Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

">

Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 18. detsember 2009, 12:38

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
19.12 kl 19  “Nukumaja jõulud”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
18.12 kl 19 “Hiilgav!”
18.12 kl 19 “Kõik on täis”
19.12 kl 19 “Päikesepoisid”
19.12 kl 19 “Boulgakoff”
20.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
20.12 kl 19 “Voldemar”
20.12 kl 19 “Müügimehe surm”
22.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
22.12 kl 19 “Hiilgav!”
22.12 kl 19 “Kõik on täis”
23.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
23.12 kl 19 “Vombat”
23.12 kl 19 “Minu oivaline lahutus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

18.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
18.12 kl 11 “Väike nõid”
18.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
18.12 kl 14 “Väike nõid”
18.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
18.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
19.12 kl 12 “Tere!” Köismäe tornis
19.12 kl 12 “Väike nõid”
19.12 kl 15 “Väike nõid”
19.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
19.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
19.12 kl 19 “Tere!” Köismäe tornis
20.12 kl 12 “Väike nõid”
20.12 kl 12 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
20.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
20.12 kl 15 “Väike nõid”
20.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
22.12 kl 11 “Väike nõid”
22.12 kl 11 “Tere!” Köismäe tornis
22.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
22.12 kl 14 “Väike nõid”
22.12 kl 15 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
22.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
22.12 kl 18 “Väike nõid”
23.12 kl 11 “Härjapõlvlane”
Köismäe tornis
23.12 kl 11 “Väike nõid”
23.12 kl 13 “Tere!” Köismäe tornis
23.12 kl 14 “Väike nõid”
23.12 kl 15 “Tere!” Köismäe tornis
23.12 kl 17 “Väike nõid”
23.12 kl 17 “Tere!” Köismäe tornis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.12 kl 11 “Väikesed ajarändurid”
18.12 kl 19 “Hingede öö”
18.12 kl 19 “Raimonds”
19.12 kl 11 “Väikesed ajarändurid”
19.12 kl 19 “Testosteroon”
19.12 kl 19 “Oma elu superstaarid” Endla Noortestuudio näidend teismeliste elust
20.12 kl 11 “Väikesed ajarändurid”
20.12 kl 19 “Tiramisu”
20.12 kl 19 “Mässajad”
21.12 kl 19 “Raimonds”
Eesti Draamateatris
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.12 kl 12 “Imelaps”
18.12 kl 14 “Imelaps”
18.12 kl 19 “Luikede järv”
19.12 kl 12 “Ooperigala lastele”
19.12 kl 19 “La Traviata”
20.12 kl 12 “Imelaps”
20.12 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
20.12 kl 14 “Imelaps”
21.12 kl 19 “Minu veetlev leedi”
22.12 kl 12 “Imelaps”
22.12 kl 14 “Imelaps”
22.12 kl 19 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi Teater
18.12 kl 19 “Nääripidu”
Otepää kultuurikeskuses
21.12 kl 22 “Nääripidu” Õlle Tares
22.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
23.12 kl 20 “Nääripidu” Õlle Tares
Aleksandri 42, Tartu

Kanuti Gildi Saal
18.12 kl 18  “Circle” OMAtsirkus
19.12 kl 18  “Circle” OMAtsirkus
20.12 kl 18  “Circle” OMAtsirkus
22.12 kl 19.30 “Vaterland”
Andres Noormets
23.12 kl 19.30 “Vaterland”
Andres Noormets
Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater
22.12 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tartu Püssirohukeldris
Anne 32-39, Tartu

Pärimusteater Loomine
20.12 kl 14 “Carmen Alexandrinum”
Vanaturu kael 3
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
18.12 kl 11 “Jäneste kirik”
18.12 kl 15 “Jäneste kirik”
18.12 kl 19 “Lesk”
19.12 kl 11 “Jäneste kirik”
19.12 kl 15 “Jäneste kirik”
19.12 kl 19 “Lesk”
21.12 kl 19 “Lesk”
22.12 kl 19 “Lesk”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Monoteater
20.12 kl 19 “Ürgmees”
Teater Vanemuine, Väike Maja
21.12 kl 19 “Ürgmees”
Nokia Kontserdimajas
Majaka 15-56 , Tallinn

Muusikaline etendus
19.12 kl 14 “Päkapikkude jõuluime”
Tallinna Linnahallis
19.12 kl 18 “Päkapikkude jõuluime”
Tallinna Linnahallis
Mere pst. 20 Tallinn

NO99
18.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
19.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
21.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
22.12 kl 19 “Margarita ja Meister”
EMTA Lavakunstikool | XXIV
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
18.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
19.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
21.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
22.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Teoteater
18.12 kl 18 “Päästke jõulud”
19.12 kl 12 “Päästke jõulud”
19.12 kl 15 “Päästke jõulud”
19.12 kl 18 “Päästke jõulud”
20.12 kl 12 “Päästke jõulud”
20.12 kl 15 “Päästke jõulud”
21.12 kl 17.30 “Tädi Fantaasia”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
18.12 kl 19 “Laulud”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
18.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
18.12 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
19.12 kl 12 “Nähtamatu varandus”
19.12 kl 16 “Nähtamatu varandus”
19.12 kl 20 “Teatrisõprade kohvik”
Ugala Teatri kohvikus
21.12 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
22.12 kl 19 “Nii nagu taevas”   
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
18.12 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Keila Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
18.12 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
18.12 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
19.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
19.12 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
19.12 kl 19 “Vaene loom vihma käes”
Sadamateatris
19.12 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
20.12 kl 16 “Kõik aias”
20.12 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
22.12 kl 12 “Detektiiv Lotte”
22.12 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
22.12 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
18.12 kl 14 “Robinson & Crusoe”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis   
18.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis  
19.12 kl 15 “Robinson & Crusoe”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis  
21.12 kl 18 “Vääärviid”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis        
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
20.12 kl 19 “Indiate uurimine”
22.12 kl 19 “Indiate uurimine”
Rataskaevu 10, Tallinn

Viljandi Nukuteater
18.–19.12 kl 11, 14, 17 “Väikese kuuse unistus”
20.12 kl 11 ja 14 “Väikese kuuse unistus”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Chicago 1933
18.12 kl 22 Inga Kaare Quartet
19.12 kl 22 Delight
23.12 kl 21 Mart Pauklin
Aia 3, Tallinn

Clazz
18.12 kl 22.30 Jalalu Kalvert Nelson
19.12 kl 22 Jalalu Kalvert Nelson
21.12 kl 21 Salongiesmaspäev Sergei Pederseniga
23.12 kl 21 Anstal Cousins vs
Remmel Brothers
Vana turg 2, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater

19.12 kl 19 “Juhan Viidingu laulude
õhtu” Jaagup Kreem (laul ja sõna),
Taavi Langi (kitarr) ja
Tiit Kikas (viiul, flööt, löökriistad)
Lai 1, Tallinn

Estonia
19.12 19 “Haydn ja Schubert”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Kädy Plaas, Helen Lokuta (RO Estonia),
Oliver Kuusik (RO Estonia), Uku Joller,
Irina Zahharenkova (klaver),
Ene Salumäe (orel), dirigent Daniel Reuss 
21.12 kl 19 “ Valg(r)ed jõulud”
Gerli Padar, Lenna Kuurmaa, Märt Avandi, Rain Simmul , Ansambel Eclectica
22.12 kl 19 “Eesti Keeled 10”
Riho Sibul (laul, kitarr),
Jaak Johanson (laul, kitarr), Tuule Kann (laul, kannel), Pille Karras (basskannel), Ain Agan (kitarr), Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
18.12 kl 21 Zetod
Lai 37taga, Tartu

Haapsalu Toomkirik
23.12 kl 17 Arsise jõulukontsert
Posti 34, Haapsalu 

Hageri Lambertuse Kirik
22.12 kl 20 Liisi Koikson, P.Daniel, K.Mazurtšak - jõulukontsert
Hageri, Kohila vald, Raplamaa

Jõhvi Mihkli kirik
19.12 kl 18 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
Rakvere 6, Jõhvi

Kaarli kirik
18.12 kl 18 “Valged linnad”
TTÜ Akadeemilise Meeskoori jõulukontsert 
19.12 kl 18 “Valged linnad”
TTÜ Akadeemilise Meeskoori jõulukontsert  
Toompea 10, Tallinn  

Klubi Plink Plonk
18.12 kl 23 Popidiot, Queennaive 
19.12 kl 23 Def Räädu uue albumi
“Ahvid & Klahvid” esmaesitlus
Live: Def Räädu & J.o.c
Vallikraavi 4, Tartu

Koigi mõis
22.12 kl 19 Tšellokvartett C-JAM
Koigi vald, Järvamaa

Leigo talu
18.12 kl 20 “Leigo Jõulukontsert” Lenna Kuurmaa ja Mihkel Mattisen
Leigo, Nõuni, Valgamaa

Niguliste
20.12 kl 16 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
Niguliste 3, Tallinn

NO99
18.12 kl 21.30 “kui sisemine dialoog vaikib” Raul Sööt
21.12 kl 22.15 “...tulen siis muusikana...”  Mari Pokinen
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
22.12 20 “Valge Gospel” WAF laulukoor koos Eesti tuntud artistidega
23.12 kl 19 “Helisev Vaikus”
Anne Veski jõulukontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Palamuse kirik
22.12 kl 19 Tallinna Poistekoor,
dirigendid Lydia Rahula ja Tomi Rahula
Palamuse, Jõgevamaa

Pärnu Eliisabeti kirik
23.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
19.12 kl 19 Jõulumix 
21.12 kl 19 “Helisev vaikus”
Anne Veski jõulutuur
23.12 kl 19 Hanna-Liina Võsa &
Maria Listra jõulukontsert
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
18.12 kl 20 “Raadio Mania Jõulukas” Led R, Kolumbus Kris, Revolver, Eastwood, S.E.R. (Sulliwan, Eimel, Raudkats),
Crazy Days (Hurriganesi kavaga) 
19.12 kl 21 Smilers ja keelpilli kvartett
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
20.12 kl 20 “O Adonai” Tõnis Mägi,
Vox Clamantis, Püha Miikaeli Poistekoor
21.12 kl 18 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn  

Tartu Jaani kirik
22.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori Jõulukontsert 
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
21.12 kl 19 “Time after time - kummardus Chetile” Inga Kaare Trio
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
18.12 19 “Haydn ja Schubert”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Kädy Plaas, Helen Lokuta (RO Estonia),
Oliver Kuusik (RO Estonia), Uku Joller,
Irina Zahharenkova (klaver),
Ene Salumäe (orel), dirigent Daniel Reuss 
19.12 kl 19 “ Valg(r)ed jõulud”
Gerli Padar, Lenna Kuurmaa, Märt Avandi, Rain Simmul , Ansambel Eclectica
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pauluse Kirik
21.12 kl 19 “JõuluKUUL”
Rein Rannap ja Riho Sibul 
Kiriku 3, Viljandi

Viljandi
Pärimusmuusika Ait

20.12 kl 17 “Eesti Keeled 10”
Riho Sibul (laul, kitarr),
Jaak Johanson (laul, kitarr), Tuule Kann (laul, kannel), Pille Karras (basskannel), Ain Agan (kitarr), Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Tasuja pst. 6, Viljandi

Väravatorn
19.12 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tallinn
“Avatar”
kl 14.30, 15.00, 18.00, 18.30 (v.a. N), 21.45 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); L–P kl 11.00
“Vanad penid” 
kl 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. E–K),
21.00 (v.a. N); L–P kl 11.45
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 12.15, 15.15, 18.00, 20.45 (v.a. N)
“Jõululugu”
kl 12.45; L–P kl 10.45
“2012”
kl 15.00, 18.15 (v.a. N), 21.15 (v.a. N);
L–P kl 12.00 
“Alvin ja koopaoravad 2”
E–K kl 18.30  
“Püha Tõnu Kiusamine”
venekeelsete subtiitritega: kl 19.15 (v.a. N)
“Murtud embused”
hispaania keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.45, 21.30 (v.a. N)
“Mehed, kes jõllitavad kitsesid”
kl 13.15, 15.30, 17.30, 20.00 (v.a. N), 22.15 (v.a. N); L–P kl 11.15
Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 
NB! Kino 24. detsembril suletud!
“Avatar”
11.00, 14.30, 18.00, 21.20
“Laegas”
kl 11.30, 16.30 (va T, K), 19.15, 21.30
“Ponyo mäe otsas”
kl 11.15, 13.15
“Isemoodi muinasjutt”
kl 17.45
“Kaks armukest”
kl 14.00
“Vanad penid”
kl 15.45, 19.45, 21.45
“Videviku saaga: Noorkuu”
kl 12.30, 15.15, 18.15, 21.00
“Jõululugu”
kl 12.00, 14.45
“2012”
kl 17.00, 20.30 
“Alvin ja koopaoravad 2”
T, K kl 17.15 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
NB! Kino 24. detsembril suletud!    
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: P kl 11.00, 13.00, 15.00
“Probleemid paradiisis”
kl 13.55 (v.a. P), 18.35
“2012”
kl 11.30 (v.a. P), 14.55 (v.a. P), 18.00 (v.a. P, T), 18.10 (v.a. R), 21.20, 21.25
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 11.10, 13.50, 16.30, 19.10 (v.a. K), 21.50 
“Jõululugu”
3D inglise keeles: kl 11.05, 13.40
“Vanad penid”
kl 12.15, 14.30 (v.a T, K), 16.40, 18.45 (v.a T, K), 20.45
“Vereoja”
kl 14.35 (v.a. P)
“Antikiller: meeletult armunud”
kl 11.40 (v.a. P), 16.25, 21.10
“Kuu”
kl 12.10 (v.a. P), 17.10 (v.a. R),
19.30 (v.a. R), 21.45
“Mehed, kes jõllitavad kitsesid”
kl 12.30, 14.50, 17.05, 19.15, 21.30
“(500) päeva armastust”
kl 12.20 (v.a. P), 14.45, 17.00, 19.20, 21.35
“Avatar” 3D
kl 11.45, 13.15, 15.45 (v.a. T), 16.15, 17.15, 19.45 (v.a. L, E), 20.00, 21.15
“Üles”
2D kl eesti keeles: P kl 12.20
“M-komando”
2D eesti keeles: P kl 12.00, 14.15
MET Opera HD Live: “Hoffmanni lood” otseülekanne L kell 20.00,
kordus E kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
NB! Kino 24. detsembril suletud!   
“Jõululugu” kl 12.30
“Vanad penid”
kl 14.45, 16.45, 18.45 (v.a. L), 20.45 (v.a. L)
“Avatar”
kl 12.00, 15.15, 18.30, 21.45
MET Opera HD Live: “Hoffmanni lood” otseülekanne L kell 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
NB! Kino 24. detsembril suletud!
“2012”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 21.00; L–P kl 12.15
“Vanad penid”
kl 14.00; L–P kl 12.00
“Antikiller: meeletult armunud”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.15, 17.15, 19.00
“Videviku saaga: noorkuu”
kl 16.00, 18.30 (v.a. L), 21.15 (v.a. L)
“Avatar”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
MET Opera HD Live: “Hoffmanni lood” otseülekanne L kell 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Taevast sajab lihapalle” 
P, E kl 17.00, 19.00;
T, K kl 18.00, 20.00;
R kl 20.00 
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Levist väljas”
K kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino 21. ja 24. detsembril suletud
“Vääritud tõprad”
kl 20.00
“Taevast sajab lihapalle”
(2D) eesti keeles: kl 15.45 (v.a. P)
“Jõululugu”
 inglise keeles, eesti- ja venek.subtiiritega: kl 13.30, 17.45
“Avatar” 
kl 15.00, 18.15, 21.30; L–P kl 11.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino 21. ja 24. detsembril suletud
“Avatar” 
kl 17.00, 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Muutliku vikerkaare all” Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse kunstikogu, kuni 21.03.2010
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

Ammende Villa
“Kelmid ja pühakud”
Piret Veski ja Heli Tuksam,
maalide ühisnäitus-müük, kuni 31.12     
Mere pst. 7, Pärnu

ArtDepoo
 Maria Kapajeva, kuni 19.12
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tüdimus, tekst ja tühik”
Krista Mölder, 21.12–09.01
EKA Fotograafia Osakond, kuni 19.12  
Pikk 18, Tallinn

Eduard Vilde muuseumi Kastellaanimaja Galerii
“Vaatenurk” Madeleine Ulbrich (Venetsueela) ja Anna Ulbrich (Austria),
kuni 29.12
Roheline aas 3, Tallinn

Haus galerii
Leonhard Lapin, kuni 23.12
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tsirkus” Edith Karlson, 23.12–11.01
Rait Rosin, kuni 21.12   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Koosmäng” Eesti nukumeistrite
ühisnäitus, kuni 07.02
“Muutumine - Muutos”
Maarit Hedman ja Tilanto Ismo,
kuni 31.01  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“POPkunst Forever!”,
kuni märts 2010
“Normandia maalijad”,
kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”,
kuni 17.01.2010
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
“Blue-Collar Blues” kuraator Anders Härm, 21.12–31.01      
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”,
kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Kunstnike Maja
Siram “Kunstnike Maja 2009 näitustekawa”, kuni 03.01
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Heli Tambur, Sirje Protsini ja
Per W Petersen, kuni 03.01
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Bodies Revealed”
(Inimkeha saladused), kuni 14.02
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Olga Temnikova, kuni 03.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”,
kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”,
kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kui meri oli meestel põlvini...”
Merekaartide väljapanek Silja Kikerpilli erakogust, kuni 30.01
“Naine ning mees” Ivi ja Jüri Arrak,
kuni 15.01
“Metsiku Roosi uued maailmad”
Anna Wildrose (Soome),
kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Talvesalong”, kuni 30.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Tiiu Kirsipuu. „Naabrimees” (tööpealkiri). Suured figuratiivsed objektid,
kuni 31.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
Kuraatorprojekt “Kiri”,
21.12–15.01 
Liiva 13, Võru

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. December 2009, 10:05
Otsi:

Ava täpsem otsing