Reede 20. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

09. oktoober 2009, 07:32

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida
teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
09.10 kl 19 “Päikesepoisid”
09.10 kl 19 “Boulgakoff”
10.10 kl 19 “Hiilgav!”
10.10 kl 19 “Müügimehe surm”
13.10 kl 19 “Voldemar”
13.10 kl 19 “Sügissonaat”
14.10 kl 19 “Soome hobune”
14.10 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
15.10 kl 19 “Voldemar”
15.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

09.10 kl 11 “Memme musi”
10.10 kl 12 “Memme musi”
10.10 kl 15 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
10.10 kl 17 “Isekas hiiglane”
11.10 kl 11 “Isekas hiiglane”
11.10 kl 12 “Memme musi”
11.10 kl 15 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
13.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
14.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
14.10 kl 19 “Oskar ja Roosa Daam”
15.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
15.10 kl 19 “Oskar ja Roosa Daam”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.10 kl 19 “Pimedusega löödud“
09.10 kl 19 “Ballettmeister”
10.10 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
14.10 kl 11 “Muinasjutt Pöial-Liisist” Ugala teatris
14.10 kl 19 “Pimedusega löödud“
Ugala teatris
15.10 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
09.10 kl 19 “Tosca”
10.10 kl 19 “Luikede järv”
11.10 kl 15 “Minu veetlev leedi”
14.10 kl 19 “Kolm musketäri”
15.10 kl 19 “Minu veetlev leedi”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
09.10 kl 19.30 “It´s Time!” Sandra Z
10.10 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad. Tantsulavastus päris pisikestele. 2-4 aastat
10.10 kl 19.30 “Nõukogude luiged”
Jevgeni Fokin
10.10 kl 20.30 “Minevikust ülesaamise masin” Laur Kaunissaare
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
09.10 kl 10 “Unenägu”
Orissaare Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Polygon Teater
12.10 kl 19 “Tulevik on möödas”
Tallinna Linnahalli Jäähallis
14.10 kl 19 “Tulevik on möödas”
Tallinna Linnahalli Jäähallis
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
09.10 kl 19 “Ja päike tõuseb”
09.10 kl 19 “Meie, mehed”
09.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma.
Kirjad Jumalale” Palamuse Rahvamajas
12.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Vanemuise väikeses majas
12.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Vanemuise väikeses majas
14.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Oisu Rahvamajas
14.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Oisu Rahvamajas
15.10 kl 19 “Mina, naine”
Märjamaa Rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Sõltumatu
Tantsu Ühendus
15.10 kl 19 “Tühjuste täitmine”
Kumu auditooriumis
www.stu.ee

NO99
09.10 kl 19 “Pea vahetus”
10.10 kl 19 “Onu Tomi onnike”
12.10 kl 19 “Onu Tomi onnike”
13.10 kl 19 “Onu Tomi onnike”
14.10 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
09.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
09.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
10.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
10.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
12.10 kl 19 “Nõks”
13.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
13.10 kl 19 “Nõks”
14.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
14.10 kl 19 “Nõks”
15.10 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
09.10 kl 20.30 “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud” Kanuti Gildi Saalis
Magasini 5, Tartu

Theatrum
12.10 kl 19 “Linn”
14.10 kl 19 “Linn”
15.10 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
09.10 kl 13 “Poks”
09.10 kl 19 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
10.10 kl 13 “Kolm meest paadis”
10.10 kl 19 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
12.10 kl 19 “Börs ja Börsitar”
13.10 kl 13 “Väike merineitsi”
13.10 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
14.10 kl 19 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
15.10 kl 19 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
15.10 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.10 kl 19 “Taaskord (Deja vu)”
Saue Huvikeskuses
12.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Keila Kultuurikeskuses
13.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Nokia Kontserdimajas
14.10 kl 19 “Publikule keelatud” Kuimetsa Rahvamajas
15.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Lihula Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
09.10 kl 19 “Lood Viini metsadest”
09.10 kl 19 “Manon”
Vanemuise väikeses majas
10.10 kl 12 “Detektiiv Lotte”
10.10 kl 18 “Detektiiv Lotte”
11.10 kl 16 “Uinuv kaunitar”
11.10 kl 19 “Võta mind!” Pärnu Endlas
13.10 kl 19 “Savoy ball”
13.10 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
14.10 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
14.10 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
15.10 kl 12 “Kevade”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
10.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
12.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
13.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
14.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
15.10 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
11.10 kl 12 “Magus linn”
11.10 kl 16 “Magus linn”
13.10 kl 11 “Segadus metsas”
15.10 kl 11 “Kureke ja Hernetont”
15.10 kl 12.15 “Kureke ja Hernetont”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Basso
15.10 kl 21 Jei Virunurm ja Denise Fontoura
Pikk 13, Tallinn

Clazz
09.10 kl 22.30 Gruuv Grupp
10.10 kl 22.30 Anneliis Kits Summergroove trio
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
11.10 kl 17 The Klezmatics (USA)
14.10 kl 19 KontsertJazz: Vardan Ovsepyan (klaver, USA), Ara Yaralyan (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)
Estonia pst 4, Tallinn

Harmi mõis
09.10 kl 19 “Saxofolia ehk saksofoni hullus” Virgo Veldi (saksofon),
Heiki Mätlik (kitarr)
Habaja küla, Kõue vald, Harju maakond

Jazz del Mar
15.10 kl 20 Jazzliit: Kadri Voorand Quintet
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja
15.10 kl 19 KontsertJazz: Vardan Ovsepyan (klaver, USA), Ara Yaralyan (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
10.10 kl 19 Henry-David Varema,
Lea Leiten
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
12.10 kl 19.30 Improtest: Jean-Francois Pauvros
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
10.10 kl 20 Jana Abzalon - Merje Kägu
Vene 14, Tallinn

Klubi Trehv
15.10 kl 22 Muuilm ja Mõnda:
Joel Sebunjo
Narva mnt. 25a, Tartu

Kumu Auditoorium
10.10 kl 17 Toomas Rull, Tom-Tomm 5tet / Sügisjazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mustpeade Maja
09.10 kl 21 Muuilm ja Mõnda: Joel Sebunjo
Pühavaimu 9, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
10.10 kl 19 Francis Goya ja Tallinna Kammerorkester
Estonia pst 9, Tallinn

NO99 Jazzklubi
09.10 kl 21.30 Jazzliit: Rhythm Spirits
Sakala 3, Tallinn

Pubi Liverpool
13.10 kl 21 Jazzliit: Kadri Voorand Quintet “Tunde kaja”
Tartu 1c, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
10.10 kl 19 Joel Sebunjo
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
10.10 kl 19 The Klezmatics (USA)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
09.10 kl 22 HND plaadi “Päikesepilkajad” esitlus, Widescreen Mode (Fin) / Kongomaania
10.10 kl 22 Kolumbus Kris ja Havanna Black (FIN), Gangster of Love (FIN)
15.10 kl 20 Vägilased ja Diskreetse Mango Trio
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
09.10 kl 18 Orient et Occident /
Keskaja muusika klassika
11.10 kl 18 “Armeenia pärand”
Armeenia traditsiooniline muusika:
Levon Tevanyani kvartett (Armeenia)
14.10 kl 20 Riho Sibul ja Jaan Sööt
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
12.10 kl 19 Weekend Guitar Trio
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõstamaa mõis
10.10 kl 18 Mõisaromantika- Hooaja avakontsert Roosikrants
Kalli mnt 13, Tõstamaa, Pärnumaa

Vanemuise kontserdimaja
09.10 kl 19 The Klezmatics (USA)
13.10 kl 19 KontsertJazz: Vardan Ovsepyan (klaver, USA), Ara Yaralyan (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
10.10 kl 16 “Laulud templis, kirikus ja lossis” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus, kunstiline juht Andres Mustonen
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn
“Püha Tõnu Kiusamine”
ingliskeelsete subtiitritega:
L kl 21.15; P–N kl 12.00, 15.00 (v.a. N), 18.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. E, N); N kl 20.30;
venekeelsete subtiitritega:
L kl 19.45; P–N kl 19.45
“Inetu tõde” L kl 19.00, 21.45;
P–N kl 11.15, 13.45, 16.15 (v.a. N), 19.00 (v.a. N), 21.45 (v.a. N); N kl 21.30
“Surrogaadid”
L kl 19.30, 22.00; P–N kl 11.30, 14.00, 16.45 (v.a. N), 19.30 (v.a. N), 22.00
“Fame” L kl 20.45;
P–N kl 14.30, 17.30 (v.a. N), 20.45
“M-Komando”
eesti keeles: L kl 20.30; P–N kl 20.30
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu
“Inetu tõde”
kl 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
“Surrogaadid”
kl 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
“Püha Tõnu kiusamine”
ingliskeelsete subtiitritega:
kl 12.45 (v.a. R,L), 15.00 (v.a. R,L), 17.15 (v.a. R,L), 19.30 (v.a. R), 21.45 (v.a. R)
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 16.45, 18.30, 20.45;
R, L kl 12.10
“Pandorum”
kl 12.15, 16.30, 21.15
“Fame”
kl 14.30, 19.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 12.10 (v.a. R,L);
R–L kl 12.45, 17.15, 19.30
“M-Komando”
eesti keeles: kl 12.30
“Vääritud tõprad”
kl 13.45; R–L kl 21.45
“Üles”
eesti keeles: kl 12.00; R–L kl 15.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Inetu tõde”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.30, 21.45
“Esimene aasta”
kl 12.15, 17.10
“Jääaeg 3” 2D
eesti keeles: kl 11.40, 16.15
“Ettepanek”
kl 13.40, 18.20, 20.45
“Üles” 2D
eesti keeles:
kl 11.25, 16.05
“Vääritud tõprad”
kl 12.50, 17.50, 21.00
“L.A. Gigolo”
kl 15.00, 19.20 (v.a. L), 21.25 (v.a. L)
“M-Komando” 3D
eesti keeles:
kl 11.20, 16.30 (v.a. P)
“Vanglareþiimiga vaheaeg”
kl 14.15, 19.10
“9”
kl 11.00, 16.00
“Mängur”
kl 21.30
“Lõpp-punkt 4” 3D
kl 14.00, 19.05 (v.a.L,P,E), 21.35 (v.a.L,E)
“Fame”
kl 13.50, 18.25, 20.55
“Julie ja Julia”
kl 11.10, 13.45, 16.20, 18.55
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 12.45, 14.55, 17.05, 19.15, 21.20 (v.a. N)
“Pandorum”
kl 11.50, 16.45, 21.40
“Surrogaadid”
kl 11.15, 13.20, 15.30, 17.35, 19.40, 21.50
MET Opera: “Tosca” otseülekanne
L kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Inetu tõde”
R–P kl 14.00, 18.00, 20.00, 22.00; R, P kl 16.00; E–N kl 11.30, 13.30, 15.30, 20.00
“M-Komando”
eesti keeles:
R–P kl 12.15
“Julie ja Julia”
R–P kl 14.15; R, P kl 16.45, 19.15, 21.45; E–N kl 17.30
Tudengipäevade filmiprogramm
E–N kl 22.00
MET Opera: “Tosca” otseülekanne
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Vanglareþiimiga vaheaeg”
kl 16.00, 21.15
“M-Komando”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.00, 18.30;
L–P kl 12.00
“Lõpp-punkt 4”
kl 19.15 (v.a. L);
L–P kl 13.15
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 15.15, 17.15, 21.00 (v.a. L)
“Surrogaadid”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30
MET Opera: “Tosca” otseülekanne
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Mängur”
P, E kl 16.50, 18.55;
T, K kl 17.50, 19.55;
N,R kl 19.55
Raekoja 8, Kuressaare

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Harry Potter ja Segavereline Prints”
kl 17.30
“Pohmakas”
kl 19.00, 21.15
“G.I. Joe: Kobra rünnak”
kl 15.00
“9. rajoon”
kl 16.30
“X-meeste algus: Wolverine”
kl 14.00
“Woodstocki vallutamine”
kl 20.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Lõpp-punkt 4”
kl 18.00, 19.30
“Ricky” R kl 21.00
“Milk” L kl 21.00
“Seraphine” P kl 21.00
“Control” T kl 21.00
“Seinte vahel” K kl 21.00
“Teiste elu” N kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Eda Lõhmus, kuni 24.10
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Psühhedeelia” Saskia Järve,
12.10–24.10
“Maalid 2008-2009”
Tiina Tammetalu, kuni 10.10
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Kaksteist kuud ja teised looduse imed“ Austria kunstniku Beate Rüschi maalid, kuni 24.10
“Hiina kaleidoskoop”
Fotonäitus Hiinast, kuni 15.10
“Läbilõige”
Maret Olveti graafika, kuni 20.10
“Kaldakivid” Mare Iknojani fotod, 13.10–27.10
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Austria disain. Innovatsioon ja tehnoloogia”, kuni 11.10
“Uluk on inimese sõber”
Janno Roos, Andres Labi (Ruumilabor),
kuni 11.10
Lai 17, Tallinn

Haus galerii
Andres Tolts, kuni 13.11
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Sirli Hein, 14.10–26.10
“Asjad” Andres Tolts, kuni 12.10
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Kimmo Sarje (Soome) kuraatoriprojekt (Lapin, Ganikovski), kuni 25.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa Foto”, kuni 29.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Mees tagaistmel”Liina Siib,
kuni 18.10
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Maali sõna vol 2” Maalikunstnike
Liidu aastanäitus.
Kuraator Harry Liivrand, kujundaja Rauno Thomas Moss, kuni 11.10
„148×210 210×148”
Peeter Krosmanni , kuni 10.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
Urmas Viigi isiknäitus,
kuni 25.10
“Kõrgem Kunstikool Pallas”,
kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Vabaduse Galerii
Vello Vinn, kuni 21.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Nägu ja poos” Jaanus Eensalu iskinäitus, kuni 23.10
“Kipspead ja metsarahvas”
Piret Räni ja Eve Kiiler,
kuni 23.10
Liiva 13, Võru

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. October 2009, 10:21
Otsi:

Ava täpsem otsing