Norbergi maja müügis

Anne Oja 15. detsember 2009, 20:52

Kohtutäitur Elin Vilippus müüb 26. jaanuaril toimuval enampakkumisel Kalle Norbergi basseiniga ühepereelamu Harjumaal Tabasalus.

Norbergi 1,5 korruseline seitsme toa, basseini ja terrassiga maja asub Harjumaal Tabasalu alevikus aadressil Lucca põik 3. Kinnistu pindala on 1881 m² ning alghind 6,5 miljonit krooni, seisis Ametlikes Teadaannetes.

Kohtutäituri teatest selgub, et Norbergi rahastajateks on olnud Swedbank ja Leedu päritolu riskikapitalist Tadas Langaitis, kelle kasuks on seatud mitmeid hüpoteeke.

Kuni selle aasta maikuuni kuulus Kalle Norberg Ekspress Grupi nõukokku.

Oktoobris kirjutas Äripäev, et Inglismaa päritolu Rowlandi perest sai Läti lehtede Diena ja Dienas Bizness väljaandja Baltic Media Investments Fundi suuromanik 90% ulatuses. Diena endisele juhile Aleksandrs Tralmaksile jääb ettevõttest 10%. Luksemburgi ettevõtte Nedela S.A. omandas 2009. aasta juulis Bonnier Business Pressilt Läti juhtiva meediagrupi AS Diena ja SIA Izdevnieciba Dienas bizness.

Ostu finantseeris sajaprotsendiliselt LFS (Luxembourg Financial Services), mille asutaja ja suurosanik on Kalle Norberg, kes juhib ka Diena nõukogu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. December 2009, 11:02
Otsi:

Ava täpsem otsing