Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

02. oktoober 2009, 19:51

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
02.10 kl 19 “Vombat”
03.10 kl 19 “Hiilgav!” esietendus
03.10 kl 19 “Kõik on täis”
06.10 kl 19 “Voldemar”
06.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
07.10 kl 19 “Vombat”
07.10 kl 19 “Sügissonaat”
08.10 kl 19 “Hiilgav!”
08.10 kl 19 “Kõik on täis”
09.10 kl 19 “Päikesepoisid”
09.10 kl 19 “Boulgakoff”
10.10 kl 19 “Hiilgav!”
10.10 kl 19 “Müügimehe surm”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

02.10 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
02.10 kl 11 “Hanel oli auto”
03.10 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
03.10 kl 12 “Hanel oli auto”
03.10 kl 15 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
04.10 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
04.10 kl 12 “Hanel oli auto”
04.10 kl 15 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
06.10 kl 11 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
06.10 kl 19 “Mängurid”
07.10 kl 11 “Isekas hiiglane”
07.10 kl 19 “Mängurid”
08.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra “
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
02.10 kl 19 “Raimonds”
02.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
03.10 kl 19 “Testosteroon”
03.10 kl 19 “Tunnete tektoonika“
05.10 kl 13 “ Muinasjutt Pöial-Liisist” Vanemuise suures majas
05.10 kl 19 “Revident”
Vanemuise suures majas
06.10 kl 19 “Vilde tee”
TV3 saate - improvisatsioonikomöödia
“Vilde tee” avalik lindistus
07.10 kl 19 “Vilde tee”
TV3 saate - improvisatsioonikomöödia
“Vilde tee” avalik lindistus
08.10 kl 19 “Hingede öö”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
02.10 kl 19 “Luikede järv”
03.10 kl 19 “Maskiball”
04.10 kl 15 “Metshaldjas”
(La Sylphide)
08.10 kl 19 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
02.10 kl 19.30 “Sümfoonia kolmele dirigendile. Laval üks viiul”
Martin Sookael + Jaanika Juhanson +
Renate Valme + Aleksander Eelmaa
03.10 kl 21 “Sümfoonia kolmele dirigendile. Laval üks viiul”
Martin Sookael + Jaanika Juhanson +
Renate Valme + Aleksander Eelmaa
05.10 kl 19.30 Sandra Palm + Paula Salurand
08.10 kl 19.30 “Hämarad lood”
Katrin Essenson Jane Saks
08.10 kl 21 “It´s Time!” Sandra Z
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
05.10 kl 11 “Unenägu”
Eesti Nukuteatris
05.10 kl 13 “Unenägu”
Eesti Nukuteatris
06.10 kl 11 “Unenägu”
Endla Teatri Küünis
06.10 kl 13 “Unenägu”
Endla Teatri Küünis
07.10 kl 10 “Unenägu”
Kärdla Kultuurikeskuses
07.10 kl 12.30 “Unenägu”
Käina Kultuurikeskuses
08.10 kl 11 “Unenägu”
08.10 kl 13 “Unenägu”
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
02.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Jõgeva Kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Päeva lõpus”
Jõgeva Kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Mina, naine”
03.10 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
05.10 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
Eesti Draamateatris
07.10 kl 13 “Onu Remuse lood”
Tabivere Rahvamajas
07.10 kl 19 “Meie, mehed”
Tabivere Rahvamajas
08.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
08.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Sõltumatu
Tantsu Ühendus

02.10 kl 19 “Au bleu cochon” (Sveitsi tantsukompanii drift tuur Eestis)
Kumu auditooriumis
04.10 kl 19 “Au bleu cochon”
Tartu Sadamateatris
www.stu.ee

NO99
02.10 kl 19 “Pea vahetus”
03.10 kl 19 “Pea vahetus”
06.10 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
07.10 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
08.10 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikooli 24.lend
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
02.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
03.10 kl 19 “Minu tädi”
05.10 kl 19 “Minu tädi”
06.10 kl 19 “Minu tädi”
06.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
07.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
08.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
05.10 kl 19 “Linn”
06.10 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
02.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
esietendus
03.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
06.10 kl 19 “Poks”
07.10 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
08.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
08.10 kl 19 “Kogujad” esietendus Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
02.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Haljala Rahvamajas
06.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Kihelkonna Rahvamajas
07.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Kuressaare Kultuurikeskuses
08.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Orissaare Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
02.10 kl 19 “Hoffmanni lood”
03.10 kl 19 “Giselle”
03.10 kl 19 “Loss” Pärnu Kontserdimajas
04.10 kl 16 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
06.10 kl 15 “Appi! Ooper!?”
06.10 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
07.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
07.10 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
08.10 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
08.10 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
08.10 kl 19 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
02.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
03.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
05.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
06.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
07.10 kl 19 “Misantroop”
Rakvere Teatri suures saalis
08.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
04.10 kl 16 “Papist kellaväljak”
06.10 kl 11 “Nukitsamees”
08.10 kl 11 “Mutionu sünnipäev”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Adavere mõis
05.10 kl 14 Tšellokvartett C-JAM
Adavere, Põltsamaa vald

Clazz
02.10 kl 22.30 Club Eclectic
03.10 kl 22.30 Under Construction
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
02.10 kl 21.30 Jazzliit: Brian Melvin Trio
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
02.10 kl 19 “Rahvusvaheline muusikapäev” Berlioz ”fausti needmine”, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, segakoor Latvija, dirigent Olari Elts
04.10 kl 19 Credo Festivali Galakontsert
06.10 kl 19 Klaveriduo Mati Mikalai – Kai Ratassepp
07.10 kl 19 “Mustlasvanker”
Mängib Ooper-Kvartett koosseisus Henno Soode (viiul), Eivin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak (tšello). Kaastegev Marko Matvere (laul, kitarr, tekst)
08.10 kl 19 “All You need is Love”
Eesti Vähiliidu heategevuskontsert.
Maarja-Liis Ilus, Ivo Linna, Kaire Vilgats, Kristjan Kasearu, Sandra Nurmsalu,
Siim Aimla ansambel, Otsakooli Bigband
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
02.10 kl 19 “Rahvusvaheline muusikapäev” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus, Tantsuteater Tee Kuubis
08.10 kl 19 The Klezmatics (USA)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
07.10 kl 19 Ebe Müntel, Jorma Toots (klaveriduo)
Weizenbergi 37, Tallinn

Kolgaküla Rahvamaja
03.10 kl 19 “Sügis südames”
ansambel Lindpriid
Kolgaküla küla, Kuusalu vald, Harjumaa

NO99 Jazzklubi
02.10 kl 21.30 Jazzliit: Helin-Mari Arder “Aeg ei peatu”
Sakala 3, Tallinn

Paide Kultuurikeskus
03.10 kl 19 “Peegelpildid”
live muusika tants: Russell Adamsoni Tantsutrupp (Jamaika / Soome / USA),
Trio X (Rootsi) ja Lembit Saarsalu
Pärnu tn.18, Paide

Pärimusmuusika Ait
04.10 kl 16 “Peegelpildid”
live muusika tants: Russell Adamsoni Tantsutrupp (Jamaika / Soome / USA),
Trio X (Rootsi) ja Lembit Saarsalu
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
08.10 kl 19 Pärnu Filharmoonia hooaja avakontsert
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
02.10 kl 22 Terminaator
03.10 kl 20 Noize MC (RUS)
08.10 kl 20 Featuring: Köök | Öäk
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Ruusa Kultuurimaja
02.10 kl 20 “Tee kahele“
Hanna-Liina Võsa (laul),
Tarmo Eespere (klaver)
Ruusa küla, Räpina vald, Põlva maakond

Tallinna Metodisti Kirik
03.10 kl 18 “Mozart, Mendelssohn, Pärt”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester,
dirigent Daniel Reuss
Narva mnt 51, Tallinn

Tapa Kultuurikoda
07.10 kl 19 “Sügis südames”
ansambel Lindpriid
Turu 8, Tapa

Tartu Jaani kirik
02.10 kl 18 “Mozart, Mendelssohn, Pärt”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester,
dirigent Daniel Reuss
Jaani 5, Tartu

Tartu Ülikooli aula
07.10 kl 19 Klaveriduo Mati Mikalai – Kai Ratassepp
Ülikooli 18, Tartu

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
05.10 kl 18 Tsellokvartett C-Jam
Kesk 1, Valga

Vanemuise kontserdimaja
03.10 kl 19 “Rahvusvaheline muusikapäev”
Berlioz ”fausti needmine”, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, segakoor Latvija, dirigent Olari Elts
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik
04.10 kl 18 Klaveriduo Mati Mikalai – Kai Ratassepp
Pikk 6, Viljandi

Võru
kultuurikeskus Kannel

03.10 kl 16 “Tee kahele“
Hanna-Liina Võsa (laul),
Tarmo Eespere (klaver)
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 12.05, 14.00, 16.00, 18.15, 20.15, 22.15
“Pandorum”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.45
“Fame”
kl 12.15, 16.45, 19.00, 21.30
“Lõpp-punkt 4”
kl 17.30, 19.45, 22.00
“Woodstocki vallutamine”
kl 14.30
“9”
kl 13.15
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.00, 13.45
“Esimene aasta”
kl 15.15
“Vääritud tõprad”
kl 18.00, 21.00
“Üles”
kl 15.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Esimene aasta”
kl 12.00, 17.10
“Jääaeg 3” 2D
eesti keeles: kl 11.30, 16.20 (v.a. P)
“Ettepanek”
kl 13.25, 18.00, 20.30
“Üles” 2D
eesti keeles:
kl 11.15, 15.50
“Vääritud tõprad”
kl 12.55, 17.55, 21.05
“L.A. Gigolo”
kl 15.00, 19.20 (v.a. K), 21.25
“M-Komando” 3D
eesti keeles:
kl 11.00, 11.25, 16.10, 18.45
vene keeles: kl 13.35
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 13.45, 18.25 (v.a. R–P), 20.55 (v.a. R–P)
“9”
kl 11.05, 16.05
“Mängur”
kl 14.15, 21.30
“Lõpp-punkt 4”
3D kl 14.00, 16.35, 19.10 (v.a. N), 21.20, 21.50
“Woodstocki vallutamine”
kl 21.35
“Fame”
kl 11.45, 16.30, 18.55
“Julie ja Julia”
kl 11.10, 13.50, 16.25, 19.00
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
“Pandorum”
kl 11.55, 14.20, 16.45, 19.15, 21.45
“Surrogaadid”
eksklusiivsed eellinastused:
kl 19.05, 21.15; L–P kl 14.30, 16.40
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“M-Komando”
eesti keeles:
kl 14.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 12.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
“Julie ja Julia”
kl 13.15, 15.45, 18.30, 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vanglarežiimiga vaheaeg”
kl 16.00, 21.15
“M-Komando”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 18.30;
L–P kl 12.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 17.00, 21.00;
L–P kl 12.45
“Fame”
kl 14.45, 18.45
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30;
L–P kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“M-Komando”
P, E, K kl 16.50, 19.00;
T, N kl 17.50, 20.00;
R kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Populaarsed vaenlased”
kl 20.00
“Harry Potter ja Segavereline Prints”
kl 14.30
“Pohmakas”
kl 14.00, 21.15
“G.I. Joe: Kobra rünnak”
kl 17.30
“9. rajoon”
kl 18.45
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 16.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Metroorongi 123 röövimine”
kl 19.00 (v.a. E, K)
“Põlevad piirid”
K kl 19.00
“Kaks armukest”
kl 21.00
“Videvik”
L–P kl 17.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Eda Lõhmus, kuni 24.10
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Maalid 2008-2009”
Tiina Tammetalu, kuni 10.10
Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum
“Tallinna Uue Raekoja 2009. aasta rahvusvahelise arhitektuurikonkursi võistlustööd”, kuni 04.10
“Tallinna uue raekoja arhitektuurivõistluste tööd aastatest
1912 ja 1937”, kuni 04.10
Ahtri 2, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaksteist kuud ja teised looduse imed “ Austria kunstniku Beate Rüschi maalid, 05.10–24.10
“Hiina kaleidoskoop”
Fotonäitus Hiinast, kuni 15.10
“Aja märgid” Taani graafika ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Vaikse vaatlemise keeles”
Edgar Valter 80. Illustratsioonid,
raamatud, kuni 08.10
“Läbilõige”
Maret Olveti graafika, kuni 20.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Austria disain. Innovatsioon ja tehnoloogia”, kuni 11.10
“Uluk on inimese sõber”
Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor),
kuni 11.10
Lai 17, Tallinn

Haus galerii
Andres Tolts, 08.10–13.11
Nikolai Kormašov, kuni 05.10
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Asjad” Andres Tolts, kuni 12.10
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
“Eduard Wiiralt. Eesti Komitee kingitus”, kuni 04.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Kimmo Sarje (Soome) kuraatoriprojekt (Lapin, Ganikovski), kuni 04.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa Foto”, 07.10Z–29.10
Eesti Klaasikunstnike Ühendus.
Markus Kasemaa, kuni 04.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Mees tagaistmel”Liina Siib,
08.10–18.10
“Crossings” Stuart Brisley (UK),
kuni 04.10
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Maali sõna vol 2” Maalikunstnike
Liidu aastanäitus.
Kuraator Harry Liivrand, kujundaja Rauno Thomas Moss, kuni 11.10
„148×210 210×148”
Peeter Krosmanni , kuni 10.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
Urmas Viigi isiknäitus,
kuni 25.10
“Kõrgem Kunstikool Pallas”,
kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Vabaduse Galerii
Vello Vinn, kuni 21.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Nägu ja poos” Jaanus Eensalu iskinäitus, kuni 23.10
“Kipspead ja metsarahvas”
Piret Räni ja Eve Kiiler,
kuni 23.10
“Ruumiline Mandala”
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. October 2009, 20:00
Otsi:

Ava täpsem otsing