Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kaubamaja: firma jõulukink ei peagi kallis olema

Katre Pilvinski 22. detsember 2009, 21:06

Firmade jõulukingid on rohkem emotsioonipõhised, nendega ei aeta taga kõrget väärtust, märkis Tallinna Kaubamaja ostudirektor Andres Käär.

"Firmade jõulukingitused on tänavu odavamaks muutunud, kuid ma ei oska öelda täpset numbrit või protsenti kui palju," sõnas Käär.

"Oleme teinud sel aastal firmade jõulukingiks Kaubamaja-temaatilise piparkoogi. Ega ei saa öelda, et me oleme üldse kunagi kalleid kingitusi teinud – eriline kuluartikkel pole see ka sel aasta," tõdes ta.

Kääri sõnul on jõulukink rohkem emotsioonipõhine, kus ei aeta taga kõrget väärtust, vaid midagi, mis sümboliseerib Kaubamaja.

"See aasta on selleks valitud piparkook, millega seda väljendada. Eelmisel aastal oli see jõuluingel, mis oli läbiv teema neljandas kvartalis ka müügipinnal. Tänavu on selleks piparkook, mida on kujunduselemendina näha ka terves majas."

"Firmade jõulukingitused ei peagi olema midagi hinnalist. Me räägime jõulukingist, mis eelmisel aastal maksis kümneid kroone, mitte mingil juhul sadu. Nii ka see aasta," märkis Käär.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. December 2009, 21:06
Otsi:

Ava täpsem otsing