Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 11. detsember 2009, 12:00

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
12.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
13.12 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
11.12 kl 19 “Hiilgav!”
11.12 kl 19 “Kõik on täis”
11.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
12.12 kl 19 “Sigma Tau–C705”
12.12 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
13.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
13.12 kl 19 “Eesti matus”
13.12 kl 19 “Sügissonaat”
15.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
15.12 kl 18 “Vombat”
15.12 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
16.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
16.12 kl 19 “Leekrüübe”
16.12 kl 19 “Vihmatants”
17.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
17.12 kl 19 “Rahauputus”
17.12 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater
11.12 kl 11 “Väike nõid”
11.12 kl 11 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
11.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
11.12 kl 14 “Väike nõid”
11.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
11.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
12.12 kl 12 “Väike nõid”
12.12 kl 12 “Tere!” Köismäe tornis
12.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
12.12 kl 15 “Väike nõid”
12.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
12.12 kl 18 “Väike nõid”
12.12 kl 19 “Tere!” Köismäe tornis
13.12 kl 12 “Väike nõid”
13.12 kl 12 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
13.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
13.12 kl 15 “Väike nõid”
13.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
13.12 kl 18 “Väike nõid”
15.12 kl 11 “Väike nõid”
15.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
15.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
15.12 kl 14 “Väike nõid”
15.12 kl 15 “Tere!” Köismäe tornis
15.12 kl 17 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
16.12 kl 11 “Väike nõid”
16.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
16.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
16.12 kl 14 “Väike nõid”
16.12 kl 15 “Tere!” Köismäe tornis
16.12 kl 17 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
17.12 kl 11 “Väike nõid”
17.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
17.12 kl 13 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
17.12 kl 14 “Väike nõid”
17.12 kl 15 “Tere!” Köismäe tornis
17.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.12 kl 19 “Pimedusega löödud”
11.12 kl 19 “Ballettmeister”
12.12 kl 12 “Väikesed ajarändurid”
esietendus
12.12 kl 19 “Tiramisu”
13.12 kl 12 “Väikesed ajarändurid”
13.12 kl 19 “Tunnete tektoonika”
14.12 kl 11 “Väikesed ajarändurid”
Eesti Draamateatris
14.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
Eesti Draamateatris
15.12 kl 12 “Väikesed ajarändurid”
15.12 kl 15 “Väikesed ajarändurid”
15.12 kl 19 “Esimesed suudlused” 
16.12 kl 12 “Väikesed ajarändurid”
16.12 kl 15 “Väikesed ajarändurid”
16.12 kl 19 “Esimesed suudlused” 
17.12 kl 12 “Väikesed ajarändurid”
17.12 kl 19 “Hingede öö”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.12 kl 12 “Imelaps”
11.12 kl 14 “Imelaps”
11.12 kl 19 “Poliuto”
12.12 kl 12 “Imelaps”
12.12 kl 14 “Imelaps”
12.12 kl 19 “Poliuto”
13.12 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
13.12 kl 12 “Imelaps”
13.12 kl 14 “Imelaps”
16.12 kl 12 “Imelaps”
16.12 kl 14 “Imelaps”
16.12 kl 19 “Luikede järv”
17.12 kl 12 “Imelaps”
17.12 kl 14 “Imelaps”
17.12 kl 19 “Cosi fan tutte
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi Teater
15.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
16.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
Aleksandri 42, Tartu

Kanuti Gildi Saal
12.12 kl 18  “Circle”
esietendus, OMAtsirkus
13.12 kl 18  “Circle” OMAtsirkus
17.12 kl 18  “Circle” OMAtsirkus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
13.12 kl 13 “Unenägu”
Tallinna 20, Saaremaa

Pärimusteater Loomine
13.12 kl 14 “Carmen Alexandrinum”
Vanaturu kael 3
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
17.12 kl 19 “Vahepeatus”
Jõhvi Kontserdimajas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
11.12 kl 11 “Jäneste kirik”
11.12 kl 15 “Jäneste kirik”
12.12 kl 11 “Jäneste kirik”
12.12 kl 15 “Jäneste kirik”
12.12 kl 19 “Lesk”
14.12 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Vanemuise väikeses majas
14.12 kl 11 “Jäneste kirik”
14.12 kl 19 “Mina, naine”
Vanemuise väikeses majas
15.12 kl 11 “Jäneste kirik”
15.12 kl 15 “Jäneste kirik”
15.12 kl 19 “Lesk”
16.12 kl 11 “Jäneste kirik”
16.12 kl 13 “Muumitrolli jõuluuni”
Valga Kultuurikeskuses
16.12 kl 15 “Jäneste kirik”
16.12 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Valga Kultuurikeskuses
17.12 kl 11 “Jäneste kirik”
17.12 kl 15 “Jäneste kirik”
17.12 kl 19 “Lesk”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
11.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
12.12 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
15.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
16.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
12.12 kl 15 “Ma armastasin sakslast” esietendus
12.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
14.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
14.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
15.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
15.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.12 kl 19 “Hecuba pärast”
17.12 kl 19 Teatrisõprade klubi esitleb: Cyrillus Kreek 120
17.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
14.12 kl 19 “Suur maalritöö”
Genialistide Klubis
15.12 kl 19 “Suur maalritöö”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
12.12 kl 15 “Päästke jõulud”
12.12 kl 18 “Päästke jõulud”
13.12 kl 12 “Päästke jõulud”
13.12 kl 15 “Päästke jõulud”
13.12 kl 18 “Päästke jõulud”
14.12 kl 18 “Päkapikne”
15.12 kl 18 “Päkapikne”
16.12 kl 18.30 “Päkapikne”
17.12 kl 18.30 “Päkapikne”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
14.12 kl 19 “Laulud”
15.12 kl 19 “Laulud”
17.12 kl 19 “Laulud”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
11.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
11.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”
12.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
12.12 kl 19 “Nii nagu taevas”
15.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
15.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”
16.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
16.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”
17.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
17.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”   
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
11.12 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Karksi valla Kultuurikeskuses   
13.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Tartu “Vanemuise” väikeses majas
14.12 kl 19 “Mu kallis lift”
Eesti Draamateatris
15.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Põlva Kultuurkeskuses
16.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Oisu Rahvamajas     
17.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Keila Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
11.12 kl 19 “Giselle”
11.12 kl 19 “Jooksvad kulud”
Sadamateatris
12.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
12.12 kl 18 “Detektiiv Lotte”
12.12 kl 19 “Don Juan” esietendus
Vanemuise väikeses majas
13.12 kl 16 “Pähklipureja”
13.12 kl 19 “Linn” Sadamateatris
14.12 kl 19 “Sekstett a la carte”
Viljandi Ugalas
15.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
15.12 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
16.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
16.12 kl 19 “Rigoletto”
Vanemuise väikeses majas
16.12 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
17.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
17.12 kl 19 “Pähklipureja”
17.12 kl 19 “Don Juan” 
Vanemuise väikeses majas
17.12 kl 19 “Võta mind!” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
11.12 kl 18 “Tarbetud inimesed”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
14.12 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
15.12 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
16.12 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
17.12 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva” Rahvusraamatukogu Teatrisaalis        
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
11.12 kl 20 “PostUganda”
14.12 kl 19 “Indiate uurimine”
15.12 kl 19 “Indiate uurimine”
Rataskaevu 10, Tallinn

Viljandi Nukuteater
13.12 kl 12 “Väikese kuuse unistus”
esietendus
13.12 kl 16 “Väikese kuuse unistus”
14.–17.12 kl 11, 14, 17 “Väikese kuuse unistus”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Chicago 1933
11.12 kl 22 Swingers feat. Mikk Saar & Marvi Vallaste
Aia 3, Tallinn

Clazz
11.12 kl 22 Ska Faktor
14.12 kl 21 Jaanika Kilgi & Band
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
11.12 kl 21.30 Jazzliit: UMA
Robert Jürjendal - kitarr, elektroonika
Aleksei Saks - trompet, flüügelhorn
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
13.12 kl 16 „Lumevalguses”
Musamari jõulukontsert
15.12 kl 19 R?o Kyao
(bambusflööt, Portugal)
16.12 kl 18 “Jõua meile, jõulukene...” Tallinna Reaalkooli talvekontsert
16.12 kl 19 “Peegeldus”
Katrin Mandel (klaver, laul),
Peeter Rebane (kitarrid),
Raul VaiglA (bass), Kristjan Priks (löökpillid)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
16.12 kl 19 Jääääre Jõulukontserdid
Lai 37taga, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
12.12 kl 19 Sõnajalg uue albumi
„Taevane Roos“ esitlustuur
13.12 kl 17 Vokaalansambel
Nordic Voices (Norra)
16.12 19 “Eesti Keeled 10”
Riho Sibul (laul, kitarr), Jaak Johanson (laul, kitarr), Tuule Kann (laul, kannel),
Pille Karras (basskannel), Ain Agan (kitarr),
Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Pargi tn 40, Jõhvi

Kaarli kirik
12.12 kl 16 “Jõulupuudutus”
Tanel Padar, Birgit Õigemeel,
Tallinna Poistekoor
12.12 kl 19 “Jõulupuudutus”
Tanel Padar, Birgit Õigemeel,
Tallinna Poistekoor
Toompea 10, Tallinn  

Klubi Plink Plonk
11.12 kl 23 Jääboiler
17.12 kl 23 Ewert and The Two Dragons
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Auditoorium
11.12 kl 19 Helin-Mari Arder Sekstett / Jõulujazz 2009
15.12 kl 19 Ari Hoenig & Punk Bop feat. Kristjan Randalu / Jõulujazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

NO99
11.12 kl 21.30 Jazzliit: Soome Jazzliit esitleb - Juurihoito (FIN)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
14.12 19 “Taevane Roos” -
Ansambel Sõnajalg
Estonia pst 9, Tallinn

Põlva
Püha Neitsi Maarja kirik

12.12 kl 19 “Jõulutähed”
Maarja ja Koit Toome 
Kesk 2, Põlva

Pärnu Eliisabeti kirik
13.12 kl 19 Dave Bentoni jõulutuur
“Perekond” koos Meero Muusiku Vokaalansambliga
14.12 kl 19 “Jõulupuudutus”
Tanel Padar, Birgit Õigemeel,
Tallinna Poistekoor
15.12 kl 20 Valge Gospel
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
11.12 kl 19 Sõnajalg uue albumi
„Taevane Roos“ esitlustuur
12.12 kl 19 Vokaalansambel
Nordic Voices (Norra)
17.12 19 “Eesti Keeled 10”
Riho Sibul (laul, kitarr), Jaak Johanson (laul, kitarr), Tuule Kann (laul, kannel),
Pille Karras (basskannel), Ain Agan (kitarr),
Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik
13.12 kl 16 “Jõulutähed”
Maarja ja Koit Toome 
Pikk 19, Rakvere

Rakvere
Teatri Jazzukohvik

11.12 kl 21.30 Jazzliit: Villu Veski Quartet feat. N´Dioba (Senegal)
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rapla Maarja-Magdaleena kirik
17.12 kl 19 “Jõulutähed”
Maarja ja Koit Toome 
Kalda 1, Rapla

Rock Cafe
11.12 kl 20 Metsatöll | Ajattara (fin)
Zetod | Herald
17.12 kl 21 Christian Prommer’s Drumlesson (GER) / Jõulujazz 2009
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
17.12 kl 19 “Helisev vaikus”
Anne Veski jõulutuur
Vabaduse väljak 1, Tallinn  

Tallinna Raekoda
12.12 kl 18 Tallinna
Keelpillikvartett 25
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
11.12 kl 19 Vokaalansambel
Nordic Voices (Norra)
17.12 kl 19 “Jõulupuudutus”
Tanel Padar, Birgit Õigemeel,
Tallinna Poistekoor
Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri kirik
17.12 kl 20 Valge Gospel
Narva mnt. 104, Tartu

Teatri Puhvet
14.12 kl 19 Jaak Sooäär - Raul Vaigla - Tanel Ruben
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
15.12 19 “Eesti Keeled 10”
Riho Sibul (laul, kitarr), Jaak Johanson (laul, kitarr), Tuule Kann (laul, kannel),
Pille Karras (basskannel), Ain Agan (kitarr),
Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
16.12 kl 19 Fresh-Groovy-Jazz-Funky Band 
Mere pst 5, Tallinn

Viljandi Pauluse Kirik
11.12 kl 19 “Jõulutähed”
Maarja ja Koit Toome 
15.12 kl 19 “Jõulupuudutus”
Tanel Padar, Birgit Õigemeel,
Tallinna Poistekoor
Kiriku 3, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Vanad penid”
kl 13.15 (v.a. N), 15.15 (v.a. N),
17.15, 19.30, 21.15
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 12.15, 15.00, 17.45, 20.45 (v.a. N);
N kl 21.30
“Alvin ja koopaoravad”
kl 12.30, 14.30, 16.30
“Kaks armukest”
kl 18.00, 20.15, 22.15
“Jõululugu”
kl 12.00, 14.00, 16.00
“2012”
kl 15.45, 18.45, 21.45
“Probleemid paradiisis”
kl 12.45, 19.00, 21.30 (v.a. N)
“Avatar” N kl 20.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Inetu tõde” kl 16.40    
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 11.05
“Probleemid paradiisis”
kl 11.25 (v.a. P), 13.55 (v.a. P),
18.55 (v.a. N)
“2012”
kl 14.10, 17.40, 21.00
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 11.00, 13.45, 16.30, 19.10, 21.50 
“Jõululugu”
3D inglise keeles:
kl 12.00, 13.40, 16.15, 18.50, 21.25
“Laegas” kl 16.25, 21.40 (v.a. N)
“(500) päeva armastust”
kl 12.20, 14.45, 17.00, 19.20, 21.35
“Vanad penid”
kl 12.15, 14.30, 16.35, 18.40, 20.45
“Vereoja”
kl 11.45, 14.20, 19.00, 21.20 (v.a. N)
“Antikiller: meeletult armunud”
kl 11.35, 13.50, 16.05, 18.15, 20.30
“Kuu”
kl 12.10, 14.35, 17.10, 19.30, 21.45
“Mehed, kes jõllitavad kitsesid”
kl 12.30, 14.50, 17.05, 19.15, 21.30
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Jõululugu” kl 12.00, 16.15
“Valgus kaob” kl 18.30
“Vanad penid”
kl 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
“Saag VI” kl 14.15, 20.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“2012”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 21.15;
L–P kl 12.15;
inglise keeles, e. ja v.k. subtiitritega:
kl 14.00, 21.00
“Vanad penid”
kl 17.00, 19.00;
L–P kl 12.00
“Antikiller: meeletult armunud”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.15, 17.15, 19.15
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 16.00, 18.45, 21.30;
L–P kl 13.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Valgus kaob” 
P, E kl 17.40, 19.50;
T, K kl 18.40, 20.50;
R, N kl 19.50 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Levist väljas”
E kl 19.00;
T kl 17.30, 19.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Üles”
2D eesti keeles: kl 15.00
“Vääritud tõprad”
kl 20.00
“Videvik”
kl 18.00
“Isiklikud asjad”
kl 17.15
“Pangarööv”
kl 20.30
“Taevast sajab lihapalle”
(2D) eesti keeles: kl 14.00, 16.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“2012“
kl 18.00
“Probleemid paradiisis“
kl 21.00;
L–P kl 16.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kelmid ja pühakud”
Piret Veski ja Heli Tuksam,
maalide ühisnäitus-müük, kuni 31.12     
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
 Maria Kapajeva, kuni 19.12
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
EKA Fotograafia Osakond, kuni 19.12  
Pikk 18, Tallinn

Eduard Vilde muuseumi Kastellaanimaja Galerii
“Vaatenurk” Madeleine Ulbrich (Venetsueela) ja Anna Ulbrich (Austria),
kuni 29.12
Roheline aas 3, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, kuni 23.12
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Rait Rosin, kuni 21.12   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Muutumine - Muutos”
Maarit Hedman ja Tilanto Ismo,
kuni 31.01  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Normandia maalijad”,
kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Valeri Vinogradov, kuni 13.12  
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”, kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
Siram “Kunstnike Maja 2009 näitustekawa”, kuni 03.01
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Heli Tambur, Sirje Protsini ja
Per W Petersen, kuni 03.01
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Olga Temnikova, 17.12–03.01
Ilja Sundelevitš, kuni 13.12
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Pool sajandit”
Tartu Kunstimaja 50. juubelit tähistav ülemajanäitus, kuni 13.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”, kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Naine ning mees” Ivi ja Jüri Arrak,
kuni 15.01
“Metsiku Roosi uued maailmad”
Anna Wildrose (Soome), kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Talvesalong”, 15.12–30.12
MARTU (Eesti Meediakunstnike Ühing) “Minu kallis paranoia”, kuni 12.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Tiiu Kirsipuu. „Naabrimees” (tööpealkiri). Suured figuratiivsed objektid,
kuni 31.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Marju Vaher´i isiknäitus, kuni 18.12
Võru Kunstikool, kuni 18.12
Võru Kunstike Ühendus´e näitus “Puzzle”, kuni 18.12 
Liiva 13, Võru

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. December 2009, 12:01
Otsi:

Ava täpsem otsing