Mida teha nädalavahetusel

25. september 2009, 22:27

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
25.09 kl 19 “Harri magab”
26.09 kl 19 “Harri magab”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
25.09 kl 19 “Vombat”
26.09 kl 19 “Kõik on täis”
29.09 kl 19 “Aabitsa kukk”
29.09 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
30.09 kl 19 “Vombat”
01.10 kl 19 “Rahauputus”
01.10 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

25.09 kl 11 “Jussikese seitse sõpra “
26.09 kl 12 “Jussikese seitse sõpra “
26.09 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
26.09 kl 15 “Metsakülad”
27.09 kl 12 “Nukumängu ABC”
27.09 kl 12 “Ise, ise ka!”
29.09 kl 11 “Ise, ise ka!”
30.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
01.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
26.09 kl 19 “Revident”
26.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
28.09 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
Eesti Draamateatris
29.09 kl 19 “Ma olen iseenda naine”
Eesti Draamateatris
01.10 kl 19 “Vee mälu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
25.09 kl 19 “Maskiball”
26.09 kl 19 “Minu veetlev leedi”
27.09 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
30.09 kl 19 “Maskiball”
01.10 kl 19 “Ooperigala”
Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater
30.09 kl 11 “Unenägu”
Paide Kultuurikeskuses
30.09 kl 13 “Unenägu”
Paide Kultuurikeskuses
01.10 kl 11 “Unenägu”
Rapla Kultuurikeskuses
01.10 kl 13 “Unenägu”
Rapla Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

PolygonTeater
28.09 kl 19 “Tulevik on möödas”
Tallinna Linnahalli jäähallis
29.09 kl 19 “Tulevik on möödas”
Tallinna Linnahalli jäähallis
30.09 kl 19 “Tulevik on möödas”
Tallinna Linnahalli jäähallis
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
25.09 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
25.09 kl 19 “Mina, naine”
Rae Kultuurikeskuses
28.09 kl 19 “Meie, mehed”
Järva-Jaani Kultuurimajas
29.09 kl 19 “Top Dogs”
30.09 kl 13 “Onu Remuse lood”
Rannu Rahvamajas
30.09 kl 19 “Meie, mehed”
Rannu Rahvamajas
01.10 kl 19 “Creeps”
01.10 kl 19 “Päeva lõpus”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
25.09 kl 08.15 “Startup” Niine 11, Tallinn
25.09 kl 19 “Margarita ja Meister”
esietendus, EMTA Lavakunstikooli 24.lend
28.09 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
29.09 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
30.09 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
01.10 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
25.09 kl 19 “Meie, kangelased”
25.09 kl 19 “Hecuba pärast”
26.09 kl 19 “Hecuba pärast”
26.09 kl 19 “Meie, kangelased”
28.09 kl 19 “Nõks”
29.09 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
29.09 kl 19 “Nõks”
30.09 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
30.09 kl 19 “Nõks”
01.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
25.09 kl 19 “Õpetatud naised”
26.09 kl 19 “Õpetatud naised”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
25.09 kl 19 “Kolm meest paadis”
26.09 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
26.09 kl 19 “Kohvikuõhtu”
Ugala Teatri kohvikus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
01.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Salme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
25.09 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
26.09 kl 19 “Uinuv kaunitar”
26.09 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Rakvere Teatris
27.09 kl 16 “Savoy ball”
28.09 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Põlva Kultuurikeskuses
29.09 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
29.09 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund”
Vanemuise väikeses majas
30.09 kl 19 “Kõik aias”
01.10 kl 19 “Lood Viini metsadest”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
01.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
esietendus Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
27.09 kl 16 “Karupoeg Puhh”
29.09 kl 11 “Värvilised sabakesed”
01.10 kl 11 “Värvilised sabakesed”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Basso
01.10 kl 20 Anneliis Kits Friends
Pikk 13, Tallinn

Clazz
25.09 kl 22.30 Lowry,
Reigo Ahven, Mairo Marjamaa, Priit Jääger, Tõnis Kivisild, Tarvi Kull,
Kaire Vilgats, Dagmar Oja
26.09 kl 22.30 Anita The Band
28.09 kl 21 Salongiesmaspäev:
Margus Kappel
30.09 kl 21 Jam Session
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
26.09 kl 18 Helsingi Barokkorkester,
dirigent Aapo Häkkinen,
kontsertmeister Riccardo Minasi
27.09 kl 13 “Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 90”
Baltimaade Muusikaakadeemiate Ühendorkester (ABAM),
dirigent Paul Mägi
27.09 kl 16 “Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 90”
Baltimaade Muusikaakadeemiate Ühendorkester (ABAM),
dirigent Paul Mägi
30.09 kl 19 ”Laulud Mulgimaalta”
Anu Taul ja Triinu Taul (laul, torupill, kitarr), Tarmo Noormaa (lõõtspill)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
01.10 kl 20 Jazzliit: Helin-Mari Arder “Aeg ei peatu”
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
29.09 kl 19 ”Laulud Mulgimaalta”
Anu Taul ja Triinu Taul (laul, torupill, kitarr), Tarmo Noormaa (lõõtspill)
01.10 kl 19 “All You need is Love”
Eesti Vähiliidu heategevuskontsert.
Maarja-Liis Ilus, Ivo Linna, Kaire Vilgats, Kristjan Kasearu, Sandra Nurmsalu,
Siim Aimla ansambel, Otsakooli Bigband
Pargi tn 40, Jõhvi

Kaarli Kirik
30.09 kl 19 Tajo Kadajas ja
Kait Tamra - Vaiki Kui Võid
Toompea 10, Tallinn

Klubi Plink Plonk
25.09 kl 22 Jääboiler
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Rock Roll Heaven
25.09 kl 21 Jäääär ja sõbrad
Tiigi 76a, Tartu

Kumu Auditoorium
26.09 kl 19 Anti Vj (Fra),
Principles Of Geometry (Fra)
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Laulasmaa Resort
26.09 kl 20 Liisi Koikson Band
Puhkekodu 4, Laulasmaa küla, Keila vald

NO99 Jazzklubi
25.09 kl 21.30 Jazzliit: Marju Merynel Kuut Fresh-Groovy-Jazz-Funky Band
Sakala 3, Tallinn

Pubi Liverpool
29.09 kl 21 Jazzliit: Oleg Pissarenko Prii Lapse Ilm - CD esitluskontsert
Tartu 1c, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
25.09 kl 21.30 “Viljandi Kitarrifestival 2009” Paul Bollenback Raul Sööt Quartet (USA-Eesti-Läti)
26.09 kl 17 “Viljandi Kitarrifestival 2009”
Dynamite Vikings (Rootsi-Taani-Eesti)
26.09 kl 21 “Viljandi Kitarrifestival 2009” Andreas Öberg Quartet (Rootsi-Soome-Eesti-Läti)
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
26.09 kl 19 ”Laulud Mulgimaalta”
Anu Taul ja Triinu Taul (laul, torupill, kitarr), Tarmo Noormaa (lõõtspill)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
25.09 kl 22 Tanel Padar The Sun, Sling Hunt, Epoche
26.09 kl 22 Jaan Söödi sünnipäevakontsert: Jäääär + üllatuskülalised
27.09 kl 18 Ensiferum (Fin),
Metsatöll (Est), Tracedawn (Fin)
01.10 kl 20 Sügisjazz 2009:
Mahavok , Kare Kauks
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tartu Jaani kirik
25.09 kl 19 “Kreeka vaimulik meeskoorimuusika” Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Achilleas Chaldaiakis (Kreeka)
Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri Kirik
29.09 kl 19 Tajo Kadajas ja Kait Tamra - Vaiki Kui Võid
Narva mnt 104, Tartu

Väravatorn
26.09 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Fame”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 14.45, 16.30, 18.15, 20.15, 22.15
“Woodstocki vallutamine”
kl 18.30, 21.00
“9”
kl 12.15
“Mängur”
kl 15.00, 17.00, 21.30
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.00, 13.45
“Esimene aasta”
kl 12.45, 19.15
“Vääritud tõprad”
kl 14.00, 17.15, 20.30
“Üles”
kl 12.30 (va P), 16.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Esimene aasta”
kl 12.00, 16.25
“Jääaeg 3” 2D
eesti keeles: kl 12.30, 14.40
“Ettepanek”
kl 13.20, 20.30 (v.a. K)
“Üles” 2D
eesti keeles:
kl 11.05, 15.50, 18.15
“9.rajoon”
kl 15.00
“Vääritud tõprad”
kl 11.30, 17.45, 17.50, 20.55, 21.00;
L–P kl 14.30
“L.A. Gigolo”
kl 17.10 (v.a. E–N), 19.15 (v.a. E–N), 21.20 (v.a. E–N); E–N kl 16.40, 21.30
“M-Komando” 3D
eesti keeles:
kl 11.00, 16.15 (v.a. P); R, L, T kl 18.45
vene keeles: kl 13.35
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 14.05, 18.40, 21.10
“9”
kl 12.10, 16.45
“Mängur”
kl 14.15, 18.35, 20.45
“Lõpp-punkt 4”
3D kl 11.25, 14.00, 16.35, 19.10 (v.a. N), 21.45
2D kl 21.15 (v.a. E, K, N)
“Woodstocki vallutamine”
kl 11.45, 14.10, 16.40 (v.a. E–N), 19.05, 21.30 (v.a. E–N)
“Fame”
kl 11.20, 13.55, 16.20, 18.55, 21.25
“Julie ja Julia”
kl 11.10, 13.50, 16.30, 19.05, 21.40 (v.a. N)
Maailmakino kullavaramu nädal
E–N kl 18.30, 21.00
Metropolitan Opera eriprogramm:
Suvehooaeg 2009 -
W.A. Mozarti “Võluflööt” P kl 17
Bellini “Puritaanlased” K kl 19.00
“Jevgeni Onegin” E kl 19.00
London National Theatre Live -
Shakespeare’i “Lõpp hea, kõik hea”
N kl 20.30
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 (v.a. N),
22.00 (v.a. N)
“Julie ja Julia”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
London National Theatre Live -
Shakespeare’i “Lõpp hea, kõik hea”
N kl 20.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 16.00, 21.15
“M-Komando”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 18.30 (v.a. R–P);
L–P kl 12.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 15.15, 17.15, 19.00 (v.a. N),
21.00 (v.a. N); L–P kl 13.15
“Fame”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.30
London National Theatre Live -
Shakespeare’i “Lõpp hea, kõik hea”
N kl 20.30
“Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht”, “Star Wars: Osa II - Kloonide rünnak” ja “Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks”
R–P kl 18.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Kaks armukest”
L kl 19.40; P, E, T, N kl 17.20, 19.40
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Vääritud tõprad“
R, E, T, K, N kl 19.00, 21.30
“Torm”
kl T, K kl 17.30
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Populaarsed vaenlased”
kl 18.00
“Brüno” kl 20.45
“Harry Potter ja Segavereline Prints”
kl 15.00
“Pohmakas” kl 16.30, 21.15
“G.I. Joe: Kobra rünnak”
kl 14.00, 18.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Vääritud tõprad“
kl 18.15, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Eda Lõhmus, 30.09–24.10
Ungari fotonunstnike liidu näitus,
kuni 26.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Maalid 2008-2009”
Tiina Tammetalu, 28.09–10.10
“Mehe tee” Fideelia-Signe Roots,
kuni 26.09
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Tallinna Uue Raekoja 2009. aasta rahvusvahelise arhitektuurikonkursi võistlustööd”, kuni 04.10
“Tallinna uue raekoja arhitektuurivõistluste tööd aastatest
1912 ja 1937”, kuni 04.10
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“4 ruumi, 7 aega” Juhan Rodriku ja
Tõnis Laanemaa maalid, kuni 26.09
“Hiina kaleidoskoop”
Fotonäitus Hiinast, kuni 15.10
“Aja märgid” Taani graafika ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Vaikse vaatlemise keeles”
Edgar Valter 80. Illustratsioonid,
raamatud, kuni 08.10
“Läbilõige”
Maret Olveti graafika, 01.10–20.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Austria disain. Innovatsioon ja tehnoloogia”, kuni 11.10
“Uluk on inimese sõber”
Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor),
kuni 11.10
Lai 17, Tallinn

Eesti Vabaõhumuuseum
“Mere värvid”
Rein Mägari akvarellinäitus, kuni 30.09
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Haus galerii
Nikolai Kormašov, kuni 05.10
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Asjad” Andres Tolts, 30.09–12.10
“Vahepeatus” Riho Kall
Marje Murusalu, kuni 28.09
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Läheb raskemaks”
Mindaugas Navakas, kuni 27.09
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Kimmo Sarje (Soome) kuraatoriprojekt (Lapin, Ganikovski), kuni 04.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
Eesti Klaasikunstnike Ühendus.
Markus Kasemaa, kuni 04.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Crossings” Stuart Brisley (UK),
kuni 04.10
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Maali sõna vol 2” Maalikunstnike
Liidu aastanäitus. *
Kuraator Harry Liivrand, kujundaja Rauno Thomas Moss, kuni 11.10
„148×210 210×148”
Peeter Krosmanni , kuni 10.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
Urmas Viigi isiknäitus, kuni 25.10
“Kõrgem Kunstikool Pallas”,
01.10–31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Vabaduse Galerii
Vello Vinn, 01.10–21.10
Aime Jürjo, kuni 30.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Nägu ja poos” Jaanus Eensalu iskinäitus, 28.09–23.10
“Kipspead ja metsarahvas”
Piret Räni ja Eve Kiiler, 28.09–23.10
“Ruumiline Mandala”
Mari- Liis Laanemaa,
kuni 25.09
“Märgid” Jaan Luige isiknäitus,
kuni 25.09
“Tekstiilikunstike rühmitus”
kuni 25.09
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. September 2009, 22:27
    Otsi:

    Ava täpsem otsing