Esmaspäev 24. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kes siis lõpuks valitseb Eesti riiki?

Villy Paimets 09. veebruar 2011, 00:00

Reformierakond saatis üleeile laiali pressiteate, milles nentis, et Pri.ee sulgemine näitab Eesti Interneti Sihtasutuse suhtumist kodanikesse. "Ma pole saanud Eesti Interneti Sihtasutuse (EISA) nõukogu esimehelt isegi vastust kirjale, kus palusin pri.ee domeeni sulgemine edasi lükata kuni järgmisel nädalal toimuva ekspertgrupi koosoleku otsuseni," imestas riigikogu reformierakondlasest liige Lauri Luik ses pressiteates. "Samuti on meil kahtlusi domeenitasu määra põhjendatuses ning taotleme EISA tulude ja kulude täielikku avalikustamist. Tegemist on monopoolset õigust omava sihtasutusega, mille puhul on avalikkuse kontroll hinnastamise üle elementaarne eeldus."

Teine reformierakondlasest riigikogu liige Silver Meikar väljendus veelgi karmimalt: "Pri.ee domeeni sulgemine enne koosoleku toimumist näitab sihtasutuse juhtkonna suhtumist Eesti kodanikesse ja vabaühendustesse." Luige ja Meikari sõnul on .ee domeen osa e-Eesti brändist ning domeenireformiga seotud kommunikatsiooniprobleemid on kahjustanud Eesti kui juhtiva e-riigi mainet.

Milline Eesti erakond sai viimastel riigikogu valimistel rahvalt riigi valitsemiseks mandaadi? Milline erakond on riiki tüürinud juba 12 aastat ühtejutti? Ühesõnaga - Luik ja Meikar, teie olete praegu see riik, kes nii oma kodanikesse suhtumist näitab. Teie saate midagi muuta, ja mitte pressiteateid laiali saates, vaid seaduseelnõusid algatades ja neid menetledes. Või oma peaministrile ülesandeid andes.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:47
Otsi:

Ava täpsem otsing