl 19 “Testosteroon”
Paide Kultuurikeskuses
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.09 kl 18 “Kolm musketäri”
19.09 kl 18 “Tosca”
20.09 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
23.09 kl 19 “Tosca”
24.09 kl 19 “Metshaldjas (La Sylphide)”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
19.09 kl 19 “ Kui Harry kohtas Sallyt” esietendus
21.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Eesti Draamateatris
21.09 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” Eesti Draamateatris
22.09 kl 19 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
23.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Põltsamaa Kultuurikeskuses
23.09 kl 19 “Täismäng”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
24.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
24.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma.
Kirjad Jumalale”
Rapla Kultuurikeskuses
24.09 kl 19 “ Kui Harry kohtas Sallyt”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
21.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
21.09 kl 19 “Pea vahetus”
22.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
22.09 kl 19 “Pea vahetus”
24.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
18.09 kl 19 “Minu tädi”
18.09 kl 19 “Hecuba pärast”
19.09 kl 19 “Hecuba pärast”
19.09 kl 19 “Meie, kangelased”
21.09 kl 19 “Meeletu”
21.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
22.09 kl 19 “Meeletu”
22.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
23.09 kl 19 “Murdlainetus”
23.09 kl 19 “Ohvrit mängides”
24.09 kl 19 “Ohvrit mängides”
24.09 kl 19 “Murdlainetus”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
18.09 kl 19 “Õpetatud naised”
19.09 kl 19 “Õpetatud naised”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
18.09 kl 13 “Väike merineitsi”
18.09 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
19.09 kl 19 “Linnapea”
22.09 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
22.09 kl 19 “Helesinine vagun”
Märjamaa Rahvamajas
23.09 kl 19 “Börs ja Börsitar”
24.09 kl 19 “Poks”
24.09 kl 17 “Väike merineitsi”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
18.09 kl 19 “Lood Viini metsadest”
18.09 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
19.09 kl 19 “Kevade”
19.09 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
20.09 kl 12 “Detektiiv Lotte”
20.09 kl 18 “Detektiiv Lotte”
20.09 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
21.09 kl 19 “Jäine mõrv” Pärnu Endlas
22.09 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
23.09 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
23.09 kl 19 “Kevade”
Pärnu Kontserdimajas
24.09 kl 19 “Hoffmanni lood”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
22.09 kl 18 “Vääärviid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
21.09 kl 20 “PostUganda”
22.09 kl 20 “PostUganda”
23.09 kl 20 “PostUganda”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Basso
24.09 kl 20 Aleksander Hatuna
Pikk 13, Tallinn

Clazz
18.09 kl 22.30 Bang Bang
19.09 kl 22.30 Mariliin Kongo
23.09 kl 21 Jam session -
Peep Ojaveski trio
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
18.09 kl 21.30 Jazzliit: Ocean`s 4 feat. Siim Aimla
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
19.09 kl 18 Voces Musicales 10
kammerkoor Voces Musicales, Tallinn Sinfonietta, Ene Salumäe (positiivorel),
Tõnu Jõesaar (tšello), Andreas Arder (kontrabass), dirigent Risto Joost
21.09 kl 19 Raimo Kangro 60”
Raffi Haradžanjan ja Reinis Zarinš (klaver, Läti), Löökpilliansambel PaukenfEst,
Mihkel Peäske (flööt),
Toomas Vavilov (klarnet)
23.09 kl 19 Õhtu veini ja muusikaga - Prantsusmaa
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
20.09 kl 19 Oleg Pissarenko “Prii lapse ilm”- plaadiesitluskontsert
24.09 kl 19 Indigolaste Sügismoosi Kontsert
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
18.09 kl 19 Oliva Foltz Over-cross Duo, (Prantsusmaa), Stephan Oliva (klaver), Jean-Marc Foltz (klarnet)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
19.09 kl 19.30 Ansambel U. New York’s School
Pikk 20, Tallinn

Kumu Auditoorium
20.09 kl 17 Peter Fessler (Saksa) / Sügisjazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste
18.09 kl 19 Vanamuusikansambel “barock a.c.c.u.u.t” (Leipzig/Saksamaa)
Niguliste 3, Tallinn

NO99 Jazzklubi
18.09 kl 21.30 Jazzliit: Oleg Pissarenko “Prii Lapse Ilm” - plaadiesitluskontsert
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
22.09 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival 2009” Riho Sibul Electric Trio,
Andres Põldroo
23.09 kl 19 “Viljandi Kitarrifestival 2009” Viljandi Guitar Trio (EST)
24.09 kl 21 “Viljandi Kitarrifestival 2009” Agan / Viinikainen Quartet
Tasuja pst 6, Viljandi

Rakvere Rahvamaja
18.09 kl 17 “Meistrite akadeemia”
Oksana Sinkova (flööt), Lea Leiten (klaver)
Kreutzwaldi 2, Rakvere

Rock Cafe
18.09 kl 22 Ultima Thule, Aides
Justified Olöf and The Zippy Robots
19.09 kl 22 Winny Puhh,
Khillem, Kamikadze Tr
23.09 kl 18 Chimaira (USA),
Daath (USA), Throwdown (USA),
Unearth (USA)
24.09 kl 20 Groundhog Day,
Junk Riot, Crashdaf
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
24.09 kl 19 “Kreeka vaimulik meeskoorimuusika” Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Achilleas Chaldaiakis (Kreeka)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
24.09 kl 19 “Meistrite akadeemia”
„Viva Jubilee!“
Raekoja plats 1, Tallinn

Vanalinna Muusikamaja
20.09 kl 19 Indigolaste Sügismoosi Kontsert
Uus 16c, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja
18.09 kl 19 Vanemuise Sümfooniaorkestri avakontsert.
Vanemuise Sümfooniaorkester,
Indrek Leivategija (tšello),
dirigent Mihkel Kütson
Vanemuise 6, Tartu

KINO

Cinamon Tartu
“Lõpp-punkt 4”
kl 15.00, 16.45, 18.30, 20.15, 22.15
“Woodstocki vallutamine”
kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.15
“9”
kl 12.00, 13.45
“Mängur”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.30, 14.30, 16.15
“Esimene aasta”
kl 18.00, 20.00, 22.00
“G.I.Joe: Kobra rünnak”
kl 12.15
“Vääritud tõprad”
kl 14.45, 17.45, 20.45
“Üles”
kl 13.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Esimene aasta”
kl 12.00, 14.15, 16.25, 18.35, 20.45
“Jääaeg 3” 2D
eesti keeles: kl 11.00, 15.15, 17.20
“Ettepanek”
kl 11.10, 19.20
“Üles” 3D
eesti keeles:
kl 11.05, 15.40, 17.55
“9.rajoon”
kl 13.15, 20.30
“Vääritud tõprad”
kl 11.30, 14.45, 17.50, 18.00 (v.a. K, N), 21.00, 21.25 (v.a. K); L–P kl 14.30
“L.A. Gigolo”
kl 13.05, 19.25, 21.35
“G.I. Joe: Kobra rünnak”
kl 11.20, 16.20
“M-Komando” 3D
eesti keeles:
kl 11.15, 16.15 (v.a. P), 18.45 (v.a. P, K)
vene keeles: kl 13.45
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 13.50, 18.50, 21.20
“9”
kl 13.35, 15.30, 17.25, 21.50
“Mängur”
kl 12.20, 14.50, 17.10 (v.a. T), 19.25 (v.a. T, N), 21.40
“Lõpp-punkt 4” 3D
kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10,
21.15 (v.a. K), 21.45
“Woodstocki vallutamine”
kl 11.45, 14.10, 16.40, 19.05, 21.30
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 -
W.A. Mozarti “Võluflööt” P kl 17
Bellini “Puritaanlased” K kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Vääritud tõprad”
kl 20.30 (v.a. P, K)
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.15, 14.15, 16.15 (v.a. P)
“Kerglased kombed”
kl 18.15 (v.a. P, K)
“Lõpp-punkt 4”
kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 -
W.A. Mozarti “Võluflööt” P kl 17
Bellini “Puritaanlased” K kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vääritud tõprad”
kl 20.45 (v.a. P, K)
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 16.00, 18.30, 21.00;
L–P kl 13.15
“M-Komando”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.30, 16.30 (v.a. P), 18.45 (v.a. P, K);
L–P kl 12.30
“Lõpp-punkt 4”
kl 15.15, 17.00, 19.45, 21.30; L–P kl 13.30
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 -
W.A. Mozarti “Võluflööt” P kl 17
Bellini “Puritaanlased” K kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“G.I. Joe: Kobra rünnak”
T–K kl 17.35, 20.05;
P–E kl 16.35, 19.05; R, N kl 19.05
Raekoja 8, Kuressaare

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Populaarsed vaenlased”
kl 14.00, 18.30
“Brüno” kl 16.45, 21.15
“Harry Potter ja Segavereline Prints”
kl 15.00
“Pohmakas” kl 18.00, 20.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Kaubanduskeskuse kangelane”
kl 19.15
“9.rajoon” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Ungari fotonunstnike liidu näitus,
kuni 26.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Mehe tee” Fideelia-Signe Roots,
kuni 26.09
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Tallinna Uue Raekoja 2009. aasta rahvusvahelise arhitektuurikonkursi võistlustööd”, kuni 04.10
“Tallinna uue raekoja arhitektuurivõistluste tööd aastatest
1912 ja 1937”, kuni 04.10
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“4 ruumi, 7 aega” Juhan Rodriku ja Tõnis Laanemaa maalid, kuni 26.09
“Hiina kaleidoskoop”
Fotonäitus Hiinast, kuni 15.10
“Aja märgid”
Taani graafika ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Vaikse vaatlemise keeles”
Edgar Valter 80. Illustratsioonid,
raamatud, kuni 08.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Austria disain. Innovatsioon ja tehnoloogia”, kuni 11.10
“Uluk on inimese sõber”
Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor),
kuni 11.10
Lai 17, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
“Oh seda lusti ja rõemu!” näitus muhu tikandiga kampsunitest, kuni 20.09
“Mere värvid”
Rein Mägari akvarellinäitus, kuni 30.09
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Haus galerii
Nikolai Kormašov, kuni 05.10
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Vahepeatus” Riho Kall
Marje Murusalu, kuni 28.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, 19.09–29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Foksal galerii tegevus 1966–1989”, kuni 20.09
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Kimmo Sarje (Soome) kuraatoriprojekt (Lapin, Ganikovski), kuni 04.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Eesti Klaasikunstnike Ühendus.
Markus Kasemaa, kuni 04.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Crossings” Stuart Brisley (UK),
kuni 04.10
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„148×210 210×148”
Peeter Krosmanni , kuni 10.10
Vanemuise 26, Tartu

Vabaduse Galerii
Aime Jürjo, kuni 30.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Ruumiline Mandala”
Mari- Liis Laanemaa,
kuni 25.09
“Märgid” Jaan Luige isiknäitus,
kuni 25.09
“Tekstiilikunstike rühmitus”
kuni 25.09
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. September 2009, 17:17
Otsi:

Ava täpsem otsing