Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Zincpoti uus tehnoloogia maksis 16 miljonit

Indrek Kald 19. november 2009, 12:12

Kaubamärki Zincpot kasutav AS Paldiski Tsingipada alustas Baltimaades ainulaadse kuumtsinkimisega, millesse investeeriti 16 miljonit krooni.

"Uus tehnoloogia võimaldab soovi korral kuumtsinkida kasvõi sentimeetriseid kruvisid. Pisidetailide kuumtsinkimise võimaluse järele on turul küllaga nõudlust. Peaasjalikult on sellise teenuse tarbijad erinevaid kinnitusvahendeid tootvad ettevõtted," ütles Zincpoti juht Peeter Poolake.

Tehnoloogia hankis Zincpot Rootsi pinnatöötlusseadmeid tootvalt ettevõttelt Progatec AB.

Poolake lisas, et Zincpot peab tähtsaks tehnoloogia arendamist nimelt praegu, et olla majandusolukorra paranedes veelgi enam konkurentsivõimeline. "Tellimuste nimel konkureerimisel tähtsustavad kliendid üha enam kaasaegse sisseseade, keskkonnasäästliku kontseptsiooni ning paindliku töökorraldusega ettevõtteid, kelle teenuste valik on lai ning hinnad on atraktiivsed," rääkis ta.

Zincpot pakub piirkonna metallitööstusettevõtetele terase korrosioonikaitse teenust kuumtsinkimise teel, olles moodsaim kuumtsinkimistehas Põhja- ja Baltimaades.

Tehasel on alates 2008. aasta novembrist keskkonnakompleksluba, millega Zincpot täidab Euroopa Liidu kõrgeimad keskkonnanõuded.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. November 2009, 12:12
Otsi:

Ava täpsem otsing