Swedbank Investeerimisfondide juhiks saab Agnes Makk

20. oktoober 2009, 15:26

Tänasest asub Swedbank Investeerimisfondide
juhatuse esimehena tööle Agnes Makk, teatas pank.

„Agnes Makil on pikaajalised kogemused nii panganduses kui ka juhi rollis. Koos investeerimisfondide meeskonnaga jätkab ta tööd vahepeal kõikuma löönud usalduse taastamiseks pensionisüsteemi vastu ja investeerimisvaldkonna arendamiseks,” sõnas Swedbanki Eesti peadirektor Priit Perens.

Agnes Makk asub juhtima investeerimisfonde, mille strateegia pannakse paika Eestis ning igapäevaste investeerimisotsuste tegemisega tegeleb viimase kolme aasta Skandinaavia parim fondivalitseja Swedbank Robur. Roburi toel järgitakse pensioni-investeeringute tegemisel senisest konservatiivsemat joont.

Jelena Fedotova, kes oli ajutiselt juhatuse esimehe kohusetäitja alates suvest, kui algasid otsingud uue juhi leidmiseks, jätkab nüüd oma põhitööd fondijuhina. Samuti kuulub ta Swedbanki Investeerimisfondide juhatusse. Swedbank Investeerimisfondide eelmine juht Fabio Filipozzi läks 23. juulil tööle Eesti Panka.

Agnes Makk on töötanud Swedbankis kümme aastat erinevatel ametikohtadel ning naaseb praegu tööle pärast lapsepuhkusel olemist. Tal on magistrikraad majanduses ning viimati täiendas ta end INSEADis (Fontainebleu) Pariisis ja London Business School’is.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. October 2009, 15:26
Otsi:

Ava täpsem otsing