Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 27. november 2009, 09:15

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
27.11 kl 19 “Rahauputus”
27.11 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
28.11 kl 12 “Piparkoogimehike”
esietendus
28.11 kl 19 “Vihmatants”
01.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
01.12 kl 19 “Vombat”
01.12 kl 19 “Vihmatants”
02.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
02.12 kl 19 “Voldemar”
02.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
03.12 kl 17 “Minu oivaline lahutus”
03.12 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

27.11 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
27.11 kl 19 “Otsast alates”
28.11 kl 12 “Kiki ja Miki”
28.11 kl 12 “Tere!” Köismäe tornis
28.11 kl 19 “Otsast alates”
29.11 kl 12 “Kiki ja Miki”
29.11 kl 12 “Tere!” Köismäe tornis
29.11 kl 19 “Otsast alates”
30.11 kl 19 “Otsast alates”
01.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
02.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
03.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
03.12 kl 18 “Tere!” Köismäe tornis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
27.11 kl 19 “Raimonds”
27.11 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
28.11 kl 19 “Tiramisu”
28.11 kl 19 “Mässajad”
30.11 kl 19 “Vilde tee” TV3 saate - improvisatsioonikomöödia “Vilde tee” avalik lindistus
01.12 kl 19 “Vilde tee” TV3 saate - improvisatsioonikomöödia “Vilde tee” avalik lindistus
02.12 kl 19 “Vilde tee” TV3 saate - improvisatsioonikomöödia “Vilde tee” avalik lindistus
03.12 kl 19 “Vee mälu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
27.11 kl 19 “Maskiball”
28.11 kl 12 “Ooperigala lastele”
28.11 kl 19 “Balletiõhtu”
29.11 kl 12 “Ooperigala lastele”
01.12 kl 19 “Minu veetlev leedi”
02.12 kl 19 “Maskiball”
03.12 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi Teater
30.11 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
Aleksandri 42, Tartu

Komöödiateater
29.11 kl 16 “Spioon Venemaalt”
Endla Teatris
Anne 32-39, Tartu

Kuressaare Linnateater
28.11 kl 19 “Vares” esietendus
02.12 kl 19 “Vares”
Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M
29.11 kl 19 “Vahepeatus”
Tartu Athena Keskuses
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
27.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
27.11 kl 19 “Top Dogs” Sadamateatris
28.11 kl 19 “Toatüdrukud”
28.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
01.12 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

See Teater
27.11 kl 19 “Kutse mõrvale”
Uuemõisa mõisas
28.11 kl 17 “Kutse mõrvale”
Uuemõisa mõisas
29.11 kl 16 “Kutse mõrvale”
Vanemuine suures majas
Vaba 10, Haapsalu

NO99
27.11 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
28.11 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
30.11 kl 17 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
01.12 kl 19 “Pea vahetus”
02.12 kl 19 “Aktsioon: Täna õhtul Jaak Prints”
03.12 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
27.11 kl 19 “Minu tädi”
27.11 kl 19 “Hecuba pärast”
28.11 kl 19 “Minu tädi”
28.11 kl 19 “Hecuba pärast”
01.12 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
01.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
02.12 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
02.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
03.12 kl 19 “Pikk pink”
03.12 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
28.11 kl 19 “Identiteet” kinos “Ekraan”
29.11 kl 19 “Identiteet” kinos “Ekraan”
02.12 kl 19 “Suur maalritöö” esietendus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
01.12 kl 17 “Rida on raha”
Vilde Muuseumis
02.12 kl 17 “Rida on raha”
Vilde Muuseumis 
Tõnismägi 2, Tallinn

Theatrum
28.11 kl 18 “Maarja kuulutamine” 
30.11 kl 19 “Linn”
02.12 kl 19 “Linn”
03.12 kl 18 “Hamlet, Heteronymos, Pessoa” külalisetendus:
André Gagó ja Teatro Inst?vel
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
27.11 kl 19 “Nii nagu taevas” esietendus
28.11 kl 13 “Helesinine vagun”
28.11 kl 19 “Teatrisõprade kohvik”
Ugala Teatri kohvikus   
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
27.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Rakvere Teatris       
28.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Aruküla Kultuurimajas  
29.11 kl 20 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Aruküla Kultuurimajas       
30.11 kl 19 “Mu kallis lift”
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
30.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Tartu “Vanemuise” suures majas  
01.12 kl 19 “Mu kallis lift”
Valga Kultuurikeskuses
01.12 kl 19 “Kihluspidu”
Tabivere Vabaajakeskuses       
03.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Tamsalu Kultuurimajas 
03.12 kl 19 “Mu kallis lift”
Kuusalu Rahvamajas      
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
27.11 kl 19 “Jäine mõrv”
Vanemuise väikeses majas
27.11 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
28.11 kl 18 “Kuidas kuningas kuu peale kippus” esietendus
28.11 kl 19 “Sekstett a la carte”
Vanemuise väikeses majas
28.11 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
29.11 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
01.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
01.12 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
02.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
02.12 kl 18 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
03.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
03.12 kl 19 “Kevade”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
27.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
esietendus Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
30.11 kl 15 “Robinson & Crusoe”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
01.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
02.12 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
03.12 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
29.11 kl 12 “Lumikelluke”
29.11 kl 16 “Lumikelluke”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
28.11 kl 19 “anonüümne Mees/anonüümne naine”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

C.F.Hahn Pub
02.12 kl 19 “Eclectic Stories”:
Kristjan Mazurtchak, Brian Melvin, 
Vladimir Võssotski
Riia mnt. 129A, Pärnu

Chicago 1933
27.11 kl 22 Swingers feat.
Mikk Saar & Tanja
Aia 3, Tallinn

Eesti Rahva
Muuseumi näitusemaja

27.11 kl 18 “Ai simmai-ruudi ralla” Elleri Kool 90
28.11 kl 16 “Ai simmai-ruudi ralla” Elleri Kool 90
29.11 kl 16 “Ai simmai-ruudi ralla” Elleri Kool 90
J. Kuperjanovi 9, Tartu,

Estonia
29.11 kl 17 Advendikontsert
Mendelssohn. “Elias”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, tütarlastekoor Ellerhein
01.12 kl 19 Ooperigala. Pühendatud
Vello Jürna 50. sünniaastapäevale
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
02.12 kl 19 “Ai simmai-ruudi ralla” Elleri Kool 90
03.12 kl 20 Jazzliit:
Liudas Mockunas, Marc Ducret Duo
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
01.12 kl 19 “Valge ingel”
Ingrid Lukas Trio (Šveits)
02.12 kl 19 Tallinna Keelpillikvartett 25
Pargi tn 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
29.11 kl 17 Advendikontsert
“Lac et Mel” / “Piim ja mesi”
Ansambel Vox Clamantis,
kunstiline juht ja dirigent Jaan-Eik Tulve
Rakvere 6, Jõhvi

Klubi Plink Plonk
03.12 kl 23 Lauri Saatpalu ja
Peeter Rebane
Vallikraavi 4, Tartu

Kuusalu Laurentiuse kirik
29.11 kl 17 “Jõuluootus” ETV Tütarlastekoor, dirigent Aarne Saluveer
Kuusalu tee 23, Kuusalu, Harju maakond

Liverpool pub
01.12 kl 21 Jazzliit:
Maian Kärmas Quintet
Tartu 1c, Viljandi

NO99
27.11 kl 21.30 Jazzliit:
Siim Aimla & Ocean´s 4
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
03.12 kl 19 “Sellest saab meie suvi”- Mikk Targo juubeliõhtu
Estonia pst 9, Tallinn

Okupatsioonide muuseum
29.11 kl 19 Jõulujazz:
Ivo Linna, Raivo Tafenau, Ain Agan
02.12 kl 19 Jõulujazz:
Maian Kärmas Kvintett
Toompea 8, Tallinn

Otepää Kultuurikeskus
29.11 kl 17 “Valge ingel”
Ingrid Lukas Trio (Šveits)
Virulombi 2, Otepää

Palamuse rahvamaja
28.11 kl 19 „Tea For Two” / “Tee kahele“ Hanna-Liina Võsa (laul),
Tarmo Eespere (klaver)
Köstri allee 1, Palamuse

Pärimusmuusika Ait
28.11 kl 19 Hendrik Sal-Saller ja Smilers 
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
28.11 kl 19 Advendikontsert
Mendelssohn. “Elias”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, tütarlastekoor Ellerhein 
29.11 kl 17 Noorkuu -
Lapsepõlve laulud
02.12 kl 19 Vokaalansambel
A Filetta (Korsika)
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
27.11 kl 21 Xpress Quartet
28.11 kl 21 Land of Drum
Brian Melvin - löökpillid,
Arno Kalbus - löökpillid
Tartu mnt. 43, Tallinn

Rock Cafe
27.11 kl 20 “Gunnar Grapsi mälestuskontsert” Magnetic Band / Terminaator / Rahe / The Belka / Kulden / Nyrok City / Dramamama / Sulliwan-Eimel-Raudkats
28.11 kl 22 Singer Vinger ja
Just Knud Qvigstad
02.12 kl 20 Tõnis Mägi ja Chalice 
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
28.11 kl 16 Viva Oratorio!
Jõuluootuskontsert.
Eesti Kammerkooride Liidu Kammerkoorid, Eesti Noorte Brass,
dirigendid Aivar Leštšinski, Avo Ots
01.12 kl 19 Vokaalansambel
A Filetta (Korsika)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
28.11 kl 18 Liisi Kasenõmm (sopran)
Raekoja plats 1, Tallinn

Teatri Puhvet
30.11 kl 19 “Eclectic Stories”:
Kristjan Mazurtchak, Brian Melvin, 
Vladimir Võssotski
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
27.11 kl 19 Advendikontsert
Mendelssohn. “Elias”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, tütarlastekoor Ellerhein  
03.12 kl 19 Vokaalansambel
A Filetta (Korsika)
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
28.11 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 10.50, 13.35, 16.20, 19.05, 21.50
“Jõululugu” 3D
kl 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45
“Laegas”
kl 11.15, 13.45, 16.15, 21.15
“2012” kl 11.45, 15.00, 18.15, 21.40
“Psühhiaater” kl 22.00
“Püha Tõnu Kiusamine”
venekeelsete subtiitritega: kl 18.45
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45
“Jõululugu” 
kl 12.00, 14.30, 16.30, 18.30,
20.30 (v.a. R–L)
“2012” R–L kl 12.30, 20.30; P kl 12.30, 21.00; E–N kl 12.30, 16.00, 19.15
“Probleemid paradiisis”
kl 13.00, 15.30 (v.a. L); L kl 19.15;
P kl 18.15; E–N kl 22.15
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 11.30, 13.45
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Inetu tõde”
kl 14.35, 17.15, 19.30    
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 16.15;
vene keeles: kl 11.05 (v.a. N)
“Saag VI”
kl 21.45
“Ajaränduri naine”
kl 15.30
“Probleemid paradiisis”
kl 11.45 (v.a. N), 14.15 (v.a. N), 16.45, 19.15
“2012”
kl 11.10, 11.40, 14.25, 14.55, 17.40 (v.a. N), 18.15, 20.55 (v.a. N), 21.30
“Isiklikud mõjud”
kl 16.25
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 11.00, 11.50, 13.45, 14.45, 16.30, 17.45, 19.10, 20.40, 21.50 
“Jõululugu”
3D inglise keeles: kl 12.15 (v.a. K), 13.40 (v.a. N), 15.00 (v.a. K), 18.50, 21.25;
K kl 15.15
“Kus lumi on?”
kl 12.00, 13.20, 21.40
“Laegas”
kl 11.25, 13.55, 18.55, 21.35
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“2012”
kl 12.15 (v.a. K), 17.30, 21.00
“Jõululugu”
kl 12.00, 14.15, 18.00 (v.a. L, P)
“Kus lumi on?”
kl 16.30 (v.a. L, P)
“Valgus kaob” kl 20.30
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 15.30 (v.a. K)
Beebihommik “Vanad penid”
K kl 11.15, 14.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
L–P kl 13.15
“Probleemid paradiisis”
kl 21.15
“2012” vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
“Jõululugu”
kl 14.45, 17.00; L–P kl 12.45
“Mängur” kl 19.00, 21.00
“Piinakamber” kl 15.45, 18.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Inetu tõde” 
R, N kl 19.55; P, E, K kl 17.45, 19.55;
T kl 18.45, 20.55 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Saag VI”
E–N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles”
2D eesti keeles: kl 14.15
“Vääritud tõprad”
kl 18.30
“Surrogaadid”
kl 16.30, 21.15
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 14.00, 21.30
“Videvik”
kl 16.00
“Ajaränduri naine”
kl 18.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“9”
kl 17.30; L–P kl 16.00
“Valgus kaob”
kl 19.00
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kelmid ja pühakud”
Piret Veski ja Heli Tuksam,
maalide ühisnäitus-müük, 28.11–31.12     
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
 Maria Kapajeva, kuni 19.12
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Mara, kuni 05.12  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Tallinna Illustratsioonitriennaal
“Pildi Jõud 2009”, kuni 30.11
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, kuni 23.12
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Orkester” Jass Kaselaan, kuni 07.12   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Metsiku Roosi Uus Maailm”
Anna Wildrose, kuni 09.12  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“POPkunst Forever!”, kuni märts 2010
“Normandia maalijad”, kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Valeri Vinogradov, kuni 13.12  
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“
Ahti Seppet, skulptuur, maal, kuni 11.12
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”, kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus,
maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Ilja Sundelevitš, kuni 13.12
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Pool sajandit”
Tartu Kunstimaja 50. juubelit tähistav ülemajanäitus, kuni 13.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”,
kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, 
kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Maalitud poeemid” Jaan Elkeni maalinäitus, kuni 29.11
“Semiootiline Neeruti” Alo Põldmäe, kuni 01.12
“Mustvalge maailm / tumedam pool” Lauri Lihten-Haavel. Fotod, kuni 27.11
“Vice Versa” Karin Kalman,
keraamika, kuni 27.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
MARTU (Eesti Meediakunstnike Ühing) “Minu kallis paranoia”, kuni 12.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Tiiu Kirsipuu. „Naabrimees” (tööpealkiri). Suured figuratiivsed objektid, 03.12–31.12
„Teelised” Urve Dzidzaria maalid,
kuni 02.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vilde lokaal ja kohvik
“Nii” Evi Gailiti aktimaalide näitus-müük, kuni 03.12
Vallikraavi 4, Tartu

Võru Linnagalerii
Marju Vaher´i isiknäitus,
kuni 18.12
Võru Kunstikool, kuni 18.12
Võru Kunstike Ühendus´e näitus “Puzzle”, kuni 18.12 
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. November 2009, 09:16
Otsi:

Ava täpsem otsing