Maxima kauplustest saab alates eilsest kiirlaenu küsida

Anne Oja 10. veebruar 2011, 00:00

Maxima Tallinnas kuni kaheks aastaks antava 50-2000eurose kiirlaenu taotlusi ja lepinguid ei vormista. Laenupabereid täidavad Võru, Narva, Valga, Kuressaare, Pärnu ja Tartu kaupluste infotöötajad. Leedus on Credit24 laenuprojektiga liitunud 57 ja Lätis stardib laenuvahendusega juba sel kuul 19 Maxima kauplust.

Maxima avalike suhete juhi Erkki Erilaiu sõnul pole kiirlaenuvahendus seotud hoogsalt laieneva Maxima plaaniga krediitkaardid kasutusele võtta. "Krediitkaardid tulevad, kuid neist me veel rääkida ei tahaks," ütles Erilaid.

Vastuseks küsimusele, millist kasu Maxima kiirlaenude vahendamisest saab, kui laenusummad pole arvukalt püsikliente värvanud kaubandusketi Aitäh kaartidega otseselt seotud, avaldas Erilaid lootust, et laenuraha kulutatakse siiski Maximas. "Muidugi jääb see võimalus, et laenuraha kasutatakse kuskil mujal, kuid loodame, et selle eest soetatakse meilt püsikaupu," tõdes Erilaid.

Credit24 kaubamärki kasutava Londoni alternatiivbörsil noteeritud MCB Finance Groupi tegevjuht Rami Ryhänen põhjendas koostöö laiendamist Maximaga Leedu tarbijate eelistusega ajada rahaasju näost näkku suheldes.

Andmed sisestab Maxima töötaja, otsuse langetab Credit24. Credit24 klienditeeninduse juhi Merle Laurimäe sõnul tuleb kiirlaenufirma suure kaubandusketi abiga vastu eelkõige neile inimestele, kellel puudub arvuti kasutamise võimalus või kes eelistavad finantsalast personaalset teenindust. "Loomulikult saab laenulepinguid ka edaspidi sõlmida meie kodulehel. Maxima infoletist taotluse esitamine on vaid üks lisavõimalus," lisas Laurimäe.

Raha saamiseks esitab laenutaotleja oma isikuandmed Maxima infotöötajale, kes sisestab need arvutisse, kuid kliendi maksevõimet kontrollib ja laenuotsuse langetab endiselt Credit24.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:47
Otsi:

Ava täpsem otsing