Parim kliendikaart toob soodushinna

ÄP 07. oktoober 2009, 00:00

Valik toimetuseni jõudnud lugeja vastuseid küsimusele, milline ja miks on parim kliendikaart?

Parim kliendikaart oli minu jaoks Säästukaart, kuna see hoidis reaalselt raha kokku. Kaks korda aastas laekus kaardiga säästatud raha taas mu pangaarvele, mis oli väga positiivne ja tekitas tunde nagu oleks tõesti raha säästnud.

Parim kliendikaart on selline, mis annab igalt ostult reaalselt mingi % säästu, mitte ei kogu umbmääraseid punkte või ei paku aeg-ajalt kliendikaardi omanikule teatud allahindlust. Seni on parim PTA ja Partnerkaart.

Parim on KODUKAART, sest sellega on liitunud palju firmasid ja kaasas peab kandma ainult ühte kaarti.

Parim on Partnerkaart, see on üks väheseid kaarte, mida läheb vaja iga päev. Peale Kaubamaja ja Selverite annab see soodustust paljudes muudeski kohtades, nii et see on justkui mitu kaarti ühes. Lisaks annab see soodustust ka viis päeva enne ja pärast sünnipäeva. Kuigi on ka üks miinus - pole veel seotud ID-kaardiga.

Uno x - bensiin on 15 senti odavam.

Meeldib ETK säästukaart, sest sellega on palju sooduspakkumisi, eeliseks on ka see, et elan Konsumi lähedal. Varem kui säästukaart teenis boonust, meeldis enim see.

Parim on selline kaart, mis annab iga ostuga allahindlust, nt Partnerkaart või PTA kliendikaart.

Parim kliendikaart ei maksa midagi, ei kao ära, ei kulu ära, ei võta rahakotis ruumi, ei reosta keskkonda, kuid sellega saab hinnasoodustust isegi soodushinnaga kaupadelt. Sellistele tingimustele vastab raamatukauplus Apollo virtuaalne kliendikaart.

Enim meeldib jalanõude kaupluse Avangarde kaart, sest see on lihtne nagu visiitkaart ja annab 10 % soodustust. Avangardes mäletatakse kliente ja suheldakse nagu sõpradega, kuigi kauplus on Tallinna vanalinnas.

Maxima kliendikaart "Aitäh" - kaart on soodsa hinnaga, kogub boonust (raha, mida saab poes kasutada) ja annab palju soodustusi muidu niigi soodsatele hindadele.

Neste - saab maksta kuu algul (tagantjärgi) nii bensiini kui erinevate teenuste, näiteks autopesu eest. Tanklaid üsna palju.

Gnomo kliendikaart (söögikoht Järve keskuses), millega iga ostuga teenid boonust. Kusjuures boonus ei olegi väga pisike. Kogutud boonussumma eest saad samas kohas tasuta söögi. Ja iga ostu (ka piruka) juurde saab kohvi tasuta.

Parim on Kodukaart, millega ostan soodustusega palju vajalikke asju kodu jaoks. Eriti kasulik, kui kodus remont.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:59
Otsi:

Ava täpsem otsing