Teisipäev 6. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Stockmann American Expressi kaardist: ei ole vahet, millise kaardi tehinguid vahendame

Virge Haavasalu 16. detsember 2009, 12:56

American Expressi kasutajaid on vähe ja meie jaoks ei ole vahet, millise kaardi tehinguid vahendame, ütles Stockmanni turustusjuht Krista Luhaste.

„American Expressi kaartidel on võrreldes teiste kaartidega suhteliselt väike kasutajaskond,“ ütles ta. „Rohkem on hakatud neid kasutama peale seda, kui Swedbank hakkas neid kaarte Eestis välja andma.“

Luhaste uskus, et ilmselt suureneb kasutajate arv seoses Swedbanki määratud tagasimaksega kaartide käibelt kadumisega ja nende American Express Blue kaartidega asendamisega.

„Meie jaoks ei ole vahet, missugust tehingut me vahendame. Erinevatel kaartidel on erinevad tehingumaksud, kuid tehinguprotsente me ei avalikusta,“ rääkis turustusjuht.

Luhaste kinnitas, et Stockmann ei ole tundnud pankade poolset survet kaarti kasutusele võtmisel ilmselt selle tõttu, et Stockmannis on juba aastast 1993 olnud võimalik American Expressi kaardiga maksta. „Surve võib olla suunatud nendele müügikohtadele, kus American Expressi kaardid varem kasutusel ei olnud,“ arvas ta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. December 2009, 12:56
Otsi:

Ava täpsem otsing