Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 04. detsember 2009, 09:51

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
04.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
05.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
06.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
08.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
09.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
04.12 kl 19 “Soome hobune”
04.12 kl 19 “Vihmatants”
04.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
05.12 kl 19 “Hiilgav!”
05.12 kl 19 “Müügimehe surm”
06.12 kl 12 “Võluõunad ehk naeru kätte võib surra”
06.12 kl 19 “Päikesepoisid”
06.12 kl 19 “Boulgakoff”
08.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
08.12 kl 19 “Vombat”
08.12 kl 19 “Sügissonaat”
09.12 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
09.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
10.12 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
10.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

04.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
04.12 kl 11 “Väike nõid” esietendus
05.12 kl 12 “Väike nõid”
05.12 kl 12 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
05.12 kl 14 “Tere!” Köismäe tornis
05.12 kl 15 “Väike nõid”
05.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
05.12 kl 18 “Väike nõid”
05.12 kl 19 “Tere!” Köismäe tornis
06.12 kl 12 “Väike nõid”
06.12 kl 12 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
06.12 kl 14 “Tere!” Köismäe tornis
06.12 kl 15 “Väike nõid”
06.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
08.12 kl 11 “Väike nõid”
08.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
08.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
08.12 kl 14 “Väike nõid”
08.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
08.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
09.12 kl 11 “Väike nõid”
09.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
09.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
09.12 kl 14 “Väike nõid”
09.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
09.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
10.12 kl 11 “Väike nõid”
10.12 kl 11 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
10.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
10.12 kl 14 “Väike nõid”
10.12 kl 15 “Tere!” Köismäe tornis
10.12 kl 18 “Tere!” Köismäe tornis
10.12 kl 18 “Väike nõid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
04.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
04.12 kl 19 “Revident”
05.12 kl 19 “Kolmekesi kahevahel”
05.12 kl 19 “Mässajad”
07.12 kl 19 “Raimonds”
Vanemuise suures majas
10.12 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
04.12 kl 19 “La Traviata”
05.12 kl 12 “Ooperigala lastele”
06.12 kl 12 “Imelaps”
06.12 kl 14 “Imelaps”
06.12 kl 15 “Kolm musketäri”
08.12 kl 12 “Imelaps”
08.12 kl 14 “Imelaps”
08.12 kl 19 “Minu veetlev leedi”
09.12 kl 12 “Imelaps”
09.12 kl 14 “Imelaps”
09.12 kl 19 “La Traviata”
10.12 kl 19 “Balletiõhtu”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi Teater
07.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
08.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
09.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
Aleksandri 42, Tartu

Kanuti Gildi Saal
04.12 kl 19.30 hypekas:
Siim Tõniste + Ave Lääne + Ele Viskus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
04.12 kl 18 “Vares”
07.12 kl 12.30 “Unenägu”
Käina Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Pärimusteater Loomine
05.12 kl 19 “Carmen Alexandrinum”
Vanaturu kael 3
06.12 kl 14 “Carmen Alexandrinum”
Vanaturu kael 3
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
06.12 kl 15 “Vahepeatus”
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
06.12 kl 18 “Vahepeatus”
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
07.12 kl 11 “Jäneste kirik” esietendus
07.12 kl 15 “Jäneste kirik”
08.12 kl 11 “Jäneste kirik”
09.12 kl 11 “Jäneste kirik”
10.12 kl 11 “Jäneste kirik”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
04.12 kl 19 “Onu Tomi onnike”
05.12 kl 19 “Onu Tomi onnike”
08.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
09.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
04.12 kl 19 “Hecuba pärast”
04.12 kl 19 “Minu tädi”
05.12 kl 19 “Pikk pink”
05.12 kl 19 “Hecuba pärast”
07.12 kl 19 “Pikk pink”
07.12 kl 19 “Minu tädi”
08.12 kl 19 “Minu tädi”
08.12 kl 19 “Pikk pink”
10.12 kl 19 “Pikk pink”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
06.12 kl 19 “Suur maalritöö”
Genialistide Klubis
07.12 kl 19 “Suur maalritöö”
Genialistide Klubis
08.12 kl 19 “Vene rännumehe ülestähendused” Genialistide Klubis
09.12 kl 19 “Vene rännumehe ülestähendused” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater Varius
07.12 kl 18 “His Master’s Voice”
Eesti Rahvusraamatukogu Teatrisaalis 
Tõnismägi 2, Tallinn

Theatrum
04.12 kl 19 “Linn”
05.12 kl 19 “Linn”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
05.12 kl 19 “Kolm meest paadis”
10.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
Jõuluetendus
10.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”   
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
04.12 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Antsla Kultuurikeskuses   
07.12 kl 19 “Mu kallis lift”
Eesti Draamateatris
07.12 kl 19 “Kihluspidu”
Kuimetsa Rahvamajas      
08.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Nokia Kontserdimajas
10.12 kl 19 “Kihluspidu”
Kilingi-Nõmme Klubis
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
04.12 kl 19 “Suurema kurbuseta”
04.12 kl 19 “Rigoletto”
Vanemuise väikeses majas
05.12 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
05.12 kl 19 “Linn”
esietendus Sadamateatris
06.12 kl 16 “Pähklipureja”
06.12 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
07.12 kl 19 “Loss” Vene Teatris
08.12 kl 19 “Lood Viini metsadest”
08.12 kl 19 “Kogutud teosed”
Sadamateatris
09.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
09.12 kl 18 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
09.12 kl 19 “Linn” Sadamateatris
10.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
10.12 kl 18 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
04.12 kl 16 “Pal-tänava poisid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
08.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
09.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
10.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis    
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
08.12 kl 20 “PostUganda”
09.12 kl 20 “PostUganda”
10.12 kl 20 “PostUganda”
Rataskaevu 10, Tallinn

Viljandi Nukuteater
08.12 kl 11 “Jänes ja punamütsike”
Kohvik Arturi Juures Suure-Jaanis
10.12 kl 19 “Meie-Meel”
kontsert-etendus
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

C.F.Hahn Pub
09.12 kl 19 Jaak Sooäär - Raul Vaigla - Tanel Ruben
Riia mnt. 129A, Pärnu

Chicago 1933
04.12 kl 22 Bonzo &
The Swing Orchestra
05.12 kl 22 Merike & The Gang
09.12 kl 21 Mart Pauklin
Aia 3, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

09.12 kl 20 In Spe ja Sõbrad
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
06.12 kl 17 Raimond Valgre laulud / Jõulujazz 2009
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
05.12 kl 15 Daniel Oyarzabal
(orel, Hispaania) 
07.12 kl 10.30 ”Saabastega kass”
Lastekontsert.
Raimo Kangro lastemuusikal
07.12 kl 13 ”Saabastega kass”
Lastekontsert
10.12 19 Vokaalansambel Nordic Voices (Norra)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
08.12 19 “Tagasi tulevikku - Elu rokib” Ivo Linna ja Boogie-Woogie Bigband
10.12 kl 11 ”Saabastega kass”
Lastekontsert.
Raimo Kangro lastemuusikal
Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk
10.12 kl 20 Metsatöll, Ajattara (Fin), Herald, Zetod
Vallikraavi 4, Tartu

Laulasmaa Resort
05.12 kl 20 Birgit Õigemeel ja
Uku Suviste jõulukontsert
Puhkekodu 4, Laulasmaa küla, Keila vald

Leigo talu
04.12 kl 20 “Leigo Jõulukontsert”  Hedvig Hanson ja Andre Maaker
Leigo, Nõuni, Valgamaa

Niguliste
06.12 kl 19 “Veemuusika”
Georg Friedrich Händel.
Teele Jõks (metsosopran), Arvo Leibur (viiul), Marge Uus (viiul), Aare Tammesalu (tšello), Andres Uibo (orel)
08.12 kl 19 ”Inglite laulud”
Vanamuusikaansambel Rondellus
Niguliste 3, Tallinn

NO99
04.12 kl 21.30 Jazzliit:
Liudas Mockunas - Marc Ducret Duo
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
09.12 19 “Tagasi tulevikku - Elu rokib” Ivo Linna ja Boogie-Woogie Bigband
Estonia pst 9, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
04.12 kl 20 In Spe ja Sõbrad  
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
04.12 kl 19 Daniel Oyarzabal
(orel, Hispaania)
09.12 kl 11 ”Saabastega kass”
Lastekontsert.
Raimo Kangro lastemuusikal
09.12 kl 14 ”Saabastega kass”
Lastekontsert
10.12 19 “Tagasi tulevikku - Elu rokib” Ivo Linna ja Boogie-Woogie Bigband
Aida 4, Pärnu

Püha Vaimu kirik
04.12 kl 19 Andres Mustonen Jazzkvartett / Jõulujazz 2009
Pühavaimu 2, Tallinn

Rock Cafe
05.12 kl 21 “Loits 10”
Erikülalised Psychoterror ja Nevesis  
07.12 kl 19 Air (FRA)
10.12 kl 21 Saatpalu ja
Rebase lugude õhtu
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Teater Vanemuine,
Väike Maja
07.12 kl 20 In Spe ja Sõbrad
Vanemuise 45 a, Tartu

Teatri Puhvet
07.12 kl 19 Ajavares
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
06.12 19 “Tagasi tulevikku - Elu rokib” Ivo Linna ja Boogie-Woogie Bigband
08.12 kl 12 ”Saabastega kass”
Lastekontsert.
Raimo Kangro lastemuusikal 
09.12 19 Vanemuise Sümfooniaorkestri Advendikontsert
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
05.12 kl 17 “Meistrite akadeemia”
Angelika Klas, Piia Paemurru
05.12 kl 19 “Benny Goodman 100” / Jõulujazz 2009.
Antti Sarppila (Soome), Gerli Padar,
Mart Sander & Politseiorkestri Bigband 
Mere pst 5, Tallinn

Viljandi Pauluse Kirik
10.12 kl 19 Siiri Sisask -
Oma laulud - teel koju
Kiriku 3, Viljandi

Väravatorn
05.12 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Vanad penid”
kl 12.00, 14.15, 16.15, 18.30, 21.00
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 21.45
“Jõululugu”
R–P kl 11.15, 13.30;
E–N kl 11.15, 13.30, 15.30, 17.45, 20.00
“2012”
R–P kl 12.45; P kl 20.30;
E–N kl 15.00, 18.15, 21.15
“Probleemid paradiisis”
R kl 15.30, 21.15;
L kl 15.30, 22.15; P kl 15.30, 17.45;
E–N kl 12.45, 17.15, 19.45, 22.00
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: kl 11.45, 14.00
“Hukkunud Alpinist hotell”
E–N kl 22.05
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Inetu tõde” kl 18.30    
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. R)
“Probleemid paradiisis”
kl 11.25 (v.a. P), 13.55 (v.a. P), 18.55
“2012”
kl 11.10, 14.25, 17.40, 18.10, 20.55, 21.30
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 11.00, 12.30, 13.45, 15.30, 16.30, 19.10, 20.40, 21.50 
“Jõululugu”
3D inglise keeles:
kl 12.15, 14.05, 15.00, 16.45, 19.25
“Laegas” kl 16.25, 21.40
“(500) päeva armastust”
kl 12.10, 14.40, 17.05, 19.20, 21.25
“Vanad penid”
kl 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15
“Vereoja”
kl 11.45, 14.15 (v.a. R), 16.40, 19.00, 21.20
“Antikiller: meeletult armunud”
kl 11.35, 14.00, 16.20, 18.45, 21.00
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Jõululugu”
kl 12.15, 16.45
“Valgus kaob”
kl 14.30, 21.45 (v.a. R)
“Piinakamber”
K kl 19.00 (v.a. R)
“Vanad penid”
kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 (v.a. R), 20.00, 22.00
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“2012”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 21.00 (v.a. R–P)
“Jõululugu”
kl 18.30 (v.a. R–P);
L–P kl 13.00
“Vanad penid”
kl 14.15, 16.15, 18.15, 20.15;
L–P kl 12.15
“Antikiller: meeletult armunud”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15;
L–P kl 13.15
Pimedate Ööde Filmifestival:
www.poff.ee
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Probleemid paradiisis” 
P, E, K kl 17.10, 19.35;
T kl 18.10, 20.35;
R, N kl 19.35 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Probleemid paradiisis” 
kl 19.00 (v.a. P, N);
N kl 21.00
“Orb”
kl 21.00 (v.a. P, N)
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles”
2D eesti keeles: kl 14.30
“Vääritud tõprad” kl 15.00
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 16.45, 21.00
“Videvik” kl 18.00
“Ajaränduri naine” kl 18.45
“Saag VI” kl 20.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“2012”
kl 18.00, 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kelmid ja pühakud”
Piret Veski ja Heli Tuksam,
maalide ühisnäitus-müük, kuni 31.12     
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
 Maria Kapajeva, kuni 19.12
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
EKA Fotograafia Osakond, 07.12–19.12
Mara, kuni 05.12  
Pikk 18, Tallinn

Eduard Vilde muuseumi Kastellaanimaja Galerii
“Vaatenurk” Madeleine Ulbrich (Venetsueela) ja Anna Ulbrich (Austria)
Roheline aas 3, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, kuni 23.12
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Rait Rosin, 09.12–21.12
“Orkester” Jass Kaselaan,
kuni 07.12   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Muutumine - Muutos”
Maarit Hedman ja Tilanto Ismo,
kuni 31.01
“Metsiku Roosi Uus Maailm”
Anna Wildrose, kuni 09.12  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“POPkunst Forever!”, kuni märts 2010
“Normandia maalijad”, kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Valeri Vinogradov, kuni 13.12  
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“
Ahti Seppet, skulptuur, maal, kuni 11.12
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu Rakenduskunsti Ühingu ülevaatenäitus”, 09.12–08.01
“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, 09.12–08.01
“Pärnu kunsti aastanäitus”, kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus,
maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Ilja Sundelevitš, kuni 13.12
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Pool sajandit”
Tartu Kunstimaja 50. juubelit tähistav ülemajanäitus, kuni 13.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”, kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Metsiku Roosi uued maailmad”
Anna Wildrose (Soome), 07.12–10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
MARTU (Eesti Meediakunstnike Ühing) “Minu kallis paranoia”, kuni 12.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Tiiu Kirsipuu. „Naabrimees” (tööpealkiri). Suured figuratiivsed objektid,
kuni 31.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Marju Vaher´i isiknäitus, kuni 18.12
Võru Kunstikool, kuni 18.12
Võru Kunstike Ühendus´e näitus “Puzzle”, kuni 18.12 
Liiva 13, Võru

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. December 2009, 17:53
Otsi:

Ava täpsem otsing