Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Olympicu juht: Aasta Tegu on Solarise avamine

Katre Pilvinski 21. detsember 2009, 20:04

Solaris võib emotsionaalselt meeldida või mitte, kuid kindlasti on tegemist väga olulise sündmusega Tallinna ja laiemalt ka Eesti jaoks, ütles Olympic Entertainment Groupi juht Indrek Jürgenson.

"Aasta Tegu 2009 on Solarise Keskuse avamine," vastas Jürgenson Äripäeva küsimusele, mis oli selle aasta äritegu.

"Solaris võib emotsionaalselt meeldida või mitte, kuid kindlasti on tegemist väga olulise sündmusega Tallinna ja laiemalt ka Eesti jaoks," sõnas ta.

"Eriti ajal, mil paljud projektid on seisma pandud või suisa paberile jäänud, on nii mastaapse ja mitmekülgse keskuse valmimine minu arvates väärt Aasta Tegu tiitlit," rääkis Jürgenson.

Jürgensoni arvates tasuks aga Aasta Ettevõtja tiitel võib-olla jätta sel aastal üldse välja andmata, et motiveerida ettevõtjaid uuel aastal suuremaid tegusid tegema.

"Kindlasti on mitmeid, keda tasuks just raskete oludega kohanemise eest esile tuua, kuid aasta ettevõtja võiks ikkagi olla inimene, kes millegi arendamisel silmapaistvaid tulemusi on saavutanud," märkis Jürgenson.

Olympicu juhiga on tiitli Aasta Tegu suhtes ühel meelel ka Riigi kinnisvara AS juht Jaak Saarniit. Tema sõnul on Solaris kahtlemata üks variant, mis võiks pälvida tiitli Aasta Tegu.

"Fjodor Berman võiks olla Aasta Tegija, sest on ellu jäänud ja laienenud. Lõppeval aastal suutis laieneda ja täita tellimusi. Metallipool on hakanud liikuma ja planeeringud on käima lükatud," lisas Saarniit.

 


 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. December 2009, 14:49
Otsi:

Ava täpsem otsing