Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 13. november 2009, 14:40

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
13.11 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
14.11 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
18.11 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
19.11 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
13.11 kl 19 “Hiilgav!”
13.11 kl 19 “Kõik on täis”
14.11 kl 17 “Minu oivaline lahutus”
14.11 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
17.11 kl 19 “Voldemar”
17.11 kl 19 “Sügissonaat”
18.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
18.11 kl 19 “Grönholmi meetod”
19.11 kl 19 “Sigma Tau–C705”
19.11 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

13.11 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
13.11 kl 11 “Hanel oli auto”
14.11 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
14.11 kl 12 “Hanel oli auto”
15.11 kl 12 “Hanel oli auto”
15.11 kl 12 “Nukumängu ABC”
17.11 kl 11 “Ise, ise ka!”
17.11 kl 19 “Mängurid”
18.11 kl 11 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
18.11 kl 19 “Mängurid”
19.11 kl 11 “Ise, ise ka!”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
13.11 kl 19 “Ballettmeister”
Vanemuise väikses majas
14.11 kl 12 “Reinuvader rebane”
14.11 kl 19 “Testosteroon”
14.11 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
16.11 kl 13 “Reinuvader rebane”
Jõgeva Kultuurikeskuses
16.11 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
Jõgeva Kultuurikeskuses
17.11 kl 19 “Vilde tee”
TV3 saate - improvisatsioonikomöödia “Vilde tee” avalik lindistus
18.11 kl 19 “Hingede öö”
19.11 kl 19 “Vee mälu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
13.11 kl 19 “Wallenberg”
14.11 kl 19 “Romeo ja Julia”
15.11 kl 15 “La Traviata”
19.11 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
13.11 kl 19 “Rock`N`Roll Suicide”
Carole Douillard /nantes/ 
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
13.11 kl 19.45 “The Skeletons on Rock Show” Andres Lõo/
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
13.11 kl 20.45  “(no more i love you´s) language is leaving me” maria UND maria/ Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
14.11 kl 19 “Puu tee”
Erkki Luuk ja Atavistid /
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
14.11 kl 20.15 “performarmance w/ ecaxtli 39 titles” KiwaNOID /
Nu Performance FestivaL III: Recycle Pop
16.11 kl 19.30 “Tavaj”
Renzo Van Steenbergen /Haag/ & Alissa Šnaider & Päär Pärenson
17.11 kl 19.30 “Tavaj”
Renzo Van Steenbergen /Haag/ & Alissa Šnaider & Päär Pärenson
Pikk 20, Tallinn

R.A.A.A.M
15.11 kl 19 “Vahepeatus”
Kuressaare Linnateatris
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
13.11 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
13.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Iisaku Rahvamajas
14.11 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
16.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Keila Kultuurikeskuses
17.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
18.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Märjamaa Rahvamajas
18.11 kl 19 “Meie, mehed”
Märjamaa Rahvamajas
19.11 kl 13 “Kaval- Ants ja Vanapagan”
19.11 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
13.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
14.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
16.11 kl 19 “??????GEP ehk Garjatšije estonskije parni”
17.11 kl 19 “??????GEP ehk Garjatšije estonskije parni”
19.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
13.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
14.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
16.11 kl 19 “Nõks”
17.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
17.11 kl 19 “Nõks”
18.11 kl 19 “Murdlainetus”
19.11 kl 19 “Murdlainetus”
19.11 kl 19 “Ohvrit mängides”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
13.11 kl 19 “Identiteet”
Tartu kinos “Ekraan”
17.11 kl 19 “Vene rännumehe ülestähendused” Genialistide Klubis
18.11 kl 19 “Vene rännumehe ülestähendused” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
15.11 kl 12 “Tädi Fantaasia”
16.11 kl 19 “Kõik (s)ängis”
NB! Lavastust ei soovitata lastele!
19.11 kl 19 “Naine ja klarnet”
NB! Lavastust ei soovitata lastele!
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
13.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
17.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
19.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
13.11 kl 19 “Keisri hull”
14.11 kl 19 “Linnapea”
16.11 kl 13 “Väike merineitsi”
16.11 kl 19 “Keisri hull”
Eesti Draamateatris
17.11 kl 13 “Poks”  
18.11 kl 19 “Kolm õde”
19.11 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”  
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
13.11 kl 19 “Minu sõbratar maksuamet” Järva-Jaani Kultuurimajas
14.11 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Aravete Kultuurimajas
16.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Rapla Kultuurikeskuses       
17.11 kl 19 “Viimane sigar”
Kuressaare Kultuurikeskuses
18.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Nokia Kontserdimajas        
19.11 kl 19 “Viimane sigar”
Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehra)
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
13.11 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
14.11 kl 19 “Savoy ball”
14.11 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
15.11 kl 16 “Pähklipureja”
15.11 kl 16 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
16.11 kl 19 “Kogutud teosed”
Rakvere Teatris
17.11 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
18.11 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
19.11 kl 19 “Giselle”
19.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
13.11 kl 18 “Vääärviid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
14.11 kl 18 “Vääärviid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
16.11 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
16.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
17.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
18.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
19.11 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis  
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
15.11 kl 12 “Nif Nuf Naf-i lugu
15.11 kl 16 “Nif Nuf Naf-i lugu
17.11 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu
19.11 kl 11 “Magus linn”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
17.11 kl 20 “PostUganda”
18.11 kl 20 “PostUganda”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Chicago 1933
13.11 kl 22 L.B. Zar Jazzband
14.11 kl 22 Helin-Mari Arder Quartet
Aia 3, Tallinn

Clazz
13.11 kl 22.30 Ewert Sundja + 4
14.11 kl 22 Virgo Veldi & Susanna Aleksandra Veldi
16.11 kl 21 Salongiesmaspäev:
Margus Kappel
Vana turg 2, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

15.11 kl 18 “Minul on” Venno Loosaare lastelaulude plaadi esitluskontsert
Lai 1, Tallinn

Endla Jazzklubi
13.11 kl 21.30 Jazzliit: Friends of the Belgian (Austria/Rootsi/Eesti/Belgia)
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
15.11 kl 17 Vokaalansambel Aba Taano (Uganda) 
17.11 kl 19 Sitkovetsky Duo
Alexander Sitkovetsky (viiul, Suurbritannia), Wu Qian (klaver, Hiina)
18.11 kl 19 “Minu armastus-meloodia” Muslim Magomajevi mälestusele pühendatud galakontsert 
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
14.11 kl 17 Tanel Ruben feat.
Kristjan Randalu & Kadri Voorand 
18.11 kl 19 “Peegeldus” Katrin Mandel (klaver, laul), Peeter Rebane (kitarrid),
Raul Vaigla (bass), Kristjan Priks (löökpillid)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kloostri Ait
14.11 kl 20 Friends of the Belgian feat. Aleksandra Anstal
Vene 14, Tallinn

NO99
13.11 kl 21.30 Jazzliit: ASK
(Noormets - Soo - Kerikmäe)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
13.11 kl 19 Danny Malando Orchestra
Estonia pst 9, Tallinn 

Paide kultuurikeskus
19.11 kl 19 “Peegeldus” Katrin Mandel (klaver, laul), Peeter Rebane (kitarrid),
Raul Vaigla (bass), Kristjan Priks (löökpillid)
Pärnu tn.18, Paide

Pärimusmuusika Ait
19.11 kl 19 Modern Fox 25
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
14.11 kl 19 Vokaalansambel Aba Taano (Uganda) 
18.11 kl 19 Sitkovetsky Duo
Alexander Sitkovetsky (viiul, Suurbritannia), Wu Qian (klaver, Hiina)
19.11 kl 19 „Las ma armastan sind täna...“ Segakoor Noorus 50 
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
13.11 kl 21.30 Jazzliit: Tom-Tomm Quintet
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Relax Cafe
13.11 kl 21 Jaanika Ventsel Trio
14.11 kl 21 Liisi Koikson Trio
Tartu mnt. 43, Tallinn

Rock Cafe
13.11 kl 22 “Suur Reede 13” Live: Forgotten Sunrise, Sinine, STandART (Lat)
14.11 kl 22 Pantokraator
19.11 kl 20 Vaiko Eplik ja Eliit vs Free Tallinn Trio / Sügisjazz 2009
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Linnateater
13.11 kl 19 Evelin Pangi plaadi ‘’...’’ esitluskontsert
14.11 kl 19 Evelin Pangi plaadi ‘’...’’ esitluskontsert
16.11 kl 19 Evelin Pangi plaadi ‘’...’’ esitluskontsert
Lai 23, Tallinn

Tallinna Raekoda
14.11 kl 18 “Suur Muusikaakadeemia” Andres Mustonen (viiul), Ivo Sillamaa (klaver). Kavas Wolfgang Amadeus Mozart
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
17.11 kl 19 Tanel Joamets (klaver)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
16.11 kl 19  “Kui üksainus suvi”
Villu Veski, Tiit Kalluste, Guido Kangur
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
13.11 kl 19 Vokaalansambel Aba Taano (Uganda)
15.11 kl 16 Tanel Ruben feat.
Kristjan Randalu & Kadri Voorand
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Kultuurimaja
13.11 kl 21 Propeller 30 ja
Kosmikud 10, juubelituur
18.11 kl 19 Noorkuu -
Lapsepõlve laulud
Tallinna tn. 5, Viljandi

Viljandi Pauluse kirik
19.11 kl 18 “Kolm Kuningat - Tormis, Pärt, Kreek” ETV Tütarlastekoor,
dirigent Aarne Saluveer
Kiriku 3, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“2012” kl 12.00, 15.00, 18.15, 21.30
“Telgitagused” kl 13.45, 18.00
“Antikristus” kl 20.30
“Probleemid paradiisis”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.45
“Ajaränduri naine” kl 15.30, 19.45
“Saag VI” kl 17.45, 22.00
“Pangarööv” kl 16.00
“Michael Jackson: kogu lugu”
kl 18.45, 21.00
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 16.30
“Inetu tõde” kl 13.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Michael Jackson: Kogu lugu”
kl 11.20 (v.a. T, K), 15.55, 18.20 (v.a. T, K), 20.45, 21.05; T, K kl 13.30
“Inetu tõde”
kl 14.55, 17.15, 19.25    
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 12.45, 17.10
“Surrogaadid” 
kl 13.50 (v.a. T, K)
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 11.10, 16.20, 18.55;
vene keeles: kl 13.45
“Orb”
kl 12.00, 21.45
“Piinakamber”
kl 21.35 (v.a. T–N)
“Pangarööv”
kl 13.15 (v.a. P), 21.30
“Saag VI”
kl 15.05, 19.15, 21.20
“Ajaränduri naine”
kl 14.10 (v.a. T, K), 18.50 (v.a. T, K);
T, K kl 18.20
“Probleemid paradiisis”
kl 11.25, 13.55, 16.25 (v.a. T, K), 19.05
“Riigireetur”
kl 11.15, 15.25 (v.a. P), 19.30
“Septembrinumber”
kl 17.30
“Valgus kaob”
kl 11.50 (v.a. T, K), 16.35 (v.a. T, K), 21.15 (v.a. T, K); T, K kl 16.45, 21.35
“2012”
kl 11.00 (v.a. T, K), 11.40 (v.a. T, K), 14.20, 15.00, 17.40 (v.a. T, K, N), 18.20,
20.55 (v.a. T, K, N), 21.40
“Isiklikud mõjud”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.25
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Probleemid paradiisis”
kl 12.30, 15.00 (v.a. R), 19.30 (v.a. R), 22.00
“Riigireetur”
kl 17.30 (v.a. R)
“2012”
kl 12.00, 15.15, 18.30, 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 17.00; L–P kl 12.45
“Probleemid paradiisis”
kl 16.00, 18.30, 21.00; L–P kl 13.30
“Valgus kaob”
kl 14.45, 19.00, 21.15
“2012” vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Surrogaadid” 
R, L, N kl 20.00; P, T, K kl 18.00, 20.00 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Pangarööv”
P, E kl 21.00
“Michael Jackson: kogu lugu”
P, E, T, N kl 19.00; L, T, K, N kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles” 2D
eesti keeles: kl 14.15
“Pohmakas”
kl 18.45
“Ettepanek”
kl 16.30, 21.00
“Julie ja Julia”
kl 18.00
“Vääritud tõprad”
kl 15.00, 20.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Michael Jackson:kogu lugu”
kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00, 17.00, 19.00
“Pandorum” kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jasper Zoova, kuni 21.11
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Jüri Ojaver, kuni 21.11  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Tallinna Illustratsioonitriennaal
“Pildi Jõud 2009”, kuni 30.11
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, 17.11–22.12
Andres Tolts, kuni 13.11
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Praktiline Kunst ja Kodu”, 14.11–23.11  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Metsiku Roosi Uus Maailm”
Anna Wildrose, kuni 09.12
“Potatoprint IV” näitus Neljandal Rahvusvahelisel Kartulitrüki Festivalil valminud töödest, kuni 22.11
“Erik Kutti maalinäitus”, kuni 21.11  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Normandia maalijad”, kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Kuristik teos” Mimmo Catania (Itaalia, kuraator Reet Varblane), kuni 22.11
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”,
kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus,
maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Sinininad” (Venemaa, kuraator Teet Veispak), kuni 22.11 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”,
kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, 
kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Maalitud poeemid” Jaan Elkeni maalinäitus, kuni 29.11
“Semiootiline Neeruti” Alo Põldmäe, kuni 01.12
“Mustvalge maailm / tumedam pool” Lauri Lihten-Haavel. Fotod, kuni 27.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
„Teelised” Urve Dzidzaria maalid,
kuni 02.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Katrin Teesi,liina Guiteri ja Helen Meleski ühisnäitus,
kuni 20.11
Ruti Jõgi, Aivar Rumvolt ühisnäitus,  kuni 20.11
“Tuvi ämm” Marek´i iskinäitus,
kuni 20.11 
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. November 2009, 18:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing