Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Krediidiinfo meelitab inimesi nuuskijate vastu huvi tundma

Anne Oja 23. detsember 2009, 11:44

"Kes on Sinu maksehäirete vastu huvi tundnud? Vaata tasuta!" kutsub Krediidiinfo nimeliselt saadetud e-kirjas oma septembris avatud portaali E-Seif külastama.

"Ettevõtted ja eraisikud tunnevad huvi Sinu maksekäitumise vastu. Teed targasti, kui hoiad ennast kursis ja aeg-ajalt vaatad üle, kes on Sinu maksevõime vastu huvi tundnud. Nüüd saad seda teha täiesti tasuta!," jätkab Krediidiinfo.

„Minu kohta tehtud maksehäirete päringud“ raport sisaldab kolme viimase aasta jooksul alates 1. jaanuarist 2007 Ametlikus Maksehäireregistris tehtud maksevõimet kajastavaid päringuid. Raporti leiab E-Seifist > Minu Seif lehelt > „Maksehäireregister“ alt.

Kuni aastavahetuseni saab enda järgi nuuskinud ettevõtteist ja eraisikuist teada tasuta, edasi tuleb maksta 30 krooni kuus ehk 360 krooni aastas.

Teenus "Minu seire" aitab Krediidiinfo väitel kohe jälile saada, kui keegi registrisse maksehäire sisestab ning inimese tausta uurib, olgu selleks külmikumüüja või tööandja.

"Töökohta teatamise ja kontode arestimise vältimiseks on oluline õigel aja teada saada kui kohtutäitur otsib Sind taga. Seda võib juhtuda näiteks seoses liiklustrahvide, käenduse või võla tekkega," lisab E-Seif. Teade maksehäire tekkimise, kohtukutsete, pankrotiteadete ja nuuskimiste kohta saadetakse SMSi või e-postiga.

Neile, kel maksehäired juba registris olemas, pakub Krediidiinfo otseteed võla kustutamiseks ning 95kroonist eesti ja inglisekeelset tõendit maksehäirete puudumise kohta.

55 krooni eest saab igaüks osta ülevaate, milliste ettevõtete käekäigu eest ta vastutab ning kuidas neil firmadel parasjagu läheb. Sama summa eest võib osta üksikasjaliku ülevaate oma kinnistutest. Krediidiinfo koondraport, mis sisaldab võimalikke võlgu, kinnisvara ja ettevõtete nimekirja, maksab 90 krooni.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. December 2009, 12:27
Otsi:

Ava täpsem otsing