Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

07. november 2009, 08:22

Äripäev pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
07.11 kl 19 “Muki munad”
08.11 kl 19 “Muki munad”
11.11 kl 19 “Harri magab”
12.11 kl 19 “Harri magab”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
06.11 kl 19 “Hiilgav!”
06.11 kl 19 “Müügimehe surm”
07.11 kl 19 “Vombat”
07.11 kl 19 “Vihmatants” esietendus
10.11 kl 19 “Leekrüübe”
10.11 kl 19 “Vihmatants”
11.11 kl 12 “Võluõunad ehk naeru kätte võib surra”
11.11 kl 19 “Boulgakoff”
11.11 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
esimene lugemine
12.11 kl 19 “Vombat”
12.11 kl 19 “Vihmatants”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater
06.11 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa Köismäe torn”
06.11 kl 19 “Oskar ja Roosa Daam”
07.11 kl 12 “Metsakülad”
07.11 kl 17 “Metsakülad”
07.11 kl 17 “Oskar ja Roosa Daam”
08.11 kl 11 “Isekas hiiglane”
08.11 kl 12 “Metsakülad”
08.11 kl 12 “Nukumängu ABC”
10.11 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
11.11 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
12.11 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
06.11 kl 19 “Testosteroon”
31.10 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
07.11 kl 19 “Tiramisu”
07.11 kl 19 “Mässajad” esietendus
09.11 kl 12 “Muinasjutt Pöial-Liisist“
Eesti Draamateatris
09.11 kl 19 “Ballettmeister”
Eesti Draamateatris
10.11 kl 11 “Muinasjutt Pöial-Liisist“
Rakvere teatris
10.11 kl 19 “Ballettmeister”
Rakvere teatris
11.11 kl 19 “Esimesed suudlused”
12.11 kl 19 “Mässajad”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
06.11 kl 19 “Romeo ja Julia”
07.11 kl 19 “Cosi Fan Tutte”
08.11 kl 12 “Ooperigala lastele”
10.11 kl 19 “Minu veetlev leedi”
12.11 kl 19 “Wallenberg”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
06.11 kl 19.30 “Tavaj”
Renzo Van Steenbergen /Haag/ Alissa Šnaider Päär Pärenson
11.11 kl 19 “Baktrüppen Light Metal Band” Baktruppen /Oslo.
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
12.11 kl 19 “Sequoia” Sequoia.
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
Pikk 20, Tallinn

R.A.A.A.M
08.11 kl 19 “Vahepeatus” Pärnu Endlas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
06.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Vanemuise väikeses majas
06.11 kl 19 “Täismäng”
Vanemuise väikeses majas
09.11 kl 13 “Muumitrolli jõuluuni”
Võru Kultuurimajas
09.11 kl 19 “Täismäng”
Võru Kultuurimajas
10.11 kl 19 “Teisel pool”
11.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Pärnu Endlas
11.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Pärnu Endlas
12.11 kl 19 “Creeps”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
07.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?” esietendus
09.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
10.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
11.11 kl 19 “Pea vahetus”
12.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
06.11 kl 19 “Minu tädi”
06.11 kl 19 “Hecuba pärast”
07.11 kl 19 “Meie, kangelased”
09.11 kl 19 “Iguaani öö”
10.11 kl 19 “Iguaani öö”
11.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
12.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
Lai 23, Tallinn

Teater Varius
09.11 kl 18 “His Master’s Voice”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater
06.11 kl 19 “Kõik (s)ängis”
NB! Lavastust ei soovitata lastele!
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
07.11 kl 20 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
10.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
12.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.11 kl 19 “Helesinine vagun”
07.11 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
10.11 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
10.11 kl 19 “Kolm meest paadis”
12.11 kl 13 “Poks”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
10.11 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Otepää Kultuurikeskuses
11.11 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Luunja Kultuurikeskuses
12.11 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Kolga-Jaani Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
06.11 kl 19 “Savoy ball”
07.11 kl 19 “Uinuv kaunitar”
07.11 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
08.11 kl 16 “Manon”
Vanemuise väikeses majas
10.11 kl 15 “Appi! Ooper!?”
10.11 kl 19 “Kõik aias”
11.11 kl 19 “Suurema kurbuseta”
11.11 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Viljandi Ugalas
12.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
12.11 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
06.11 kl 19 “Misantroop”
Jõhvi Kontserdimajas
09.11 kl 19 “Misantroop”
Pärnu teatris Endla
10.11 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
11.11 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
12.11 kl 18 “Meeste varjupaik”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
08.11 kl 16 “Nõianeitsi”
10.11 kl 11 “Nõianeitsi”
12.11 kl 11 “Segadus metsas”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
09.11 kl 18 “Kajakas”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Basso
12.11 kl 21 Friends of the Belgian feat. Aleksandra Anstal
Pikk 13, Tallinn

Clazz
07.11 kl 22.30 Lin’s System:
Mariliin Kongo, Eduard Akulin
12.11 kl 22 Tõnu Naissoo +
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
07.11 kl 19 ”Kodu täis muusikat”
Isadepäeva kontsert.
Kadri Hunt (laul), Mari Poll (viiul),
Mihkel Poll (klaver)
Ansambel “Hüüd Hääl”,
Raadio Laste Laulustuudio,
meesansambel EORP,
kontserti juhib Margus Saar
08.11 kl 19 V vabariikliku noorte koorijuhtide konkursi lõppkontsert
09.11 kl 19 “Urmas Alenderi laulude kontsert” Margus Vaher, Tuuli Taul,
Lenna Kuurmaa ja Arno Suislep
10.11 kl 15 Mati Palm (bass),
Maria Veretenina (sopran),
Piia Paemurru (klaver)
11.11 kl 19 “Kogutud rikkus”
Tanel Ruben feat. Kristjan Randalu
Kadri Voorand
Estonia pst 4, Tallinn

Jazz del Mar
07.11 kl 20 Jazzliit: Susanna Aleksandra Virgo Veldi Band
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja
08.11 kl 17 “Bachist Albénizeni”
Rahvusvaheline klassikaline kitarriduo:
Miguel Angel Jiménez (Hispaania),
Heiki Mätlik (Eesti)
11.11 kl 19 Vokaalansambel Aba Taano
(Uganda)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kadrioru loss
07.11 kl 19 Tanel Joamets (klaver)
Weizenbergi 37, Tallinn

Mederi saal
06.11 kl 19 “Bachist Albénizeni”
Rahvusvaheline klassikaline kitarriduo:
Miguel Angel Jiménez (Hispaania),
Heiki Mätlik (Eesti)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Mustpeade Maja
08.11 kl 15 Fiesta de la guitarra /
Anastasia Bredis (kitarr, Venemaa)
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
06.11 kl 21.30 Jazzkaar esitleb:
Vincent Courtois 4tet
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
06.11 kl 19 “Meenutades
Michael Jacksonit”
07.11 kl 16 “Õigus Olla Laps”
ETV Lasteekraani Muusikastuudio
Kontsert
08.11 kl 19 “Marillion - Less is More - Acoustic Tour”
09.11 kl 20 Gregorian “Master of Chant, 10th Anniversary Tour”
10.11 kl 19 “Rein Rannap - Ilus Maa plaadiesitluskontsert”
Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
08.11 kl 14 ”Kodu täis muusikat”
Isadepäeva kontsert.
Kadri Hunt (laul), Mari Poll (viiul),
Mihkel Poll (klaver)
Ansambel “Hüüd Hääl”,
Raadio Laste Laulustuudio,
meesansambel EORP,
kontserti juhib Margus Saar
10.11 kl 19 “Kogutud rikkus”
Tanel Ruben feat. Kristjan Randalu
Kadri Voorand
11.11 kl 19 “Urmas Alenderi laulude kontsert” Margus Vaher, Tuuli Taul,
Lenna Kuurmaa ja Arno Suislep
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
06.11 kl 21 Propeller ja Kosmikud
juubelituur
07.11 kl 20 Isis (USA) / Dälek (USA)
08.11 kl 20 Deti Picasso (RUS)
11.11 kl 20 Tanel Padar The Sun - Unplugged
12.11 kl 20 Slide-Fifty
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Suure-Jaani Gümnaasium
12.11 kl 19 Vokaalansambel Aba Taano
(Uganda)
Tallinna 24, Suure-Jaani

Tartu Sadamateater
07.11 kl 21 Propeller ja Kosmikud
juubelituur
Soola 5b, Tartu

Teatri Puhvet
09.11 kl 19 Maian Kärmas -
Joel Remmel - Siim Aimla
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kammersaal
07.11 kl 19 “Bachist Albénizeni”
Rahvusvaheline klassikaline kitarriduo:
Miguel Angel Jiménez (Hispaania),
Heiki Mätlik (Eesti)
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
07.11 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Probleemid paradiisis”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.30
“Ajaränduri naine”
kl 12.00, 14.15, 18.30, 20.45
“Saag VI”
kl 16.00, 18.00, 20.00, 21.50
“Pangarööv”
kl 19.20
“Piinakamber”
kl 13.20, 21.15
“Michael Jackson: kogu lugu”
kl 17.15, 19.30, 22.00
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 13.15, 15.15, 17.30
“Orb”
kl 15.00
“Inetu tõde”
kl 16.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Michael Jackson: Kogu lugu”
kl 14.15, 16.45, 18.30 (v.a. L, N), 18.40, 21.00 (v.a. L, N), 21.10, 21.30 (v.a. L, E);
L–P kl 13.30, 16.10
“Inetu tõde”
kl 14.10, 16.20, 18.35, 20.45
“Üles” 2D
eesti keeles: L–P kl 11.00
“Vääritud tõprad”
kl 21.35 (v.a. K)
“M-Komando” 2D
eesti keeles: kl 12.10
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 14.55, 19.40
“Surrogaadid”
kl 11.15, 15.30, 19.45 (v.a. K)
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 11.05, 13.40,
16.20 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.45, 19.10 (v.a. L, E)
“Orb”
kl 12.15, 17.00, 21.45
“Piinakamber”
kl 13.45, 21.25
“Pangarööv”
kl 13.20, 17.35 (v.a. K); 21.50
“Saag VI”
kl 11.10, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30
“Ajaränduri naine”
kl 11.20, 16.35, 19.00
“Probleemid paradiisis”
kl 11.25, 14.00, 16.30, 19.05, 21.40
“Riigireetur”
kl 11.00 (v.a. L, P, T), 13.10 (v.a. T),
17.15, 19.15
“Septembrinumber”
kl 15.10, 21.15
“Valgus kaob”
kl 12.00, 14.25, 16.40, 18.55, 21.20
Metropolitan Opera otseülekanne New Yorgist Giacomo Puccini “Turandot” L kl 20.00
“Turandot” salvestatud kordusseanss E kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 13.15 (v.a. R), 15.15 (v.a. R)
“Pangarööv”
kl 21.45 (v.a. R)
“Ajaränduri naine”
kl 17.30 (v.a. R)
“Michael Jackson: Kogu lugu”
kl 17.00, 22.00 (v.a. L)
“Probleemid paradiisis”
kl 12.00, 14.30, 19.30 (v.a. L)
“Riigireetur”
kl 19.45 (v.a. R)
Metropolitan Opera otseülekanne New Yorgist Giacomo Puccini “Turandot” L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.30, 16.30; L–P kl 12.15
“Michael Jackson: kogu lugu”
kl 18.30, 21.00
“Saag VI”
kl 14.45, 21.15 (v.a. L)
“Probleemid paradiisis”
kl 16.15, 18.45, 21.30; L–P kl 13.45
“Valgus kaob”
kl 16.45, 19.00 (v.a.L); L–P kl 12.30
Metropolitan Opera otseülekanne New Yorgist Giacomo Puccini “Turandot” L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Ajaränduri naine”
L, N kl 19.40; P–K kl 17.20, 19.40
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Inetu tõde”
L, P, T, K kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Fame”
kl 14.00, 18.30
“Üles” 2D
eesti keeles: kl 14.15
“Pohmakas”
kl 16.15, 20.45
“Pandorum”
kl 21.00
“Ettepanek”
kl 16.30, 18.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Woodstocki vallutamine”
kl 17.00
“Antikristus”
kl 19.00
“Orb” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jasper Zoova, kuni 21.11
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Jüri Ojaver, 09.11–21.11
Urmas Viik, kuni 07.11
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Tallinna Illustratsioonitriennaal
“Pildi Jõud 2009”, kuni 30.11
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Andres Tolts, kuni 13.11
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tallinna rakenduskunsti triennaal”, 11.11R–23.11
“Sculpture for no-one” Paul Rodgers, kuni 09.11
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Normandia maalijad”,
kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Kuristik teos” Mimmo Catania (Itaalia, kuraator Reet Varblane), kuni 22.11
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”,
kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus,
maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Sinininad” (Venemaa, kuraator Teet Veispak), kuni 22.11
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Pilt ja vaip” Peeter Kuutma,
kuni 08.11
“Topeltekspositsioon”
Kaarel Kurismaa, kuni 08.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”, kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Maalitud poeemid” Jaan Elkeni maalinäitus, kuni 29.11
“Semiootiline Neeruti” Alo Põldmäe, kuni 01.12
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
„Teelised” Urve Dzidzaria maalid, 12.11–02.12
Evi Tihemets. Graafika,
kuni 11.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
Katrin Teesi,liina Guiteri ja Helen Meleski ühisnäitus,
kuni 20.11
Ruti Jõgi, Aivar Rumvolt ühisnäitus, kuni 20.11
“Tuvi ämm” Marek´i iskinäitus,
kuni 20.11
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. November 2009, 08:39
Otsi:

Ava täpsem otsing