Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 20. november 2009, 17:28

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal. 

TEATER

Cabaret Rhizome
20.11 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
21.11 kl 19 “Dr. Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
20.11 kl 19 “Päikesepoisid”
20.11 kl 19 “Kõik on täis”
21.11 kl 19 “Soome hobune”
21.11 kl 19 “Boulgakoff”
24.11 kl 17 “Minu oivaline lahutus”
24.11 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
25.11 kl 19 “Hiilgav!”
25.11 kl 19 “Vihmatants”
25.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
26.11 kl 19 “Vombat”
26.11 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

20.11 kl 11 “Memme musi”
21.11 kl 11 “Isekas hiiglane”
21.11 kl 12 “Memme musi”
21.11 kl 15 “Shoti torupillimängija” Köismäe tornis
22.11 kl 12 “Memme musi”
22.11 kl 12 “Tere!” Köismäe tornis
24.11 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
25.11 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
26.11 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
26.11 kl 19 “Otsast alates” esietendus
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
20.11 kl 19 “Revident”
20.11 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
21.11 kl 19 “Pimedusega löödud”
21.11 kl 19 “Ballettmeister”
26.11 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
20.11 kl 19 “Minu veetlev leedi”
21.11 kl 19 “Maskiball”
22.11 kl 15 “Cosi fan tutte”
26.11 kl 19 “Balletiõhtu” esietendus
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
20.11 kl 19 “Meie, mehed”
20.11 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod” Saku Huvikeskuses
23.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Vene Teatri s/s 
23.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Vene Teatri s/s 
25.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Paide Kultuurikeskuses
25.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Paide Kultuurikeskuses 
25.11 kl 19 “Mina, naine”
26.11 kl 12 “Kaval- Ants ja Vanapagan”
26.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
26.11 kl 19 “Johannese passioon”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
20.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
21.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
24.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
25.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Komöödiateater
20.11 kl 19 “Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks”
Saue Gümnaasiumis
26.11 kl 19 “Kuidas dresseerida meest ehk ahvist inimeSeks”
Rävala pst 8, Tallinn
Anne 32-39, Tartu

Tallinna Linnateater
20.11 kl 19 “Ohvrit mängides”
21.11 kl 19 “Nõks”
23.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
23.11 kl 19 “Pikk pink”
24.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
24.11 kl 19 “Pikk pink”
25.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
25.11 kl 19 “Pikk pink”
26.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
23.11 kl 19 “Can’t Get No / Satisfaction” Mart Kangro
24.11 kl 19 “Can’t Get No / Satisfaction” Mart Kangro
25.11 kl 19 “Hämarad lood”
Katrin Essenson ja Jane Saks
26.11 kl 19 “It’s time” Sandra Z
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
22.11 kl 16 “Rida on raha”
Vilde Muuseumis
23.11 kl 18 “Rida on raha”
Vilde Muuseumis
24.11 kl 18 “Rida on raha”
Vilde Muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

Teoteater
22.11 kl 12 “Nosipho/Aafrika kingitus”
26.11 kl 19 “Naine ja klarnet”
NB! Lavastust ei soovitata lastele!
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
21.11 kl 18 “Maarja kuulutamine” 
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
20.11 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
21.11 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
23.11 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
23.11 kl 19 “Börs ja Börsitar”
25.11 kl 19 “Grafiti”  
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
20.11 kl 19 “Kihluspidu”
Haljala Rahvamajas
21.11 kl 19 “Viimane sigar” Vene Teatris
23.11 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Vastseliina Rahvamajas
24.11 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Räpina Rahvamajas
25.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Pärnu teatris “Endla”       
26.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Rannu Rahvamajas        
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
20.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
20.11 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
20.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
21.11 kl 19 “Lood Viini metsadest”
21.11 kl 19 “Manon”
Vanemuise väikeses majas
22.11 kl 16 “Pähklipureja”
22.11 kl 16 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
25.11 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
26.11 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
20.11 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
21.11 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
22.11 kl 12 “Jänes ja Punamütsike”
22.11 kl 16 “Jänes ja Punamütsike”
24.11 kl 11 “Nukitsamees”
26.11 kl 11 “Karupoeg Puhh”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
22.11 kl 18 “Kajakas”
23.11 kl 18 “Kajakas”
24.11 kl 18 “Kajakas”
25.11 kl 18 “Kajakas”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
21.11 kl 19 “anonüümne Mees/anonüümne naine”
25.11 kl 19 “anonüümne Mees/anonüümne Naine”
26.11 kl 19 “anonüümne Mees/anonüümne Naine”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz
20.11 kl 22.30 Xpress Quartet feat. Uku Suviste
21.11 kl 22.30 Mama Afrika -
Levi Semakiah
Vana turg 2, Tallinn

C.F.Hahn Pub
25.11 kl 19 Maian Kärmas - Joel Remmel - Siim Aimla
Riia mnt. 129A, Pärnu

Estonia
21.11 kl 13 Noorkuu - Lapsepõlve laulud  
21.11 kl 18 Segakoor Noorus 50
“Las ma armastan sind täna”
Eino Tamberg “Amores” Segakoor Noorus, Teine Noorus, Cantus, Pärnu Linnaorkester, solistid Angelika Mikk, Helen Lokuta,
Rauno Elp, Oliver Kuusik (Rahvusooper Estonia), dirigent Risto Joost
24.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester.
Solist Mihkel Poll (klaver), dirigent Anu Tali 
25.11 kl 19 Setu folkloori ansambel Kuldatsäuk
26.11 kl 19 Boris Berezovsky
(klaver, Venemaa)
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
20.11 kl 19.30 Improtest: Weekend Guitar Trio
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
20.11 kl 20 Gabriel Castro Rouillé
(Kolumbia, akustiline kitarr)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
20.11 kl 23 Recycle Bin, Oneword
21.11 kl 23 Aides, Nymph
26.11 kl 23 Just Knud Qvigstad
Plaadi “Jutustus Kahest Quningriigist” esitluskontsert
Vallikraavi 4, Tartu

Liverpool pub
24.11 kl 21 Jazzliit: Tom-Tomm Quintet
Tartu 1c, Viljandi

Mederi saal
21.11 kl 18 Lembit Orgse
(klavikord, klavessiin, haamerklaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste
20.11 kl 19 “25 aastat Niguliste muuseumi kontserdisaali” Juubelikontsert. Andres Uibo (orel), Ka Bo Chan (tenor),
Tallinna Poistekoor, dirigent Lydia Rahula
Niguliste 3, Tallinn

NO99
20.11 kl 21.30 Jazzklubi: Eesti Muusika ja-Teatriakadeemia ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
20.11 kl 19 “Sügis südames” Lindpriid
Turu plats 2, Tallinn

Paldiski Gümnaasium
26.11 kl 19 „Tea For Two” / “Tee kahele“ Hanna-Liina Võsa (laul),
Tarmo Eespere (klaver)
Rae 56, Paldiski

Pärimusmuusika Ait
21.11 kl 19 Iiri ansambel Providence
24.11 kl 20 “Öö on öö 2009” Jäääär 
Tasuja pst 6, Viljandi

Rapla Kultuurikeskus
26.11 kl 19 Hendrik Sal-Saller & Smilers
Tallinna mnt.17, Rapla

Relax Cafe
20.11 kl 21 Siiri Känd -
Voldemar Osadtchi
Tartu mnt. 43, Tallinn

Rock Cafe
20.11 kl 20 “10 aastat Blackyga ja Blackyta” Lea Liitmaa
21.11 kl 22 Tõnis Mägi & Musik Seif. Ansambel Kaja
26.11 kl 20 Raivo Tafenau & Villu Veski saksofonide öö,
erikülaline mustkunstnik Marco Frezza
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Saku Mõis
20.11 kl 20 Lauri Saatpalu ja
Peeter Rebane
Juubelitammede tee 4, Saku

Tartu Uus Teater
20.11 kl 19 Hääle jõud II / Moeetendus-kontsert Re Use
Magasini 5, Tartu

Tartu Ülikooli Aula
26.11 kl 20 “Öö on öö 2009” Jäääär 
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
23.11 kl 19 Tõnu Naissoo -
Reelika Ranik - Roland Karu
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
23.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester.
Solist Mihkel Poll (klaver), dirigent Anu Tali 
25.11 kl 19 Hendrik Sal-Saller & Smilers
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
22.11 kl 19 Modern Fox 25  
23.11 kl 19 Marju Marynel Kuut - Fresh-Groovy-Jazz-Funky-Band
Mere pst 5, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn
“Jõululugu” 3D R kl 10.45, 12.45, 15.00; L–N kl 11.00, 13.15, 15.45, 18.10, 20.45
“Laegas” R kl 11.45, 14.15;
L–N kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00
“2012” R kl 11.00, 14.00; L–N kl 12.00 (va T, K), 15.00 (va T, K), 18.15, 21.30;
T, K kl 11.00
“Psühhiaater” R kl 11.30,  13.45;
L–N kl 12.30, 15.30, 17.45, 22.15
“Taevast sajab lihapalle”
3D eesti keeles: R kl 11.15, 13.30;
L–N kl 10.45, 13.00 
“Püha Tõnu Kiusamine”
venekeelsete subtiitritega:
R kl 13.15; L–N kl 20.00
“Ajaränduri naine” R kl 12.15, 14.30;
L–N kl 14.45, 17.15, 21.55 
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Jõululugu”
kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.45
“Hukkunud alpinisti hotell” kl 20.15
“2012” kl 12.00, 15.00, 18.15, 21.30
“Antikristus” kl 18.00, 22.00
“Probleemid paradiisis”
kl 12.15, 14.45, 17.00, 19.15, 21.45
“Ajaränduri naine” kl 17.30
“Saag VI” kl 22.15 
“Pangarööv” kl 13.30, 15.45 
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 13.00, 15.15
“Videvik” kl 19.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Inetu tõde”
kl 13.10, 17.30, 19.40    
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 15.10;
vene keeles: kl 17.50
“Orb” kl 21.35 (v.a. K, N)
“Pangarööv”
kl 13.25 (v.a. K, N)
“Saag VI”
kl 11.05, 15.20, 21.50
“Ajaränduri naine”
kl 13.50, 18.40 (v.a. P, E)
“Probleemid paradiisis”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00
“Riigireetur” kl 15.05, 21.25
“Valgus kaob”
kl 11.15 (v.a. KN), 15.30 (v.a. K, N);
K,N kl 21.35
“2012”
kl 11.10, 11.40, 14.25, 15.00, 17.40,
18.20 (v.a. K), 20.55, 21.40 (v.a. K)
“Isiklikud mõjud”
kl 11.20, 16.15, 21.05 (v.a. T)
“Videviku saaga: noorkuu”
K kl 19.00, 21.45 
“Jõululugu”
3D inglise keeles: kl 11.00, 13.45, 16.25, 19.05, 20.30, 21.45
“Kus lumi on?”
kl 12.15, 13.40, 17.00, 18.25, 20.00
“Laegas”
kl 11.25, 13.55, 16.20, 18.50, 21.20
“Videvik”
P, E kl 18.40; T kl 21.10
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Probleemid paradiisis”
kl 19.30
“2012”
kl 12.00, 15.15, 18.30, 21.45
“Jõululugu”
kl 12.15, 15.30, 17.30
“Kus lumi on?”
kl 14.15 (v.a. R), 22.00 (v.a. R)
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.15; L–P kl 12.15
“Probleemid paradiisis”
kl 16.15, 18.45, 21.15
“2012” vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
“Jõululugu”
kl 14.45, 17.00, 19.00, 21.00; L–P kl 12.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Pangarööv” 
E, K kl 16.50, 19.00;
P, T, N kl 17.50, 20.00; R kl 20.00 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Julie ja Julia”
R, E kl 19.00, 21.00; T kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles” 2D eesti keeles: kl 14.00
“Ettepanek” kl 18.45, 21.00
“Julie ja Julia” kl 16.15
“Vääritud tõprad” kl 17.45
“Surrogaadid” kl 20.45
“Piinakamber” kl 15.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“L.A.Gigolo” kl 17.30
“Inetu tõde” kl 19.15
“Mängur” kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
 Maria Kapajeva, 25.11–19.12
Jasper Zoova, kuni 21.11
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Mara, 23.11–05.12
Jüri Ojaver, kuni 21.11  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Tallinna Illustratsioonitriennaal
“Pildi Jõud 2009”, kuni 30.11
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, kuni 23.12
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Orkester” Jass Kaselaan, 25.11–07.12
“Praktiline Kunst ja Kodu”, kuni 23.11  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Metsiku Roosi Uus Maailm”
Anna Wildrose, kuni 09.12
“Potatoprint IV” näitus Neljandal Rahvusvahelisel Kartulitrüki Festivalil valminud töödest, kuni 22.11
“Erik Kutti maalinäitus”, kuni 21.11  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Normandia maalijad”, kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Valeri Vinogradov, 25.11–13.12  
“Kuristik teos” Mimmo Catania (Itaalia, kuraator Reet Varblane), kuni 22.11
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“ Ahti Seppet, skulptuur, maal, kuni 11.12
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”, kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus,
maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Ilja Sundelevitš, 26.11–13.12
“Sinininad” (Venemaa, kuraator Teet Veispak), kuni 22.11 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”, kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”,  kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Maalitud poeemid” Jaan Elkeni maalinäitus, kuni 29.11
“Semiootiline Neeruti” Alo Põldmäe, kuni 01.12
“Mustvalge maailm / tumedam pool” Lauri Lihten-Haavel. Fotod, kuni 27.11
“Vice Versa” Karin Kalman,
keraamika, kuni 27.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
MARTU (Eesti Meediakunstnike Ühing) “Minu kallis paranoia”, 25.11–12.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
„Teelised” Urve Dzidzaria maalid,
kuni 02.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Marju Vaher´i isiknäitus, 23.11–18.12
Võru Kunstikool, 23.11–18.12
Võru Kunstike Ühendus´e näitus “Puzzle”, 23.11–18.12 
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. November 2009, 17:29
Otsi:

Ava täpsem otsing