Ehitusfirma juht: volikogus olles oleks mu hääl kõvem

16. oktoober 2009, 20:50

Volikogus olles oleks minu hääl kohalikke
probleeme lahendades kaalukam kui praegu seda kodanikualgatuse korras tehes,
põhjendas ehitusfirma OÜ Nurmak juht ja üks omanikest Ake Andressoo, miks ta
kandideerib esimest korda Palupera vallavolikokku valimisliidu nimekirjas.

Andressoo nimetas põhiliseks võitlust võimalike tulevaste kruusakarjääride vastu valla maadel. Seni on Andressoo ja tema mõttekaaslased võidelnud plaanitavate karjääride vastu kodanikualgatuse korras ja koostöös vallavõimuga.

„Volikogus olles oleks mul kõigepealt rohkem infot selle kohta, mis toimub või mis toimuma hakkab,“ rääkis Andressoo. „Ja protsesse oleks võimalik aidata juhtida kohe õiges suunas liikuma. Et kohe tehtaks õigeid otsuseid ja vallamajast läheksid välja õiged paberid.“

Andressoo kinnitusel on vallamajast tulnud otsuseid, mida on pärast väga raske muuta, ja mõnda otsuste polegi enam võimalik muuta. „Kõigepealt tuleb rahva arvamus ära kuulata, siis tuleb jõuda õigetele järeldustele, siis tuleb vormistada õige sisuga dokument ja siis tuleb õige otsus langetada,“ rõhutas Andressoo.

Andressoo osalusega ehitusfirma OÜ Nurmak tegutseb peamiselt Tallinnas. Palupera vallas on Andressool aga Pinnasetööde OÜ, mis tegeleb karjääridega ehk sama asjaga, mille vastu Andressoo tegelikult võitleb.

„Kes tahab vastuolu leida, see seda ka leiab,“ ütles Andressoo. „Pinnasetööde OÜ on mul juba ammu olnud ja karjäär on õiges kohas – kedagi ei sega ega kellegi huvisid ei riiva.“

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. October 2009, 20:50
    Otsi:

    Ava täpsem otsing